کاربرد کاغذ سنگ در صنعت جعبه سازی

کاربرد کاغذ سنگ در صنعت جعبه سازی

کاربرد کاغذ سنگ در صنعت جعبه سازی
کاغذ سنگ در ضخامت های بالا قابل کاربرد در صنعت جعبه سازی برای تولید انواع جعبه های هارد باکس، فانتزی و… می باشد. جعبه های تولید شده با کاغذ سنگی بسیار باکیفیت تر از جعبه های تولید شده با مقوا های ایندربرد، پست طوسی و پشت سفید است.

کاغذ سنگی به جای مقوای پشت طوسی

کاغذ سنگی به جای مقوای پشت طوسی

مقوای پشت طوسی برای تولید جعبه های بسته بندی مختلف و همچنین انجام کارهای چاپی استفاده می شود زیرا این مقوا مقاوم بوده و کار های چاپی روی آن با کیفیت بالا قابل پیاده سازی می باشد. کاغذ سنگی به دلیل داشتن بافت مقاوم و همچنین چاپ پذیری عالی جایگزین بسیار مناسبی است زیرا استفاده از این کاغذ برای انجام کارهای بسته بندی و چاپی نیازی به سلفون کشی و خدمات تکمیلی ندارد.

کاغذ سنگی جایگزین مناسب مقوای پشت سفید

مقوای پشت سفید به دلیل زیبا و بهداشتی بودن برای تولید جعبه های دستمال کاغذی، خمیر دندان، شیرینی، کفش و… استفاده می شود. کاغذ سنگی به دلیل داشتن پارامتر های بهداشتی و ظاهری و ویژگی هایی حتی بهتر از مقوای پشت سفید جایگزین مناسبی است.

کاغذ سنگی برتر از مقوای ایندربرد

کاربرد مقوای ایندربرد برای تولید جعبه های دارویی، آرایشی و بهداشتی همچنین تمام وسایلی که از حساسیت زیادی برخور دارند، می باشد. زیرا این بسته بندی ها کاملا بهداشتی و مقاوم است بنابراین می توان از کاغذ سنگی نیز استفاده نمود زیرا این ویژگی ها را با کیفیت بالاتر داراست.

مزیت جایگزین کردن کاغذ سنگی به جای سایر مقوا ها

شاید ذهن شما درگیر این باشد که مزیت جایگزین کردن کاغذ سنگی به جای سایر مقوا ها چیست؟ پایین آمدن هزینه ها به طور چشم گیر به دلیل مناسب تر بودن قیمت ها و همچنین عدم نیاز به خدمات اضافه ای برای باکیفیت شدن، ماندگاری و…

جعبه های هارد باکس کاغذ سنگی

جعبه های هارد باکس کاغذ سنگی

جعبه های هارد باکس یک بسته بندی خاص، مقاوم و بسیار شیک است که طرفداران بسیاری در زمینه بسته بندی شکلات، قهوه، خشکبار، کالاهای صادراتی و… دارد. این بسته بندی ها اگر با کاغذ سنگی انجام شوند نیاز به رویه بیرونی برای انجام کارهای چاپی ندارند زیرا چاپ روی کاغذ سنگی با کیفیت بالایی انجام می شود.

جعبه های فانتزی کاغذ سنگی

جعبه های فانتزی باید دارای خواص ویژه ای و طرح چشم گیری باشند تا بتوانند نظر مخاطب را جلب کنند. این جعبه ها همچنین باید چاپ بی نظیری داشته باشند و برش روی آن ها بدون پایین آوردن کیفیت انجام شود. اگر از کاغذ سنگی برای تولید جعبه های هارد باکس استفاده شود علاوه بر اینکه کیفیت عالی دارد برش طرح روی آن بدون ایجاد شکستگی در نواحی دیگر انجام می شود.

کاربرد کاغذ سنگ در صنعت جعبه سازی

 

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.