وزن کاغذ سنگی نسبت به دیگر کاغذ ها

وزن کاغذ سنگی نسبت به دیگر کاغذ ها

وزن کاغذ سنگی نسبت به دیگر کاغذ ها
برای استفاده از کاغذ سنگی در صنایع باید وزن ضخامت های مختلف کاغذ سنگی نسبت به کاغذی که قبلا استفاده میشده معادل سازی شود تا کارایی خوبی از خود نشان دهد.
تولید کاغذ سنگی در گرماژ های مختلفی در حال انجام است. این کاغذ ها بر حسب گرماژ (وزن یک کاغذ در ابعاد یک متر در یک متر) به سه دسته تقسیم می شوند.

گرماژ های کاغذ تولید شده از سنگ

گرماژ های کاغذ تولید شده از سنگ نازک، متوسط و ضخیم می باشد که کاربرد های آن ها در صنعت به طور چشم گیری رو به افزایش است در ادامه اطلاعاتی راجع به انواع گرماژ ها جمع آوری شده است:

گرماژ های کاغذ تولید شده از سنگ

گرماژ نازک کاغذ سنگی

گرماژ نازک کاغذ سنگی از صد تا دویست میکرون متغیر می باشد و کمترین وزن کاغذ سنگی را شامل می شود. ضخامت نازک کاغذ سنگی می تواند با کاغذ هایی که برای لمینت روی کارتن، تولید ماهنامه، مجلات، دفترچه یادداشت و… استفاده می شود معادل سازی شود.

گرماژ متوسط کاغذ سنگی

گرماژ متوسط کاغذ سنگی از رنج دویست تا سیصد میکرون می باشد. این گرماژ کاغذ سنگی قابل معادل سازی با کاغذ های مورد استفاده در صنعت چاپ، تولید برخی از وسایل تبلیغاتی مثل ساک دستی، پوستر، تقویم و… می باشد.

گرماژ متوسط کاغذ سنگی

گرماژ ضخیم کاغذ سنگی

گرماز ضخیم کاغذ سنگی که از رنج سیصد تا چهارصد میکرون است با انواع مقوا ها قابل معادل سازی می باشد از اینرو برای تولید لوازم دکوراسیون داخلی، کاغذ دیواری، روکش ام دی اف و همچنین جعبه های هارد باکس، فانتزی، هدایا و… کارایی دارد.

نحوه فروش گرماژ های مختلف کاغذ سنگی

نحوه فروش گرماژ های مختلف کاغذ سنگی چگونه است؟ بیشتر افراد فکر می کنند که قیمت فروش کاغذ سنگ در بازار برحسب گرماژشان متفاوت است، اما فروش گرماژ های مختلف کاغذ سنگ بر حسب وزن آن ها انجام می شود که مزیت آن برای متقاضی این است که هزینه به صرفه تری را به همراه دارد. قیمت گذاری برحسب وزن کاغذ سنگی هر مدت یکبار توسط شرکت تولید کننده کاغذ از سنگ یزد به روز می شود و این قیمت در کل کشور بین نمایندگی ها و مراکز فروش ثابت است.

نحوه فروش گرماژ های مختلف کاغذ سنگی

ابعاد مختلف کاغذ سنگی

کاغذ سنگ در ابعاد مختلفی در کارخانه تولید می شود. ابعاد استاندارد کاغذ سنگ 70×100 و 90×60 که توسط صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. امکان سفارش کاغذ سنگ در ابعاد دیگر برحسب سفارشات متقاضیان وجود دارد.
همچنین رول های کاغذ سنگ متناسب با متراژ مورد کاربرد در اختیار مشتری قرار می گیرد.

وزن کاغذ سنگی نسبت به دیگر کاغذ ها

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.