شرکت تولید کننده کاغذ از سنگ یزد

شرکت تولید کننده کاغذ از سنگ یزد

شرکت تولید کننده کاغذ از سنگ یزد
شرکت تولید کننده کاغذ از سنگ یزد امروزه نقش بزرگی را در تامین کاغذ مورد نیاز کشور ایفا می کند، زیرا همانطور که مستحضر هستید با محدودیت تولید کاغذ سلولزی در کشور مواجه ایم از طرفی خرید کاغذ از دیگر کشور ها آسیب های جبران ناپذیری به کشور وارد می کند.
شرکت کاغذ سنگی یزد به عنوان یک شرکت تولید کننده نسل جدید کاغذ می تواند سهم بزرگی از نیاز کشور را به راحتی برطرف کند و این به خاطر باکیفیت بودن کاغذ سنگی است، از اینرو جایگزین مناسبی می باشد.
از طرفی به دلیل وجود منابع غنی سنگ آهک می توان این محصول را به راحتی و بدون داشتن نگرانی برای تامین مواد اولیه تولید کرد.

نقش کاغذ سنگی در بهبود بخشیدن به وضع طبیعت

شرکت تولید کننده کاغذ سنگ ایران جهت بهبود بخشیدن به وضعیت طبیعت در حال تلاش برای تامین کاغذ مورد نیاز کشور است تا از چوب درختان برای تولید کاغذ استفاده نشود.

نقش کاغذ سنگی در بهبود بخشیدن به وضع طبیعت

زیرا کاغذی که با چوب تولید می شود علاوه بر از بین بردن مراتع و جنگل ها نیاز به استفاده از منابع تجدید ناپذیر انرژی و منابع محدود آب دارد، همچنین برای سفید کردن آن نیاز به مواد اسیدی است.
این موارد موجب فرسایش خاک، آلودگی هوا، آب ها و… می شود که تغییر الگوی بارش، گرم تر شدن و بسیاری از عوامل دیگر که موجب از بین رفتن شرایط مناسب زندگی می شود را در پی دارد.

راه اندازی پروژه تولید کاغذ از سنگ

آیا برای راه اندازی پروژه تولید کاغذ از سنگ تهدیدی وجود دارد؟ در کشور هایی که امکان سنجی تولید کاغذ از سنگ انجام شده یعنی کشور هایی که دارای منابع اولیه مرغوب و شرایط مناسب هستند هیچ تهدیدی وجود ندارد زیرا:
سنگ های پایه آهکی موجود در آن مناطق پاسخگوی تولید در سال های زیادی خواهد بود.
از طرفی کاغذ سنگی به عنوان یک محصول باکیفیت می تواند روز به روز جایگاه بهتری را کسب کند و موجب افزایش تقاضا در بازار های داخلی و خارجی شود که در این صورت نیاز به طرح گسترش پروژه است.

انواع کاغذ سنگی تولید شده در یزد

انواع کاغذ سنگی تولید شده در یزد

کاغذ سنگی که در شرکت پیشگامان تولید می شود در انواع مختلف رولی و شیت شده می باشد. کاغذ رولی دارای متراژها و عرض های مختلفی است و کاغذ شیت شده در ابعاد دلخواه مشتری وجود دارد. ضخامت این کاغذ ها از 100 میکرون تا 400 میکرون بوده و امکان رنگ کردن این کاغذ ها برای اختصاصی کردن کار برای یک مجموعه متناسب با سفارشات وجود دارد.

شرکت تولید کننده کاغذ از سنگ یزد

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.