چاپ چهار رنگ بر روی کاغذ سنگی

چاپ چهار رنگ بر روی کاغذ سنگی

چاپ چهار رنگ بر روی کاغذ سنگی
امکان چاپ چهار رنگ بر روی کاغذ سنگی وجود دارد و اینکار با کیفیتی بسیار زیاد انجام می شود، انجام چاپ چهار رنگ بر روی کاغذ سنگی مرکب کمتری مصرف می کند و همچنین نیازی به خدمات بعد از چاپ ندارد بنابراین به صرفه تر است.

کیفیت چاپ چهار رنگ بر روی کاغذ سنگی

برای مدیریت کردن رنگ ها و بهبود بخشیدن به کیفیت آنها چاپ چهار رنگ مورد استفاده قرار می گیرد. حال اگر این نوع چاپ بر روی کاغذی مانند کاغذ سنگی انجام شود کیفیتش به مراتب بالاتر از چاپ معمولی بر روی کاغذ سنگی و چاپ چهار رنگ به روی کاغذ های سلولزی است.

کیفیت چاپ چهار رنگ بر روی کاغذ سنگی

منظور از چاپ چهار رنگ این نیست که فقط از چهار رنگ برای چاپ بر روی کاغذ سنگی استفاده می شود بلکه این است که رنگ های موجود در طرح ترکیبی از چهار رنگ اصلی فیروزه ای، ارغوانی، مشکی و زرد می باشد.

دستگاه های چاپ بر روی کاغذ سنگی

اکنون این سوال مطرح می شود که از چه دستگاه هایی برای چاپ بر روی کاغذ سنگی می توان استفاده نمود؟ از دستگاه هایی که برای چاپ، مرکب جامد مورد استفاده قرار می گیرد. اما در مقابل دستگاه های چاپی که از دمای بالا استفاده می کنند و دستگاه های چاپ لیزری کاغذ سنگی حالت خود را از دست می دهد به همین دلیل مناسب نیستند.

مرکب قابل استفاده برای چاپ بر روی کاغذ سنگی

مرکب یا جوهر قابل استفاده برای چاپ بر روی کاغذ سنگی همان جوهری است که برای چاپ بر روی کاغذ گلاسه استفاده می شود و هیچ تفاوتی ندارد. برای اینکه کیفیت چاپ بالاتری داشته باشید پیشنهاد ما استفاده از مرکب هوادا (HUADA) می باشد.

مرکب قابل استفاده برای چاپ بر روی کاغذ سنگی

چرا از مرکب هوادا برای چاپ بر روی کاغذ سنگی استفاده می شود؟ چون مرکب هوادا سریع خشک می شود، و باعث نمی شود تا کار چاپی پشت بزند.
لازم به ذکر است که برای چاپ به روی کاغذ سنگی باید سرعت دستگاه چاپ را پایین آورده و از پودر خشک کن استفاده نمود.

چاپ چهار رنگ بر روی کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.