شرکت وارد کننده کاغذ سنگی

شرکت وارد کننده کاغذ سنگی

شرکت وارد کننده کاغذ سنگی
شرکت وارد کننده کاغذ سنگی به کشور با هدف تامین بازار کاغذ شروع به کار نمود. این شرکت کاغذ سنگی را از تایوان به صورت رولی وارد می کند. رول های کاغذ سنگ تولید شده در تایوان در متراژ های مختلف متناسب با سفارش شرکت وارد کننده تولید می شود.
واردات کاغذ سنگی به کشور از چندین سال پیش آغاز شد. این شرکت کاغذ سنگی وارد شده را بر حسب سفارشات شیت بندی کرده یا به صورت رولی به دست متقاضی می رساند.
واردات کاغذ سنگ قبل از اینکه در ایران به این توانایی دست یابیم بسیار خوب بود زیرا هم قیمت مناسب تری از سایر کاغذ ها داشت و هم نیاز بازار را تامین می کرد. اما امروزه که در کشور این نوع کاغذ تولید می شود واردات کاغذ سنگ آثار مخربی برای کشور به همراه دارد از جمله بیکاری، وابستگی، خارج شدن ارز و مواد معدنی از کشور و…
فرمول تولید کاغذ سنگ ایرانی با کاغذ سنگی وارداتی متفاوت است به همین دلیل تفاوت هایی با یکدیگر دارند که در ادامه مطرح شده است.
تفاوت کاغذ سنگی وارداتی با کاغذ سنگی تولید شده در ایران این است که کاغذ وارداتی درصد مواد پلاستیکی بیشتری داشته همچنین سطحی دانه دار دارد، بافت کاغذ سنگی وارداتی زبرتر بوده و کیفیت چاپ فقط از یک طرف آن بالا می باشد در حالی که کاغذ سنگی ایرانی کاملا دو طرفه است. انعطاف پذیری کاغذ وارداتی کمتر از کاغذ ایرانی است.
کاغذ سنگی وارد شده به دلیل داشتن مواد پلاستیکی (پلی اتیلن) بیشتر بافتی مشابه پلاستیک دارد.
کاغذ سنگی وارد شده به کشور مانند کاغذ سنگی ایرانی بدون نیاز به آب و سفید کننده ها تولید شده و دستگاه تولید کننده این نوع کاغذ همانند دستگاه های تولید کننده کاغذ سنگی ایرانی هیچ گونه گاز سمی تولید نمی کند.
امروزه واردات کاغذ سنگی رو به کاهش است زیرا:

  • با تولید کاغذ سنگی ایرانی و مشخص شدن کیفیت و برتری آن اکثر صنایع استفاده کننده از کاغذ سنگ آن را جایگزین کاغذ سنگ وارداتی کرده اند.
  • کارخانه تولید کاغذ سنگی ایران در حال افزایش تولیدات برای تامین کاغذ مورد نیاز کشور است بنابراین نیازی به واردات کاغذ نیست.

نمایندگی های فروش کاغذ سنگی وارداتی

نمایندگی های فروش کاغذ سنگی وارداتی

شرکت وارد کننده کاغذ سنگی نمایندگی های فروش مختلفی در سایر شهر ها دارد. این شرکت کاغذ سنگی را به کشور وارد کرده و بین نمایندگی ها پخش می کند تا بتواند در مدت زمان کوتاهی سفارش مشتری را آماده کنند.

شرکت وارد کننده کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.