استقبال بی نظیر چاپخانه ها از کاغذ سنگی

استقبال بی نظیر چاپخانه ها از کاغذ سنگی

استقبال بی نظیر چاپخانه ها از کاغذ سنگی
در چاپخانه های مختلف از کاغذ سنگی استقبال بی نظیری شده است زیرا پیاده سازی طرح چاپ شده روی آن با کیفیت بسیار بالایی انجام می شود به طوری که هیچ گونه خدماتی روی آن نیاز به انجام شدن نیست.
یکی از بیشترین موارد کاربرد کاغذ سنگی در چاپخانه ها است. چاپخانه ها برای کاهش هزینه های انجام شده برای انجام چاپ، صرفه جویی در زمان انجام چاپ و حذف برخی از عملیات ها مانند کوتینگ و سلفون کشی به کاغذ سنگی روی آوردند.
انواع چاپ ها را با کیفیت بالا روی کاغذ سنگی می توان پیاده کرد و به آن جلوه های مختلفی داد برای مثال چاپ یو وی برای از بین بردن حالت ماتی کاغذ سنگ بسیار مناسب است.
برای ترکیب رنگ های سازگار در طرح چاپ شده چاپ چهار رنگ کاربرد بالایی دارد.

موارد استفاده از چاپ بر روی کاغذ سنگ

موارد استفاده از چاپ بر روی کاغذ سنگ

چاپ بر روی کاغذ سنگ در موارد زیر انجام می شود:

  • چاپ بر روی کاغذ سنگی به جای کاغذ تحریر به منظور چاپ کتاب، پاکت، سربرگ و…
  • برای استفاده از انواع چاپ های رنگی و تک رنگ همچنین چاپ مجلات و… با کیفیت بالا می توان به جای کاغذ گلاسه از کاغذ سنگی استفاده نمود. زیرا کیفیتی به همان اندازه از خود نشان می دهد.
  • چاپ بر روی کاغذ سنگی به جای مقوای پشت طوسی و ایندربرد به منظور بسته بندی های خمیر دندان، دستمال کاغذی، جعبه شیرینی، جعبه کفش و… با کیفیتی بسیار عالی انجام می شود.
  • به منظور چاپ بر روی انواع لیبل های مورد استفاده در صنایع و همچنین لیبل های مخصوص کالا های یک شرکت
  • چاپ طرح های مختلف و باکیفیت بر روی کاغذ سنگی های ضخیم به منظور تولید کاغذ دیواری و همچنین روکش ام دی اف

چاپ کاغذ سنگی با مرکب هوادا (HUADA)

چاپ بر روی کاغذ سنگی با مرکب هوآدا به عنوان مرکب مخصوص کاغذ سنگی با کیفیت عالی انجام شده و در مدت زمان کوتاهی روی کاغذ خشک می شود. این مرکب ساخت چین بوده و به کشور وارد می شود و قیمت مناسبی دارد، لازم نیست حتما مرکب هوادا را خریداری نمود زیرا کاغذ تولید شده از سنگ با کلیه مرکب های معمولی از جمله مرکب هایی که در دستگاه چاپ فلکسو و افست وجود دارد سازگاری بالایی دارد تنها مشکل این مرکب ها در چاپ بر روی کاغذ این است که دیر خشک می شوند که می توان با استفاده از پودر خشک کن این مشکل را حل نمود.

استقبال بی نظیر چاپخانه ها از کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.