تولید کاغذ سنگی در ضخامت های مختلف

تولید کاغذ سنگی در ضخامت های مختلف

تولید کاغذ سنگی در ضخامت های مختلف
تولید کاغذ سنگی در ضخامت های مختلف انجام می شود تا قابل استفاده در صنایع مختلف باشد. بنابراین برای استفاده از کاغذ سنگ در یک صنعت باید ضخامت آن با ضخامت نمونه کاغذی که قبلا استفاده می شد معادل سازی شود تا جایگزینی مناسب باشد.
کاغذ سنگی از ضخامت 80 تا 450 میکرون تولید می شود و در سه رنج نازک، متوسط و ضخیم دسته بندی می شود از اینرو دامنه مصرف گسترده ای را برای متقاضیان فراهم می کند به طوریکه که می توان به طور کلی آن را جایگزین انواع کاغذ، مقوا، کارتن و نایلون نمود.
هر سه ضخامت کاغذ سنگی ضد نفوذ، مقاوم، نرم و کاملا انعطاف پذیر هستند به همین دلیل طرافداران زیادی در صنایع مختلف دارند به طوری که نیاز به توسعه کارخانه و افزایش تولیدات برای پاسخگویی به نیاز متقاضیان است. موارد استفاده از کاغذ سنگ در ضخامت های مختلف در ادامه آمده است:
• برای تولید دفتر، ماهنامه، سررسید و حتی لیبل و انجام لمینت روی سطح کارتن از ضخامت نازک کاغذ سنگی استفاده می شود.
• در صنعت چاپ و نشر، تولید ساک های تبلیغاتی، پاکت های دکمه دار، مجله و… ضخامت متوسط کاغذ سنگی به کار می رود.
• در صنعت کاغذ دیواری، بسته بندی ها، تولید هارد باکس و جعبه های فانتزی و… ضخامت بالای کاغذ سنگ کاربرد دارد.
مزیت جایگزینی ضخامت های مختلف کاغذ سنگ به جای انواع کاغذ و مقوا چیست؟ جایگزینی کاغذ سنگ به جای انواع کاغذ و مقوا موجب بالا رفتن کیفیت کار انجام شده با کاغذ می شود در حالی که قیمت مناسب تری دارد. علاوه بر این امکان جبران آسیب های وارد شده به طبیعت را از طریق عدم قطع درختان، عدم تولید زباله، پساب صنعتی، گاز گلخانه ای و… وجود دارد.

عرضه ضخامت های مختلف کاغذ سنگ به بازار

عرضه ضخامت های مختلف کاغذ سنگ به بازار

عرضه ضخامت های مختلف کاغذ سنگ به بازار به چه صورت انجام می شود؟ عرضه ضخامت های مختلف در بازار به دو صورت رول و شیت انجام می شود. رول های کاغذ سنگ برحسب ضخامت، عرض های مختلفی دارند ولی متراژ این رول ها متناسب با سفارش مشتری می باشد و کاغذ سنگ شیت شده در انواع ضخامت ها و با ابعاد استاندارد یا متناسب با سفارش مشتری تولید می شود. گفتنی است که قیمت رول های کاغذ سنگ با وجود کیفیت یکسان با کاغذ شیت شده کمتر است زیرا مراحل برش و شیت بندی ندارد.

فروش ضخامت های مختلف کاغذ سنگ

فروش کاغذ سنگ نیازی به قیمت گذاری برای ضخامت های مختلف ندارد، زیرا ضخامت های مختلف این کاغذ به صورت کیلویی به فروش می رسد، از اینرو مشتری با قیمت تمام شده ی به صرفه تری کاغذ را خریداری می کند.

تولید کاغذ سنگی در ضخامت های مختلف

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.