کیفیت چاپ روی لیبل کاغذ سنگی

کیفیت چاپ روی لیبل کاغذ سنگی

کیفیت چاپ روی لیبل کاغذ سنگی
کیفیت چاپ روی لیبل کاغذ سنگی به دلیل مسطح و نرم بودن این لیبل ها به اندازه ای بالاست که موجب شده نیازی به خدمات تکمیلی چاپ نداشته باشد. شایان ذکر است که لیبل کاغذ سنگی این ویژگی را برای مدت زمان طولانی به همان شکل اولیه حفظ می کند.
انجام کار های چاپی روی لیبل های تولید شده از سنگ بسیار ساده و بدون نیاز به مراقبت و خدمات تکمیلی خاصی انجام شده و کیفیت بسیار بالایی دارد به همین دلیل جایگزین بسیار مناسبی برای لیبل های PVC هستند.
لیبل های کاغذ سنگی یک نمونه پرطرفدار لیبل در صنایع مختلف می باشد که انواع چاپ چهار رنگ، برجسته، طلاکوب و… با همان مرکب های معمولی و زینک با کیفیت بالا بر روی آن ها قابل پیاده سازی است.

مزیت های لیبل های کاغذ سنگی

مزیت های لیبل های کاغذ سنگی

لیبل های کاغذ سنگی مزیت های زیادی دارند. این مزیت ها موجب بالاتر بودن کیفیت لیبل کاغذ سنگی نسبت به لیبل های تولید شده با کاغذ های معمولی یا لیبل های PVC شده عبارتند از:

  • قابلیت تحمل دمای پایین و قرار گرفتن در زیر آب را دارد به طوریکه این خاصیت را برای مدت طولانی حفظ می کنند.
  • ضریب چسبدگی بسیار بالا بنابراین به راحتی از روی جسم جدا نمی شود.
  • به دلیل مقاومت کششی بالا به سادگی قابل پاره یا مخدوش شدن نیست.
  • طرح چاپ شده کاملا ضد آب و همچنین کیفیت چاپ بسیار بالایی دارد بنابراین نیاز به خدمات تکمیلی پس از چاپ نمی باشد.
  • قابلیت نوشتن روی لیبل تحریر کاغذ سنگی با هر نوع وسیله نوشتاری و ماندگاری بالای متن نوشته شده روی آن برای مدت زمان طولانی
  •  این لیبل ها در برابر حشرات و موریانه ها مقاوم بوده و خورده یا فرسوده نمی شود، بنابراین می تواند برای سال های طولانی بر روی پرونده های بایگانی شده یا در جاهای دیگر با همان حالت اولیه باقی بماند.

کاربرد های مختلف لیبل تولید شده از سنگ

لیبل تولید شده از سنگ که در انواع مختلف رولی، پشت چسبدار و… تولید می شود کاربرد های مختلفی در صنایع دارد از جمله:

  • در تولید لیبل مواد غذایی، بطری های نوشیدنی و مواد شوینده، لوازم آرایشی و بهداشتی، بسته بندی سبزیجات، ظرف های لبنیاتی و… بسیار پرکاربرد است.
  •  از لیبل های تحریری در اداره ها برای بایگانی پرونده ها، تولید برچسب های اداره پست، داروخانه ها، اتیکت قیمت فروشگاه ها، برچسب های امتیاز مدارس و… استفاده می شود.
  • لیبل های کاغذ سنگی برای تولید برچسب های ضمانت کالا بسیار مناسب بوده و همچنین برای نشان گذاری محصولات تولیدی یک کارخانه کاربرد زیادی دارد.
کیفیت چاپ روی لیبل کاغذ سنگی

همچنین ببینید

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران تولید کاغذ سنگی در ایران از تنوع بالایی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.