کاربرد کاغذ سنگ کجاست؟

کاربرد کاغذ سنگ کجاست؟

کاربرد کاغذ سنگ کجاست؟
کاربرد کاغذ سنگ کجاست؟ کاغذ سنگ می تواند در همه ی صنایع استفاده کننده از کاغذ، مقوا و نایلون که نیازی به جذب آب و حرارت زیاد ندارند، استفاده شود. گفتنی است که استفاده از این کاغذ به دلیل جنس مرغوبش بسیار لذت بخش است.
کاغذ سنگی به عنوان یک کاغذ شگفت انگیز شناخته شده است زیرا علاوه بر اینکه می توان به جای انواع کاغذ و مقوا از آن استفاده کرد به جای نایلکس نیز قابلیت استفاده دارد. کاغذ سنگی تنها در دو مورد قابلیت استفاده ندارد: صنعت دستمال کاغذی و چاپ با دستگاه هایی که حرارت زیاد دارند.

کاربرد های مختلف کاغذ سنگ در صنایع مختلف

کاغذ سنگی به دلیل ظاهر زیبا، سطح کاملا یکدست و چاپ فوق العاده ای که دارد در صنایع زیر با استقبال زیادی مواجه شده و کاربرد بالایی دارد:
کاغذ سنگی در تبلیغات
کاغذ سنگی در تبلیغات برای تولید پوستر، ساک های تبلیغاتی، کارت ویزیت، تقویم های رومیزی و دیواری، لیبل های تیلیغاتی و… به کار می رود و به راحتی مورد توجه قرار می گیرد.

کاربرد های مختلف کاغذ سنگ در صنایع مختلف

این هدایای تبلیغاتی علاوه بر داشتن کیفیت بالا برای مدت بیشتری قابل استفاده هستند در حالی که تولید آن ها هزینه کمتری دارد.

کاغذ سنگی در دکوراسیون داخلی

از کاغذ سنگی برای دکوراسیون داخلی مثل تولید کاغذ دیواری و روکش های ام دی اف و… استفاده می شود. کاغذ سنگی جلوه ی ویژه ای به این دکوراسیون ها می بخشد، ویژگی دکوراسیون های مذکور این است که به آسانی با استفاده از دستمال می توان آن ها را تمیز کرد.

کاغذ سنگی در بسته بندی

کاغذ سنگی در بسته بندی مواد غذایی مانند کره، نایلکس های یکبار مصرف، میگو، بطری های نوشیدنی، مواد غذایی آماده و… قابل استفاده است، زیرا این کاغذ با مواد کاملا بهداشتی تولید شده و در برابر نفوذ مایعات و انواع روغن مقاوم است.

کاغذ سنگی در تولید هارد باکس و جعبه های هدایا

کاغذ سنگی در تولید هارد باکس و جعبه های هدایا

از کاغذ سنگی برای تولید هارد باکس، جعبه رنگ، جعبه لوازم آرایشی، جعبه هدایا و… استفاده می شود. استفاده از این کاغذ در تولیدات محصولات مذکور موجب می شود زیبایی ویژه ای داشته و در برابر پارگی و یا خیس شدن مقاوم باشند.

کاغذ سنگی در صنعت نشر

از کاغذ سنگی در صنعت نشر به طور گسترده ای برای تولید مجله های تبلیغاتی لوکس، مطبوعات تجاری، انواع کتاب های نفیس و دفاتر و… استفاده می شود.

استفاده از کاغذ سنگی در طراحی لباس

از کاغذ سنگی در طراحی لباس و برای تولید بارانی های یکبار مصرف نیز استفاده می شود زیرا کاملا ضد آب است و بافت انعطاف پذیری دارد.

کاربرد کاغذ سنگ کجاست؟

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.