مرکز فروش کاغذ سنگی ایران

مرکز فروش کاغذ سنگی ایران

مرکز فروش کاغذ سنگی ایران
مرکز فروش کاغذ سنگی ایران، استان یزد می باشد. نمایندگی های این شرکت در برخی از شهر ها وجود دارد که فروش کاغذ سنگی را به طور رسمی آغاز نموده اند و در آینده شاهد گسترش این نمایندگی ها در سراسر کشور و حتی خارج از کشور خواهیم بود.

نحوه فروش کاغذ سنگی

نحوه فروش کاغذ سنگی

در اوایل نحوه فروش کاغذ سنگی به صورت شیت شده و بر اساس ضخامتش بود، اما اخیرا فروش کاغذ سنگی به صورت کیلویی انجام می شود که موجب به صرفه تر بودن قیمت کلی کاغذ می شود.

قیمت فروش کاغذ سنگی

قیمت فروش کاغذ سنگی در کل کشور یکسان است. زیرا فروش کاغذ سنگی یزد تنها از طریق نمایندگی های مجاز آن در سراسر کشور انجام می شود، بنابراین چون هیچ خریدار و فروشنده ای بین شرکت و نمایندگی ها نیست از اینرو نوسان قیمت در بین نمایندگی ها نداریم.
از طرفی قیمت کاغذ سنگی مانند سایر کالا ها متغیر بوده و ممکن است تغییر پیدا کند که این تغییر به صورت کلی روی نمایندگی ها اعمال می شود.

چگونگی فروش کاغذ سنگی

فروش کاغذ سنگی در بازار چگونه انجام می شود؟ کاغذ سنگی به دو صورت رول و شیت به فروش می رسد. رول های کاغذ سنگی در عرض های مختلف 104 تا 143 بر اساس ضخامتشان به فروش می رسند

چگونگی فروش کاغذ سنگی

یعنی ضخامت 140 میکرون بیشترین عرض ممکن 104 سانتی متر می باشد و ضخامت 160 میکرون به بالا تا عرض 143 سانتی متر می تواند داشته باشد. شیت های کاغذ سنگی در ابعاد استاندارد 70×100 و یا 90×60 در ضخامت های 80 الی 700 میکرون به فروش می رسند.

امکان فروش کاغذ سنگی به سایر کشور ها

با افزایش تولیدات کارخانه در آینده امکان فروش کاغذ سنگی به سایر کشورهایی که توانایی تولید کاغذ سنگی را ندارند به وجود می آید. فروش کاغذ سنگی به کشورهای دیگر فواید زیادی از جمله: رونق در اقتصاد کشور، به شمار آوردن ایران جزو تولید کنندگان کاغذ، خود کفا شدن کشور و… را در پی دارد.

مرکز فروش کاغذ سنگی ایران

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.