خط تولید کاغذ معدنی در استان یزد

خط تولید کاغذ معدنی در استان یزد

خط تولید کاغذ معدنی در استان یزد
خط تولید کاغذ معدنی ایران که در استان یزد واقع شده اهمیت زیادی در رونق اقتصاد کشور دارد، زیرا می تواند از خارج شدن ارز از کشور برای واردات کاغذ جلوگیری کرده و همچنین با صادر کردن کاغذ سنگی در سال های آینده منبع در آمدی برای کشور شود.
در سال های گذشته قبل از راه اندازی خط تولید کاغذ معدنی، برای تولید مقدار کاغذ مورد نیاز کشور باید تعداد بی شماری درخت در سال قطع می شد و از آنجا که انجام این کار از بین رفتن جنگل ها و مراتع را در پی داشت کاغذ به کشور وارد می گردید که موجب خارج شدن ارز از کشور بود. اما امروزه با تولید کاغذ معدنی نیاز کاغذ کشور برطرف شده است و به واردات کاغذ احتیاجی نیست.
با افزایش تولیدات در سال های آینده صادرات کاغذ معدنی امکان پذیر خواهد بود که مزایای زیادی به همراه دارد، در ادامه توضیحاتی راجع به آن آمده است.
برای تبدیل شدن به یک کشور صادر کننده نیاز به افزایش نیرو و گسترش کارخانه می باشد که ایجاد اشتغال را در پی دارد، از اینرو موجب کاهش بیکاری در جامعه و بالا رفتن سطح رفاه کشور می شود.

دستگاه های خط تولید کاغذ معدنی

دستگاه های مورد استفاده در خط تولید کاغذ معدنی مصرف انرژی پایینی دارند. این دستگاه ها بدون تولید فاضلاب صنعتی و گازهای گلخانه ای کاغذی تولید می کنند که از لحاظ کیفیت و کارایی در جایگاه بالاتری از سایر کاغذ ها قرار دارد.

دستگاه های خط تولید کاغذ معدنی

دستگاه مذکور کاغذ سنگی را در ضخامت های نازک، متوسط و ضخیم تولید می کند که در صنایع مختلفی به کار برده می شود.

فروش کاغذ معدنی در ایران

فروش کاغذ معدنی در ایران چگونه انجام می شود؟ فروش کاغذ معدنی در ایران توسط نمایندگی های مجاز فروش کاغذ و در دو نوع رول و شیت به صورت کیلویی انجام می شود. فروش کاغذ معدنی به صورت کیلویی موجب به صرفه تر بودن قیمت تمام شده برای مشتری می شود.

خط تولید کاغذ معدنی در استان یزد

همچنین ببینید

راه اندازی کارخانه تولید کاغذ معدنی در کشور

راه اندازی کارخانه تولید کاغذ معدنی در کشور امروزه تولید کاغذ معدنی در کارخانه های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.