مزیت برچسب تولید شده با کاغذ سنگی

مزیت برچسب تولید شده با کاغذ سنگی

مزیت برچسب تولید شده با کاغذ سنگی
مزیت استفاده از برچسب تولید شده با کاغذ سنگی بسیار زیاد است. به همین دلیل امروزه اکثر صنایع به استفاده از لیبل کاغذ سنگ روی آورده اند به طوریکه به زودی لیبل کاغذ سنگ جایگزین انواع لیبل ها می شود.
برچسب تولید شده با کاغذ سنگ به دلیل مزایای زیادی که دارند جایگزین مناسبی برای سایر برچسب ها می باشند. برخی از مزیت های برچسب کاغذ سنگ عبارتند از:

  • برچسب های کاغذ سنگ کاملا نفوذ ناپذیرند بنابراین بعد از مدتی گرد و غبار جذب آن ها نشده و کیفیت خود را از دست نمی دهند و همچنین آب به داخل بافتش نفوذ نمی کند.
  • قدرت چسبندگی این برچسب ها بالا می باشد در حالی که چسبی که برای پشت چسبدار کردن آن ها استفاده شده همان چسبی است که برای سایر برچسب ها استفاده می شود.
  • نوشتن روی برچسب های تحریری با هر وسیله ای که برای نگارش به کار می رود امکان پذیر است و نوشته روی برچسب برای مدت زمان زیادی با همان کیفیت باقی می ماند.
  • این برچسب ها به سادگی پاره نمی شود (ابتدا کش آمده و سپس پاره می شود).
  • برای چاپ روی این برچسب ها نیازی به مرکب مخصوص نیست بلکه از همان مرکب معمولی استفاده می شود. علاوه بر این به خاطر بافت نفوذ ناپذیرش مرکب کمتری مصرف می کند.
  • طرح چاپ شده روی این برچسب ها نیز ضد آب بوده و به خاطر کیفیت بالای چاپ آن نیازی به خدمات دیگر ندارد.
  • این برچسب ها هنگام قرار گرفتن در رطوبت و یا آغشته شدن با مایعات مانند روغن سالم باقی می مانند.
  • برچسب کاغذ سنگی می تواند برای مدت طولانی روی یک جسم قرار گیرد بدون اینکه مخدوش یا پاره شود.
  • تولید برچسب از کاغذ سنگ با هزینه ای پایین انجام می شود همچنین هیچ گونه ضرر و آسیبی به طبیعت وارد نمی کند.

انواع برچسب های کاغذ سنگی

برچسب های کاغذ سنگی در انواع مختلف رولی، تحریری و… تولید می شود. کیفیت این برچسب ها یکسان می باشد اما کارایی آن ها با یکدیگر متفاوت است. برچسب های رولی برای نشان گذاری کالا های مختلف یک شرکت، مواد آرایشی، برچسب های تشویقی کودکان، برچسب های نشان استاندارد، چاپ طرح و لوگوی شرکت و… به کار می رود.

انواع برچسب های کاغذ سنگی

برچسب تحریری که قابلیت نوشتن روی آن وجود دارد در داروخانه ها، قیمت گذاری در فروشگاه ها و کلیه جاهایی که احتیاج به شماره یا نام گذاری پرونده، اسناد و… است به کار می رود.

مزیت برچسب تولید شده با کاغذ سنگی

همچنین ببینید

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران تولید کاغذ سنگی در ایران از تنوع بالایی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.