کاربرد های مختلف برچسب کاغذ سنگی

کاربرد های مختلف برچسب کاغذ سنگی

کاربرد های مختلف برچسب کاغذ سنگی
انواع برچسب کاغذ سنگی کاربردهای مختلفی دارد که برخی از این کاربرد ها عبارتند از: برچسب مواد غذایی و بطری های نوشیدنی، قیمت گذاری بر روی اجناس، برچسب گارانتی بر روی وسایل، صنایع شیمیایی، اداره پست، بایگانی ها و…
برای تولید برچسب کاغذ سنگی از ضخامت نازک کاغذ سنگی استفاده می شود. برچسب کاغذ سنگی در دو نوع رولی و تحریری تولید شده که کاربردهای مختلفی دارند. برچسب رولی قیمت مناسب تری از سایر برچسب ها داشته و طرفداران بیشتری دارد.

ویژگی های برچسب کاغذ سنگی

ویژگی های برچسب کاغذ سنگی

برچسب کاغذ سنگی ویژگی های زیادی دارد که در ادامه مطرح شده اند:
برچسب کاغذ سنگی ظرفیت چسبندگی بالایی دارد، برای مدت طولانی کیفیت خود را حفظ می کند (طول عمر بالایی دارد)، کاملا ضد آب می باشد، مقاومت کششی بالایی داشته و دیر پاره می شود، این برچسب ها پس از استفاده به راحتی در طبیعت تجزیه می شوند بدون اینکه محیط زیست را آلوده کنند.

چاپ پذیری برچسب کاغذ سنگی

چاپ پذیری برچسب کاغذ سنگی بسیار با کیفیت بوده و امکان چاپ چهار رنگ و… روی آن وجود دارد. چاپ بر روی برچسب های کاغذ سنگی با دستگاه هایی که از حرارت زیاد یا اشعه UV استفاده می کنند امکان پذیر نیست زیرا حالت خود را از دست می دهند.
چاپ برچسب کاغذ سنگی مرکب کمتری نسبت به سایر کاغذ ها استفاده می کند زیرا بافت کاغذ سنگی کاملا نفوذ ناپذیر است.
گفتنی است که چاپ کاغذ سنگی به دلیل کیفیت بالایی که دارد نیازی به خدمات پس از چاپ ندارد.

قیمت برچسب کاغذ سنگ

قیمت برچسب کاغذ سنگ

قیمت برچسب کاغذ سنگ نسبت به سایر برچسب ها مناسب تر می باشد به خاطر اینکه این برچسب نیازی به خدمات پس از چاپ و انجام روکش های سلفونی ندارد. همچنین مرکب کمتری مصرف می کند در حالی که کیفیت بالاتری دارد.

کاربرد های مختلف برچسب کاغذ سنگی

همچنین ببینید

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران تولید کاغذ سنگی در ایران از تنوع بالایی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.