امکان چاپ طلاکوب و سلفون روی کاغذ سنگ

امکان چاپ طلاکوب و سلفون روی کاغذ سنگ

امکان چاپ طلاکوب و سلفون روی کاغذ سنگ
چاپ طلاکوب و سلفون کشی روی کاغذ سنگ با کیفیت بسیار بالایی انجام می شود به همین دلیل بسیاری از متقاضیان برای انجام چاپ طلاکوب و سلفون کشی کاغذ سنگی را مورد استفاده قرار می دهند.

مزایای چاپ طلاکوب روی کاغذ سنگ

چاپ طلاکوب یکی از عالی ترین نوع چاپ که به خوبی می تواند نظر مخاطب را جلب کند. حال اگر این نوع چاپ بر روی یکی از با کیفیت ترین کاغذ ها که کاغذ سنگی است پیاده سازی شود مزایای زیادی به همراه دارد از جمله اینکه: جلوه ای ویژه ای به آن می بخشد. گفتنی است که چاپ طلاکوب روی کاغذ سنگی به قدری با کیفیت است که از هیچ گونه خدمات تکمیلی استفاده نمی کند و به دلیل ماندگاری بالا و ضد آب و روغن بودن در صنایع زیادی استفاده می شود. همچنین چاپ طلاکوب روی کاغذ سنگی هزینه کمتری از سایر کاغذ ها دارد.

مزایای چاپ طلاکوب روی کاغذ سنگ

چاپ طلاکوب روی کاغذ سنگی با دستگاه چاپ طلاکوب دیجیتال انجام می شود از اینرو می توان از رنگ های مختلف در چاپ استفاده کرد بدون اینکه محدودیتی در زمینه تعداد چاپ وجود داشته باشد. گفتنی است که هزینه چاپ طلاکوب بالاتر از چاپ های معمولی است.

سلفون کشی روی کاغذ سنگ

کاغذ سنگی به دلیل بالا بودن کیفیتش، ضد آب و روغن بودن و مقاومت بالایی که دارد در هنگام چاپ و انجام لمینت روی کارتن نیازی به پرداخت هزینه ی اضافی برای سلفون کشی ندارد. اما اگر سلفون کشی روی آن انجام شود کیفیتی چندین برابر پیدا خواهد کرد و زیبایی خیره کننده ای خواهد داشت.

کاغذ سنگی مورد استفاده برای چاپ طلاکوب

کاغذ سنگی مورد استفاده برای چاپ طلاکوب

کاغذ سنگی مناسبی که برای چاپ طلاکوب مورد استفاده قرار می گیرد کاغذ سنگی ایرانی است زیرا امکان چاپ روی دو طرف آن وجود دارد و به دلیل داشتن سطحی کاملا صاف چاپ با کیفیت بالایی روی آن انجام می شود.

امکان چاپ طلاکوب و سلفون روی کاغذ سنگ

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.