شرکت تولید کننده کاغذ معدنی

شرکت تولید کننده کاغذ معدنی

شرکت تولید کننده کاغذ معدنی
شرکت تولید کننده کاغذ معدنی که در استان یزد قرار دارد به گونه ای طراحی شده که با کمترین میزان مصرف انرژی، بدون تولید آلودگی های زیست محیطی و آسیب رساندن به طبیعت کاغذی با کیفیت تولید می کند تا پاسخگوی نیاز صنایع استفاده کننده از کاغذ باشد.
شرکت کاغذ معدنی برای تولید کاغذ نیازی به روش های تولید کاغذ معدنی کشورهای دیگر ندارد بلکه خود توانسته روشی برای تولید این کاغذ پیاده کند. این روش توسط متخصصین و دانشمندان ایرانی به دست آمد.
شرکت مذکور با هدف تامین نیاز مردم، سود آوری، اشتغال زایی و… شروع به کار نموده است. در اولین مرحله اجرای این طرح 5000 تن کاغذ در یک سال تولید و موجب ایجاد اشتغال 30 نفر در شرکت شد.

دستگاه های مورد استفاده در تولید کاغذ معدنی

دستگاه های مورد استفاده در تولید کاغذ معدنی مواد اولیه مرغوب را به گونه ای با یکدیگر ترکیب می کنند تا کاملا یکنواخت شود به همین دلیل کاغذی که تولید می شود سطحی کاملا صاف و یکدست و غیر دانه دارد. در حالی که کاغذ معدنی تولید شده در خارج از کشور این ویژگی را ندارد.

دستگاه های مورد استفاده در تولید کاغذ معدنی

انرژی که برای دستگاه های تولید کاغذ معدنی به کار می رود انرژی برق است که به میزان کمی مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین این دستگاه ها به صورت بهینه طراحی شده اند.

جلوگیری از تغییر آب و هوای کشور با تولید کاغذ معدنی

قطع تعداد بی شماری از درختان و کاهش بارندگی دو علت مهم تغییر آب و هوای کشور به شمار می آیند. تولید کاغذ معدنی اقدام مهمی برای جلوگیری از قطع درختان برای تولید کاغذ می باشد، چون در تولید کاغذ معدنی از چوب استفاده نمی شود.
هنگام تولید کاغذ های سلولزی، تجزیه و سوزاندن آن ها گازهای گلخانه ای تولید می شود که موجب تغییر الگوی بارش و گرم تر شدن زمین می شود. در حالی که با جایگزین کردن کاغذ معدنی این مشکلات برطرف می شود، زیرا هنگام تولید کاغذ معدنی، تجزیه و سوزاندن آن ها هیچ نوع گاز گلخانه ای تولید نمی شود.

طرح توسعه شرکت کاغذ معدنی

طرح توسعه شرکت کاغذ معدنی به منظور تامین نیاز مشتریان و بازار داخلی انجام می شود. بنابراین با انجام این طرح، برای تامین نیاز بازار احتیاجی به واردات کاغذ نیست. عدم واردات کاغذ و روی آوردن به صادرات رفاه عمومی را افزایش داده و تاثیر زیادی بر خود کفا شدن و پیشرفت کشور خواهد داشت.

طرح توسعه شرکت کاغذ معدنی

در این طرح میزان تولیدات به پانزده هزار تن در سال خواهد رسید و تعداد کارکنان تا دویست نفر افزایش می یابد.

شرکت تولید کننده کاغذ معدنی

همچنین ببینید

راه اندازی کارخانه تولید کاغذ معدنی در کشور

راه اندازی کارخانه تولید کاغذ معدنی در کشور امروزه تولید کاغذ معدنی در کارخانه های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.