نمایندگی های فروش کاغذ از سنگ آهک، stone paper

نمایندگی های فروش کاغذ از سنگ آهک

نمایندگی های فروش کاغذ از سنگ آهک
نمایندگی های فروش کاغذ تولید شده از سنگ آهک در راستای معرفی ویژگی های منحصر به فرد این کاغذ شگفت انگیز و جایگزین نمودن آن با کاغذ و مقواهایی که به طبیعت آسیب می رسانند، تلاش های بسیاری می نمایند.
هدف از اخذ نمایندگی های فروش کاغذ تولید شده با کربنات کلسیم در شهرهای مختلف آشنایی تمامی مصرف کنندگان انواع کاغذ و مقوا با این کاغذ و بدین ترتیب حمایت از طبیعت با جلوگیری از قطع درختان است.
به همین دلیل است که مجتمع کاغذ سنگی یزد در شهرهای مختلف کشور اقدام به اعطای نمایندگی خود به داوطلبان واجد شرایط در این زمینه نموده است. این نمایندگی ها در واقع شعب فروش مستقیم این شرکت هستند.

فروش کاغذ تولید شده از سنگ

فروش کاغذ تولید شده از سنگ آهک تنها از طریق نمایندگی های اخذ شده در شهرهای مختلف انجام نشده و مشتریان این محصول می توانند برای تامین کاغذ سنگی مورد نیاز خود مستقیما با واحد فروش مجتمع کاغذ سنگی یزد در ارتباط باشند.

فروش کاغذ تولید شده از سنگ، stone paper

این شرکت می تواند سفارشات مشتریانی که در شهرهایی دور از آن بوده و امکان مراجعه حضوری به این شرکت و خرید مستقیم کاغذ مورد نیاز خود را ندارند، را به بهترین شکل ممکن بسته بندی نموده و به سراسر کشور ارسال نماید.

مزیت تولید کاغذ با استفاده از سنگ

تولید نمودن کاغذ با استفاده از سنگ آهک و متوقف کردن قطع درختان برای تولید کاغذ مزیت های زیادی را برای زندگی و آینده بشر به همراه خواهد داشت. با تولید این کاغذ از نابودی جنگل ها و به خطر افتادن زندگی موجودات آن جلوگیری می شود.

مزیت تولید کاغذ با استفاده از سنگ، stone paper

همچنین با تولید کاغذ با استفاده از سنگ آهک می توان از آلوده شدن آب های جاری با پساب صنعتی جلوگیری نمود. زیرا تولید این کاغذ هیچگونه فاضلاب صنعتی و پسابی را بر جای نمی گذارد و در پی آن خطرات دفع این پساب نیز وجود نخواهد داشت.

نمایندگی های فروش کاغذ از سنگ آهک

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.