بازار فروش کاغذ سنگ در ایران

بازار فروش کاغذ سنگ در ایران

بازار فروش کاغذ سنگ در ایران
امروزه بازار فروش کاغذ سنگ در ایران بسیار رونق گرفته به این دلیل که صنعت های مختلف  با کاغذ سنگی و مزایای آن آشنا شده و به این نتیجه رسیده اند که کاغذ سنگی کیفیت بالاتری نسبت به دیگر کاغذ ها دارد

مزایای فروش کاغذ سنگ به دیگر کشور ها

مزایای فروش کاغذ سنگ به دیگر کشور ها

مزایای فروش کاغذ سنگ به دیگر کشورها چیست؟ با افزایش تولیدات، امکان فروش کاغذ سنگی به دیگر کشورها که از این صنعت محروم اند به وجود می آید که از مزایای آن می توان به خود کفا شدن کشور، رونق در چرخه ی اقتصاد، و جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی اشاره نمود.

نمایندگی های فروش کاغذ سنگ در ایران

امروزه با افزایش نمایندگی های فروش کاغذ سنگ در سراسر ایران و انجام تبلیغات پر بازده می توان این محصول را به صنایع مختلف معرفی کرده و کاغذ سنگی را جایگزین کاغذ سلولزی کنند. انجام این کار از سه جهت بسیار مفید است:

  1. دیگر نیازی به قطع درختان و از بین بردن محیط زیست نیست.
  2. برای تامین کاغذ کشور نیازی به واردات کاغذ نیست.
  3. موجب ایجاد شغل برای افراد جامعه و کاهش سطح بیکاری می شود.

فروش کاغذ سنگی چگونه انجام می شود؟

فروش کاغذ سنگی چگونه انجام می شود؟

فروش کاغذ سنگی چگونه انجام می شود؟ کاغذ سنگی در نمونه های رول و شیت تولید شده و در ضخامت ها و ابعاد مختلفی به فروش می رسد. که استفاده کنندگان از کاغذ سنگی در صنایع مختلف می توانند متناسب با نیازشان ضخامت و ابعاد خاصی را خریداری نمایند. این گونه کاغذ ها به صورت کیلویی نیز به فروش می رسند.

تولید کاغذ سنگ در ایران

تولید کاغذ سنگ در ایران به جای کاغذ سلولزی موجب کاهش آلودگی هوا، جلوگیری از قطع درختان و از بین رفتن مراتع، جلوگیری از مصرف آب و تولید پساب صنعتی، جلو گیری از تولید گازهای گلخانه ای و انباشته نشدن زباله می شود. بنابراین نقش مهمی در حفاظت از محیط زیست دارد.

بازار فروش کاغذ سنگ در ایران

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.