مرکز پخش کاغذ سنگ ایران

مرکز پخش کاغذ سنگ ایران

مرکز پخش کاغذ سنگ ایران
کارخانه تولید کننده کاغذ سنگی یزد مرکز پخش کاغذ سنگ ایران می باشد. این استان به قطب کاغذ سنگی کشور معروف بوده و می تواند نیاز کاغذ تمام صنایع مختلف در ایران را رفع کند و با افزایش تولیدات خود می تواند پخش کننده ی کاغذ سنگ به سایر کشور ها نیز باشد.

پخش انواع کاغذ سنگ

پخش انواع کاغذ سنگ

کارخانه تولید کاغذ سنگی، کاغذ سنگ تولید شده را بین نمایندگی های خود در همه ی شهرها پخش می کند تا متقاضیان کاغذ سنگی بتوانند به راحتی کاغذ مورد نیاز خود را در مدت زمان کوتاهی تامین کنند.

پخش کاغذ سنگ در استان تهران

پخش کاغذ سنگ در استان تهران باید چندین برابر شهر های دیگر و بین نمایندگی های مختلف آن باشد، زیرا تهران جمعیتی بیشتر از شهر های دیگر داشته و همچنین صنایع زیادی در آن جا مشغول به فعالیت اند که همگی از کاغذ استفاده می کنند.
دلیل اینکه باید در تهران چند نمایندگی فعالیت کنند این است که بتوانند در مدت زمان کوتاهی کاغذ مورد نیاز متقاضی را به دستش برسانند. و همچنین با انجام تبلیغات گسترده کاغذ سنگی را به طور کامل بین صنایع مختلف معرفی کنند.

ویژگی های کاغذ سنگی

ویژگی های کاغذ سنگی

کاغذ سنگ تولید شده ویژگی های زیادی دارد که می توان به تجزیه پذیر بودن، انعطاف پذیر بودن، نرمی و لطافت خاص آن، طول عمر زیاد، کیفیت چاپ بالا و… اشاره نمود. این ویژگی ها موجب می شود کاغذ سنگی بتواند به راحتی جایگزین انواع کاغذ ها شود.

پخش کاغذ سنگ چگونه انجام می شود؟

پخش کاغذ سنگ چگونه انجام می شود؟ کاغذ سنگ به صورت رول و شیت و در اندازه های مختلف و به صورت بسته بندی شده پخش می شوند تا در حین جابجایی محصول سالم به نمایندگی ها تحویل داده شده و بعد از آن بدون عیب به دست متقاضی برسد. لازم به ذکر است که پخش کاغذ های شیت شده راحت تر از کاغذ رول می باشد زیرا کاغذ های رولی به مراقبت بیشتری نیاز دارند.

مرکز پخش کاغذ سنگ ایران

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.