شرکت تولید کننده کاغذ از سنگ آهک

شرکت تولید کننده کاغذ از سنگ آهک

شرکت تولید کننده کاغذ از سنگ آهک
شرکت تولید کننده کاغذ از سنگ آهک امروزه به عنوان یکی از مهم ترین شرکت های ایران شناخته شده است زیرا رونق کار این شرکت در چرخه ی اقتصاد کشور از اهمیت زیادی برخوردار است.

شرکت کاغذ سنگی یزد

شرکت کاغذ سنگی یزد

شرکت کاغذ سنگی یزد که نخستین شرکت تولید کننده کاغذ سنگی در خاورمیانه است به عنوان بزرگترین دستاورد ایران در چند دهه ی اخیر محسوب می شود. شرکت مذکور امروزه می تواند تمام نیاز های کاغذ داخل کشور را رفع کند و به زودی این کاغذ به کشور های دیگر نیز صادر خواهد شد. لازم به ذکر است که برای صادر کردن کاغذ سنگی باید تعداد دیگری دستگاه و تجهیزات راه اندازی شود و همچنین نیروی کار بیشتری لازم است. که موجب رونق در چرخه ی اقتصاد کشور نیز می شود.

اهمیت تولید کاغذ سنگی

تولید کاغذ سنگی در ایران به سه دلیل از اهمیت زیادی برخوردار است:

  • تولید کاغذ در ایران مستلزم قطع درختان است که موجب نابودی محیط زیست می شود با تولید کاغذ سنگی به جای کاغذ های سلولزی نیازی به قطع درختان نیست.
  • دیگر نیازی به وارد کردن کاغذ به کشور نیست.
  • کشور ایران خود به عنوان یک تولید کننده ی کاغذ شناخته شده و با افزایش تولیدات خود حتی می تواند صادر کننده ی کاغذ باشد که این موضوع اهمیت زیادی در اقتصاد کشور دارد.

کاغذ تولید شده در این شرکت با کیفیت بالا در ابعاد و ضخامت های گوناگون بوده و در نوع خود منحصر به فرد می باشد.
گسترش نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور موجب می شود که کاغذ سنگی در میان مردم شناخته شود و به سادگی جایگزین کاغذ های سلولزی شده و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت تولید کننده کاغذ از سنگ آهک

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.