نحوه خرید کاغذ سنگ یزد

نحوه خرید کاغذ سنگ یزد

نحوه خرید کاغذ سنگ یزد
نحوه خرید کاغذ سنگ یزد چگونه است؟ برای خرید کاغذ سنگ یزد می توان به نمایندگی های فروش کاغذ سنگی در شهر خود مراجعه نموده و محصول مورد نیاز را سفارش داد.

روش های خرید کاغذ سنگ

روش های خرید کاغذ سنگ

خرید کاغذ سنگ به صورت کیلویی انجام می شود. کاغذ سنگی در ضخامت های نازک، متوسط و ضخیم در نمونه های رول و شیت در ابعاد مختلف به فروش می رسد، بنابراین باید نوع و ضخامت کاغذ سنگی را متناسب با کاربرد آن در نظر گرفته و خریداری نمود. مثلا از ضخامت ضخیم کاغذ سنگی برای بسته بندی، تولید هارد باکس و… استفاده می شود و کاغذ سنگی رولی برای تولید لیبل رولی، روکش ام دی اف و… به کار می رود.

قیمت خرید کاغذ سنگی

قیمت خرید کاغذ سنگی نسبت به قیمت خرید کاغذ گلاسه کمتر است ولی از قیمت کاغذ های سلولزی بیشتر می باشد اما چون تولید کاغذ سلولزی در کشور با محدودیت مواجه است به همین دلیل باید این نوع کاغذ به کشور وارد شود که موجب می شود کاغذ سلولزی قیمتی بیشتر از کاغذ سنگی داشته باشد، بنابراین کاغذ سنگی مقرون به صرفه تر از سایر کاغذ ها می باشد.
مقرون به صرفه بودن کاغذ سنگی و همچنین داشتن کیفیت و کارایی بالا موجب شده کاغذ سنگی توسط صنایع مختلف خریداری شده و مورد استفاده قرار گیرد.

خرید رول کاغذ سنگ

خرید رول کاغذ سنگ

خرید کاغذ سنگ به صورت رول ارزان تر از خرید کاغذ سنگ شیت شده می باشد و این ربطی به کیفیت بیشتر کاغذ سنگی شیت شده ندارد، بلکه به این خاطر ارزان تر است که نیازی به مراحل برش و شیت بندی کردن ندارد.

خرید کاغذ سنگی به جای کاغذ سلولزی

خرید کاغذ سنگی به جای کاغذ سلولزی اقدامی اثر بخش در راستای حمایت از تولیدات داخلی و جلوگیری از واردات بی رویه کاغذ می باشد. زیرا واردات زیاد کاغذ موجب می شود که اقتصاد کشور به مشکل برخورده و مواد اولیه از کشور خارج شود، این موضوع وابستگی و عدم پیشرفت کشور را به همراه دارد.

نحوه خرید کاغذ سنگ یزد

همچنین ببینید

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران تولید کاغذ سنگی در ایران از تنوع بالایی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.