قیمت خرید کاغذ سنگ یزد

قیمت خرید کاغذ سنگ یزد

قیمت خرید کاغذ سنگ یزد
برای اطلاع از قیمت خرید کاغذ سنگ می توان با کارخانه کاغذ سنگی یزد و یا یکی از نمایندگی های مجاز فروش کاغذ سنگی این کارخانه در شهر خود تماس بگیرید.

خرید کاغذ سنگ

خرید کاغذ سنگ

خرید کاغذ سنگ به جای دیگر کاغذها مزیت های بی شماری به همراه دارد که برخی از این ویژگی ها با یکبار لمس کردن کاغذ مشخص می شوند، در ادامه برخی از این ویژگی ها جمع آوری شده است:

  • سطح کاغذ سنگی کاملا نرم و یکنواخت است.
  • انعطاف پذیری بالای کاغذ سنگی، به همین دلیل از محل تا شده نمی شکند.
  • در برابر آتش گرفتن مقاوم است یا به عبارتی شعله ور نشده و دیر می سوزد.
  • بافت کاغذ سنگی کاملا غیر قابل نفوذ است بنابراین هنگام تماس با آب، آب به بافت کاغذ نفوذ نمی کند هم چنین گرد غبار فقط روی سطح کاغذ سنگی نشسته و به راحتی تمیز می شود.
  • در تولید کاغذ سنگی از هیچ گونه الیاف سلولزی استفاده نمی شود بنابراین در برابر جویده شدن توسط حشرات و موریانه ها مقاوم است.
  • چاپ پذیری کاغذ سنگی بسیار باکیفیت است به طوری که به خدمات پس از چاپ نیازی ندارد.

کارخانه کاغذ سنگ یزد

کارخانه کاغذ سنگ در استان یزد راه اندازی شد و به بهره برداری رسید. دلیل احداث این کارخانه در استان یزد وجود منابع فراوان سنگ آهک است، به همین دلیل به استان یزد قطب کاغذ سنگی کشور می گویند.
رونق کارخانه کاغذ سنگ یزد و جهانی شدن آن در اقتصاد کشور نقش بسیار مهمی دارد به همین خاطر از دستاوردهای مهم ایران به شمار می آید.

قیمت خرید ضخامت های مختلف کاغذ سنگ

قیمت خرید ضخامت های مختلف کاغذ سنگ

در گذشته قیمت خرید کاغذ سنگ در ضخامت های مختلف متفاوت بود، یعنی هر کدام بر اساس ضخامتشان نرخ خاصی داشتند. اما امروزه ضخامت های مختلف کاغذ سنگ همه به صورت کیلویی و با یک قیمت به فروش می رسد.

قیمت خرید کاغذ سنگ یزد

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.