تفاوت قیمت کاغذ سنگی با دیگر کاغذ ها

تفاوت قیمت کاغذ سنگی با دیگر کاغذ ها

تفاوت قیمت کاغذ سنگی با دیگر کاغذ ها
تفاوت قیمت کاغذ سنگی با دیگر کاغذ ها در حالی که کیفیت و کارایی بیشتری دارد موجب شده بسیاری از صنایع، کاغذ سنگی را جایگزین انواع کاغذ های مورد استفاده قرار دهند.
قیمت کاغذ سنگی و کاغذ سلولزی با یکدیگر تفاوت های زیادی دارد. به طور کلی قیمت کاغذ سنگی باید از کلیه کاغذ ها گران تر باشد زیرا از لحاظ کیفیت بالاتر بوده و طول عمر بیشتری دارد اما به دلیل محدود بودن تولید کاغذ های سلولزی و همچنین واردات آن هزینه بالاتری به همراه دارد به همین دلیل در صنایع زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت کاغذ تولید شده از سنگ

قیمت کاغذ تولید شده از سنگ

برای اطلاع از قیمت کاغذ تولید شده از سنگ آهک با شرکت پیشگامان ارتباط بگیرید. قیمت کاغذ سنگی هر مدت یکبار به روز می شود و در همه ی نمایندگی ها و مراکز فروش با قیمتی یکسان و متناسب با قیمت کارخانه به فروش می رسند و این به خاطر نبود واسطه فروش در بین صنایع مختلف است.

فروشنده های مجاز کاغذ سنگی

فروشنده های مجاز کاغذ سنگی کلیه نمایندگی ها و مراکز فروشی هستند که از شرکت پیشگامان مجوز دارند. این فروشنده ها انواع کاغذ سنگی را از شرکت پیشگامان خریداری نموده و در انبار های خود قرار می دهند به همین دلیل امکان تهیه سفارش مشتری در اسرع وقت در شهر های مختلف کشور وجود دارد.

انواع مختلف کاغذ سنگی تولید شده در یزد

کاغذ سنگی که در شرکت پیشگامان تولید می شود در دو نوع رول و شیت می باشد و ضخامت های مختلفی دارد.
کاغذ سنگی رولی برحسب ضخامتش در عرض های مشخص و با متراژ های مختلف تولید می شود که به دلیل مقرون به صرفه تر بودن متقاضیان زیادی دارد.

انواع مختلف کاغذ سنگی تولید شده در یزد

کاغذ سنگی شیت شده در ابعاد استاندارد و یا ابعاد دلخواه مشتری تولید می شوند و مورد استفاده قرار می گیرد.

ضخامت ها مختلف کاغذ سنگی

کاغذ سنگی که در ضخامت های مختلف نازک، متوسط و ضخیم تولید می شود کاربرد های مختلفی دارند.

کاغذ سنگی در ضخامت نازک

کاغذ سنگی در ضخامت نازک

کاغذ سنگی نازک که دارای ضخامت 100 تا 200 میکرون است برای انجام لمینت روی کارتن، تولید مجلات، مطبوعات تجاری، دفترچه یادداشت و… به کار می رود.

کاغذ سنگی در ضخامت متوسط

کاغذ سنگی متوسط که از رنج 200 تا 300 میکرون تولید می شود برا تولید انواع پاکت های دکمه دار، ساک های دستی، پوستر، تقویم و… کاربرد دارد.
کاغذ سنگی در نمونه ضخیم
کاغذ سنگی در نمونه ضخیم دارای ضخامت 300 تا 450 میکرون بوده و کاربرد بالایی برای تولید کاغذ دیواری، انواع جعبه های هارد باکس و هدایا و… دارد.

تفاوت قیمت کاغذ سنگی با دیگر کاغذ ها

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.