مرکز فروش کاغذ سنگی تبریز، stone paper

مرکز فروش کاغذ سنگی تبریز

مرکز فروش کاغذ سنگی تبریز
فروش کاغذ سنگی تولید شده در تبریز که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با روش متفاوت تری از کاغذ سنگی یزد تولید می شود، در مراکز فروش این محصول در سراسر کشور انجام می شود. این محصول توسط صنایع مختلفی خریداری می شود.
کاغذ سنگی تولید شده در شهرستان شبستر بافتی کاملا متفاوت از کاغذ سنگی تولید شده در یزد داشته و به همین دلیل در هنگام استفاده نیز رفتار متفاوتی را از خود بروز می دهد. این کاغذ بر پایه پلیمر پلی پروپیلن تولید می شود.
این کاغذ به لحاظ داشتن ویژگی هایی همچون: ضد آب و روغن بودن، مقاومت کششی بالا، عدم تاثیر پذیری از دمای محیط، ضد شعله ور شدن و نیز ضد جویده شدن توسط حشرات و جوندگان مشابه دیگر کاغذهای تولید شده از سنگ است.

فروش کاغذ سنگی رنگی تبریز

کارخانه کاغذ سازی تبریز که از سنگ آهک برای تولیدات خود استفاده می نماید، به دانش لازم برای تولید کاغذ سنگی در رنگ های مختلف دست یافته است. این کارخانه می تواند کاغذ سنگی را در تمامی رنگ ها و با کیفیتی بالا تولید نماید.

فروش کاغذ سنگی رنگی تبریز، stone paper

کاغذ سنگی هایی که در رنگ های متفاوت تولید می شود را می توان جایگزین کاغذهای رنگی معمولی نموده و از مزیت های آن استفاده نمود. این کاغذها نیز تمامی ویژگی های بیان شده برای کاغذ سنگی معمولی را دارا می باشند.

کاغذ سنگی تبریز دوستدار محیط زیست

کارخانه راه اندازی شده در استان تبریز نیز از جمله صنایع سبز به شمار رفته و برای تولیدات خود هیچگونه برداشت غیر اصولی از محیط زیست انجام نداده و در پی تولید و مصرف این کاغذها هیچگونه خطری متوجه طبیعت نمی شود.

کاغذ سنگی تبریز دوستدار محیط زیست، stone paper

این کارخانه پساب صنعتی نداشته و مصرف اسید و سفید کننده در این خط تولید صفر درصد می باشد. این نکته بیانگر این است که این کارخانه موجب آلودگی محیط زیست با آلاینده های شیمیایی نیز نمی شود.

مرکز فروش کاغذ سنگی تبریز

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.