تولید کننده کاغذ سنگ آهک

تولید کننده کاغذ سنگ آهک

تولید کننده کاغذ سنگ آهک
تولید کننده کاغذ سنگ آهک در ایران در نظر دارد با افزایش خطوط تولید، تولیدات این محصول را تا سه برابر افزایش دهد تا بتواند کاغذ مورد نیاز در کشور را تهیه نموده و همچنین به خارج از کشور نیز ارسال بار داشته باشد.
تولید کاغذ کربنات کلسیم به عنوان یک صنعت نو ظهور کمک بزرگی به حفظ ذخایر آب های زیر زمینی کرده و از بین بردن جنگل ها جلوگیری می کند به همین دلیل به عنوان یک محصول کاملا سازگار با محیط زیست شناخته شده است، بنابراین افراد زیادی به معرفی این کاغذ روی آورده اند تا جلوی آسیب هایی که به طبیعت وارد می شود را بگیرند.
تولید کننده کاغذ سنگ در ایران که مجتمع کاغذ سنگی یزد است نمایندگی های مختلفی در سراسر کشور دارد تا بتواند با توزیع مناسب این کاغذ در تمام استان ها کاغذ مورد نیاز متقاضی را به موقع به دستش برساند بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه های اضافی داشته باشد.
طرح اول اجرای پروژه تولید کاغذ سنگ با استقبال زیادی مواجه شد به طوریکه برای پاسخگویی به نیاز های بازار داخلی و خارجی نیاز به افزایش تولیدات می باشد بنابراین در طرح دوم اجرا قرار است تولیدات را حداکثر تا سه برابر افزایش دهند که مزیت های زیادی برای کشور به همراه خواهد داشت.
کارخانه تولید کننده کاغذ سنگی، این کاغذ را در گراماژ های مختلفی و در دو نوع رول و شیت تولید می کند تا بتواند در همه ی صنایع استفاده کننده از کاغذ و مقوا به کار گرفته شود. دسته بندی گرماژ ها در سه رنج نازک، متوسط و ضخیم انجام می شود که برخی از کاربرد های ضخامت های مختلف آن در ادامه آمده است.

کاربرد گرماژ های مختلف کاغذ سنگی

کاربرد گرماژ های مختلف کاغذ سنگی

گرماژ های مختلف کاغذ سنگی به دلیل ویژگی های منحصر بفردی که دارند در صنایع مختلف به کار می روند که عبارتند از:
گرماژ نازک کاغذ سنگی
از گرماژ نازک کاغذ سنگی برای تولید انواع دفترچه یادداشت، لمینت روی کارتن، تولید برچسب های کاغذ سنگی، تولید انواع کتاب ها، مجله ها، همچنین انواع مطبوعات و… استفاده می شود.

گرماژ متوسط کاغذ سنگی

گرماژ متوسط کاغذ سنگی بیشترین کاربرد نسبت به گرماژ نازک و ضخیم دارد و برای تولید انواع پاکت دکمه دار، ساک دستی، تولید انواع لوازم التحریر، کاتالوگ، تقویم رومیزی، کاغذ دیواری و… به کار می رود.

گرماژ ضخیم کاغذ سنگی

گرماژ ضخیم کاغذ سنگی

گرماژ ضخیم کاغذ سنگی برای تولید انواع جعبه های هدایا، جعبه های هارد باکس و فانتزی، کاربرد گسترده ای در بسته بندی، تولید کاغذ دیواری، تولید مقوا و کارتن و… دارد.

تولید کننده کاغذ سنگ آهک

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.