واردات رول کاغذ سنگی تایوانی، stone paper

واردات رول کاغذ سنگی تایوانی

واردات رول کاغذ سنگی تایوانی
واردات کاغذ سنگی تولید شده در تایوان به شکل رول و شیت انجام می شود. این کاغذ سنگی کیفیت فوق العاده بالایی داشته و با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات تولید شده در کشور آمریکا و سنگ آهک موجود در تایوان تولید می شود.
یکی از کاغذ سنگی هایی که در بازار کشور ما یافت شده و مصرف کنندگان خاص خود را دارد، کاغذ سنگی است که در کشور تایوان تولید شده و سپس توسط وارد کنندگان خریداری شده و به بازارهای داخلی عرضه می شود.
این کاغذ که بافتی کاملا ضد آب و مقاوم در برابر کشش و پارگی دارد را می توان در صنایع: چاپ و بسته بندی، چاپ و نشر، چاپ و تبلیغات، تهیه لوازم التحریر، لیبل و نیز تهیه ظروف یکبار مصرف کاغذی استفاده نمود.

ویژگی های کاغذ سنگ تایوانی

کاغذ سنگ تولید شده در تایوان بافتی یکطرفه داشته و قسمت پشت آن کمی زبرتر از روی کار است. که این ویژگی سبب می شود تا کیفیت چاپ انجام شده در پشت کار با روی کار مشابه نبوده و روی کار زیبایی بیشتری داشته باشد.

ویژگی های کاغذ سنگ تایوانی، stone paper

این کاغذ ویژگی هایی که برای کاغذ سنگی های دیگر بیان می شود، همانند: ضد آب و روغن بودن، ضد حشره، ضد شعله ور شدن، مقاوم در برابر پارگی، عدم تاثیر پذیری از دمای محیط و… را دارا بوده و بافتی بسیار زیبا و چشم نواز دارد.

خرید کاغذ سنگی تایوانی

خرید کاغذ سنگی تایوانی به این شرط که در بازار موجود باشد و در واردات آن مشکلی پیش نیاید، از مراکز فروش فعال آن در سراسر کشور و با قیمتی که کاملا با کیفیت آن سازگار است، امکان پذیر می باشد.

خرید کاغذ سنگی تایوانی، stone paper

تولید کاغذ سنگی تایوانی در ضخامت های ۵۰ الی ۴۵۰ میکرون انجام شده و مشتریان می توانند هر یک از این ضخامت ها را برای کسب و کار خود انتخاب نموده و از مزیت های فوق العاده و کیفیت عالی آن استفاده نمایند.

واردات رول کاغذ سنگی تایوانی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.