مقاوم بودن لیبل تولید شده با کاغذ سنگی

مقاوم بودن لیبل تولید شده با کاغذ سنگی

مقاوم بودن لیبل تولید شده با کاغذ سنگی
مقاوم بودن لیبل تولید شده با کاغذ سنگی به خاطر قدرت چسبندگی بالای این لیبل ها روی هر سطحی برای مدت زمان طولانی، مقاومت کششی بالا و تحمل دمای پایین و ضد آب بودن این لیبل ها می باشد.
لیبل کاغذ سنگ در نمونه پشت چسبدار در دو نوع رولی و تحریری تولید می شود. لیبل رولی کاغذ سنگی که برای نشان گذاری اشیاء یک کارخانه، تولید برچسب های استاندارد کالا، بر روی بسته بندی ها و… استفاده می شود، قیمت مناسب تری از لیبل های دیگر دارد در حالتی که کیفیت آن هیچ تفاوتی با سایر لیبل های کاغذ سنگ ندارد.
مقاوم بودن لیبل کاغذ سنگ به خاطر کیفیت بالای آن است. بنابراین بدون اینکه به خدماتی نیاز داشته باشد طول عمر بالاتری از لیبل های PVC دارد. در ادامه توضیحاتی راجع به کیفیت لیبل کاغذ سنگ آمده است.

کیفیت لیبل کاغذ سنگ

کیفیت لیبل کاغذ سنگ

لیبل کاغذ سنگ کیفیت بالاتری از سایر لیبل ها دارد به همین دلیل در صنابع زیادی کارایی دارد. از دلایل داشتن کیفیت بالای لیبل کاغذ سنگ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • در مقابل نفوذ هر نوع ماده ای مقاوم است بنابراین نیازی به روکش سلفونی ندارد.
  • بسیار نرم و انعطاف پذیر است.
  • چاپ پذیری عالی دارد و به خدمات بعد از چاپ نیازی ندارد. از انواع چاپ قابل انجام روی لیبل می توان به چاپ چهار رنگ و طرح برجسته اشاره کرد که جلوه خاصی به لیبل می دهند.
  • قدرت کششی و چسبندگی آن زیاد است، بنابراین برای مدت طولانی می تواند روی جسم باقی بماند بدون اینکه کیفیت خود را از دست بدهد.
  • قابل تجزیه و بازیافت است همچنین تجزیه و بازیافت آن هیچ آسیبی به طبیعت وارد نمی کند زیرا هیچ نوع گاز آلاینده و پساب تولید نمی کند.
  • تحمل دمای پایین (قرار گرفتن در یخچال یا آب یخ) را دارد.

کاربرد لیبل تولید شده از کاغذ سنگ آهک

لیبل های کاغذ سنگ آهک در صنایع زیادی کاربرد دارند. بیشترین موارد استفاده از لیبل کاغذ سنگ برای بطری های نوشیدنی می باشد. زیرا این لیبل ها قدرت چسبندگی بالایی داشته و با قرار گرفتن در یخچال یا ظرف آب یخ از روی جسم جدا نمی شود همچنین چون ضد آب است آسیبی نمی بیند.
از دیگر موارد کاربرد این لیبل ها در اداره های مختلف برای نشان گذاری پرونده ها، برای تولید پرچسب های استاندارد و ضمانت کالا، بر روی بطری های شوینده و مواد غذایی و آرایشی و سبزیجات و… می باشد.

مقاوم بودن لیبل تولید شده با کاغذ سنگی

همچنین ببینید

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران تولید کاغذ سنگی در ایران از تنوع بالایی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.