کیفیت چاپ انجام شده روی کاغذ سنگی

کیفیت چاپ انجام شده روی کاغذ سنگی

کیفیت چاپ انجام شده روی کاغذ سنگی
کیفیت چاپ انجام شده روی کاغذ سنگی به قدری بالاست که می تواند به راحتی جایگزین انواع کاغذ ها شود همچنین به دلیل ضد آب بودن کاغذ، طرح چاپ شده روی آن و استحکام زیاد نیاز به عملیات کوتیگ و سلفون کشی ندارد.

چاپ تک رنگ بر روی کاغذ سنگ

چاپ تک رنگ بر روی کاغذ سنگ

انجام چاپ های تک رنگ با برخی از دستگاه های چاپ دیجیتال بر روی ابعاد و ضخامت های مختلف کاغذ سنگی با کیفیت بالایی انجام می شود و رضایت مشتری را به همراه دارد. همچنین مرکب مورد استفاده در این دستگاه ها می تواند همان مرکب های معمولی باشد.

چاپ چهار رنگ با کیفیت بالا روی کاغذ سنگ

پیاده سازی چاپ چهار رنگ با کیفیت بالا بر روی کاغذ سنگ با دستگاه افست قابل انجام است. دستگاه افست برای پیاده سازی چاپ چهار رنگ از چهار جوهر اصلی استفاده می کند. گفتنی است که طرح چاپ شده فقط از چهار رنگ نیست بلکه ترکیب این رنگ ها که کاملا سازگار است در این نوع چاپ وجود دارد.
چاپ با دستگاه افست بر روی کاغذ سنگی رول و شیت شده قابل انجام است.

چاپ با درخشش بالا روی کاغذ سنگ

سطح کاغذ سنگ حالت ماتی دارد از اینرو برای بالا بردن درخشش و جلوه ی ویژه به آن می توان از چاپ یو وی موضعی استفاده کرد. این نوع چاپ با آنکه از اشعه یو وی استفاده می کند اما به دلیل لحظه ای تاباندن این اشعه به سطح کاغذ آسیبی به آن وارد نمی کند.

چاپ با درخشش بالا روی کاغذ سنگ

چاپ یو وی موضعی بر روی کاغذ سنگ هزینه ی بالاتری از سایر چاپ ها به همراه دارد.

عدم سازگاری کاغذ سنگ با برخی دستگاه های چاپ

عدم سازگاری کاغذ سنگ با برخی از دستگاه های چاپ مثل دستگاه های کپی یا پرینتر های تونری و همچنین پرینتر های لیزری اداره ها می باشد، زیرا کاغذ سنگ در برابر حرارت زیاد و همچنین اشعه یو وی موجود در پرینتر های لیزری آسیب می بیند یا به عبارتی بافت آن تجزیه می شود.

دلایل چاپ پذیری عالی کاغذ سنگ چیست؟

دلایل چاپ پذیری عالی کاغذ سنگ چیست؟

دلایل چاپ پذیری عالی بر روی سطح کاغذ سنگ چیست؟ از دلایل چاپ پذیری عالی کاغذ سنگ می توان به سطح کاملا صاف و یکدست، پخش مرکب به طور یکسان در سطح کاغذ، عدم وجود الیاف های سلولزی در سطح کاغذ و… اشاره نمود.

چاپ کتاب حامی طبیعت با کاغذ تولید شده از سنگ

چاپ کتاب با کاغذ تولید شده از سنگ نقش مهمی در حمایت از طبیعت بر عهده دارد. زیرا استفاده از این کاغذ برای چاپ نه پساب صنعتی دارد و نه گاز گلخانه ای تولید می کند. همچنین پس از استفاده امکان بازیافت آن براحتی فراهم است و اگر به عنوان زباله دور انداخته شود پس از گذشت مدتی تجزیه می شود.

کیفیت چاپ انجام شده روی کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.