تولید برچسب با کاغذ سنگی

تولید برچسب با کاغذ سنگی

تولید برچسب با کاغذ سنگی
یکی از موارد استفاده از کاغذ سنگ تولید برچسب می باشد. برچسب های تولید شده با کاغذ سنگ ویژگی های زیادی دارند، این ویژگی ها موجب کاربرد برچسب کاغذ سنگی در صنایع مختلف شده است.
تولید برچسب کاغذ سنگ با ضخامت های مختلف کاغذ سنگی انجام می شود. برچسب های کاغذ سنگ ویژگی های زیادی دارند که موجب بالاتر بودن کیفیت این برچسب ها نسبت به برچسب های PVC شده است.

کاربرد برچسب کاغذ سنگی در اداره ها

یکی از کاربرد های برچسب کاغذ سنگی در اداره های دولتی به منظور نشان گذاری روی پرونده های بایگانی شده با شماره و یا نام گذاری می باشد. دلیل استفاده از برچسب کاغذ سنگی در اداره ها این است که برچسب می تواند قدرت چسبندگی خود را برای مدت طولانی حفظ کند.

کاربرد برچسب کاغذ سنگی در اداره ها

بنابراین نشان گذاری در سال های طولانی روی اسناد باقی مانده بدون اینکه نوشته های روی آن خوانایی خود را از دست بدهند.
در اداره پست نیز از این برچسب استفاده می شود زیرا قابلیت کششی بالایی داشته و مقاوم است به همین دلیل به سادگی پاره یا مخدوش نمی شود.

برچسب کاغذ سنگی بر روی بطری نوشیدنی

برچسب کاغذ سنگی بر روی بطری های نوشیدنی استفاده می شود و بیشترین استفاده از این برچسب ها به شمار می آید، زیرا این برچسب ها تحمل دمای پایین را داشته و همچنین می تواند درون ظرف یخ قرار گیرد بدون اینکه خیس شوند و یا چسبندگی خود را از دست بدهند.
این برچسب ها پس از استفاده زباله تولید نمی کنند به دو دلیل، دلیل اول این است که قابل بازیافت بوده و از مواد حاصل از بازیافتش برای تولید پلاستیک درجه دو استفاده می شود. دلیل دوم این است که این برچسب ها براحتی در طبیعت تجزیه می شوند بدون اینکه آسیبی به آن برسانند.

مقرون به صرفه بودن کاغذ سنگی چسبی

مقرون به صرفه بودن کاغذ سنگی چسبی

برچسب های تولید شده با کاغذ سنگی یا همان کاغذ سنگی چسبی در حالی که کیفیت بالاتری دارند مقرون به صرفه تر می باشند زیرا:

  •  این برچسب ها نیازی به مرکب مخصوص برای چاپ ندارند و چاب روی آن ها با مرکب معمولی انجام می شود، همچنین مصرف مرکب این کاغذ ها به دلیل بافت فاقد نفوذ حدود یک سوم برچسب های دیگر است.
  •  چاپ روی برچسب های کاغذ سنگی به دلیل کیفیت عالی، بافت غیر قابل نفوذ، مقاوم و ضد آب نیازی به پوشش سلفون و خدمات پس از چاپ ندارد.
  •  چسب مورد استفاده برای پشت چسبدار کردن لیبل های کاغذ سنگ چسب معمولی است بنابراین نیاز به خرید چسب های مخصوص پر هزینه نیست.
تولید برچسب با کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.