تولید ساک دستی با کاغذ سنگی

تولید ساک دستی با کاغذ سنگی

تولید ساک دستی با کاغذ سنگی
امکان تولید ساک دستی با کاغذ سنگی وجود دارد. ساک دستی (Shopping Bag) تولید شده با کاغذ سنگی ضد آب، مقاوم در برابر کشیده شدن و پارگی، طرح چاپ شده روی آن دارای کیفیتی عالی و ظاهر آن زیباتر از ساک دستی های تولید شده با دیگر کاغذ ها می باشد.
تولید انواع ساک دستی با کاغذ سنگی در سایزهای مختلفی امکان پذیر است. اصولا ساک دستی راهکاری برای انجام تبلیغات است که شرکت های مختلفی از این راه برای تبلیغات استفاده می کنند. حال اگر این ساک دستی ها با کاغذ سنگی تولید شوند علاوه بر این که هزینه ی کمتری برای تولید آن ها پرداخت می شود به خاطر ظاهر زیبایی که دارند بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

چاپ بر روی ساک دستی کاغذ سنگی

چاب بر روی ساک دستی تولید شده با کاغذ سنگی به وسیله ی دستگاه چاپ افست انجام می شود بنابراین امکان چاپ چهار رنگ بر روی این ساک ها وجود دارد. چاپ چهار رنگ کیفیتی بیشتر از سایر چاپ ها دارد زیرا از ترکیب چهار رنگ اصلی برای طراحی استفاده می کند.

چاپ بر روی ساک دستی کاغذ سنگی

روند تولید ساک دستی با کاغذ سنگی سریعتر از تولید ساک دستی با کاغذ گلاسه می باشد زیرا نیازی به خدمات بعد از چاپ ندارد.

چاپ برجسته بر روی ساک دستی کاغذ سنگی

انجام چاپ برجسته بر روی ساک دستی های تولید شده با کاغذ سنگی نیز امکان پذیر است این نوع چاپ بیشتر برای جلب توجه استفاده می شود بنابراین برای ساک های تبلیغاتی انتخاب بسیار مناسبی است. ولی توجه داشته باشید که برای انجام اینکار نمی توان از دستگاه های چاپی که دمای بالاتر از 60 درجه به کار می برند استفاده نمود.

ویژگی های ساک دستی تولید شده از کاغذ سنگ

ویژگی های ساک دستی تولید شده از کاغذ سنگ

از ویژگی های ساک دستی تولید شده از کاغذ سنگ می توان به مقاومت کششی بالا یا به عبارتی دیر پاره شدن، ضد آب بودن و نفوذ ناپذیر بودن گرد و غبار به داخل آن اشاره نمود از این رو می توان گفت طول عمر آن از سایر ساک دستی ها بیشتر می باشد.

تولید ساک دستی با کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.