موارد استفاده از لیبل کاغذ سنگی

موارد استفاده از لیبل کاغذ سنگی

موارد استفاده از لیبل کاغذ سنگی
موارد استفاده از لیبل کاغذ سنگی در صنایع زیادی است. برخی از صنایع استفاده کننده از این لیبل صنعت تحریر، بسته بندی مواد غذایی و آرایشی، ظروف لبنیاتی، بطری های نوشیدنی و شوینده ها، تعیین فهرست دارایی ها و نشان دار کردن اشیاء و… می باشد.
لیبل کاغذ سنگ یک نوع لیبل پرکاربرد که در حال جایگزین شدن به جای سایر لیبل ها می باشد، به صورت رولی و تحریری تولید می شود. چاپ روی این لیبل ها در انواع معمولی، چهار رنگ و برجسته انجام می شود. کیفیت چاپ پذیری لیبل های کاغذ سنگ بالا بوده و ماندگاری بالایی دارد در حالی که مرکب کمتری مصرف می کند.
متنی که روی لیبل های تحریری کاغذ سنگ یادداشت می شود ماندگاری بالایی داشته و در صورت آغشته شدن با روغن، آب یا هر ماده ی دیگری از بین نمی رود.

لیبل کاغذ سنگ در صنعت

لیبل کاغذ سنگ در نمونه ی رولی در صنعت به منظور نشان دار کردن اشیاء تولیدی یک کارخانه، چاپ علائم تجاری، تولید برچسب نشان استاندارد کالا، برچسب مواد آرایشی و بهداشتی و… استفاده می شود. این برچسب ها با داشتن کیفیتی مطلوب قیمت پایین تری نیز دارند.

لیبل کاغذ سنگ در صنعت

لیبل کاغذ سنگ در نمونه ی تحریری کاربردهای فراوانی دارد، برخی از این کاربرد ها عبارتند از: در فروشگاه ها به منظور تیکت قیمت اجناس، برای نشان دار کردن وسایل مورد کاربرد دانش آموزان، در اداره های مختلف برای بایگانی، در داروخانه ها به منظور تعیین روش مصرف دارو و…

ویژگی های لیبل تولید شده با کاغذ سنگ

برخی از ویژگی های لیبل تولید شده با کاغذ سنگ که موجب برتری این لیبل از لیبل های PVC شده در ادامه مطرح شده اند:

  • چسبندگی لیبل های کاغذ سنگ بسیار بالاتر از سایر لیبل ها است، در صورتی که چسبی که برای پشت چسبدار کردن این لیبل ها به کار می رود چسب مخصوص و پر هزینه نیست.
  • مقاوم بودن لیبل های کاغذ سنگ به دلیل ویژگی کاغذ سنگ می باشد بنابراین نیاز به روکش سلفون ندارد و به راحتی پاره و یا مخدوش نمی شود.
  • لیبل های کاغذ سنگ کاملا ضد آب است بنابراین هنگامی که در آب قرار گیرد از روی جسم جدا نمی شود.
  • لیبل کاغذ سنگ در دما های پایین مثلا در نقطه ی انجماد ویژگی های خود را از دست نمی دهد.
  • تجزیه لیبل کاغذ سنگ در طبیعت هیچ گونه آلودگی زیست محیطی ایجاد نکرده و در مدت کوتاهی انجام می شود.
  • لیبل کاغذ سنگ قابلت بازیافت دارد و مواد حاصل از بازیافت آن در صنایع مختلفی به کار می رود.
موارد استفاده از لیبل کاغذ سنگی

همچنین ببینید

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران تولید کاغذ سنگی در ایران از تنوع بالایی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.