عرضه رول لیبل کاغذ سنگی، stone paper

عرضه رول لیبل کاغذ سنگی

عرضه رول لیبل کاغذ سنگی
عرضه لیبل کاغذ سنگی به شکل رول برای مشتریانی که به میزان زیادی به این محصول نیاز داشته و می خواهند کیفیت بالا را با قیمت پایین تری خریداری نمایند، توسط مجتمع کاغذ سنگی یزد انجام می شود.
لیبل های رولی کاغذ سنگی از جمله لیبل هایی هستند که در آنها کمیت و کیفیت را در کنار هم داشته و برای مصرف کنندگان با صرفه اقتصادی همراه است. این لیبل ها را می توان به سادگی برش داده و مورد استفاده قرار داد.
مشتریانی که خود قصد تولید لیبل هایی به شکل رول و با استفاده از کاغذ سنگ را دارند نیز می توانند رول های خام کاغذ سنگی را از مجتمع کاغذ سنگی یزد با قیمت پایین تری خریداری نموده و سپس اقدام به تولید لیبل نمایند.

قیمت رول لیبل کاغذ سنگی

به این جهت که رول های کاغذ سنگی با قیمت پایین تری به نسبت کاغذ سنگی های شیت شده بفروش می رسد، لیبل های کاغذ سنگی که به شکل رول تولید شده باشند نیز با قیمت پایین تری نسبت به نمونه های شیت شده بفروش می رسند.

قیمت رول لیبل کاغذ سنگی، stone paper

 

دلیل این امر حذف مراحل برش و بسته بندی های انجام شده پس از شیت شدن کاغذ سنگی و نیز لیبل های کاغذ سنگی است. چرا که این مراحل با صرف هزینه و زمان همراه بوده و موجب افزایش قیمت تمام شده محصول می شوند.

عرضه رول لیبل کاغذ سنگی در سراسر کشور

علی رغم اینکه رول لیبل کاغذ سنگی از آسیب پذیری بیشتری برخوردار بوده و امکان حمل و نقل و جابجایی آنها بسیار کمتر از لیبل های شیت شده است، مجتمع کاغذ سنگی ارسال این محصولات به سراسر کشور را انجام می دهد.

عرضه رول لیبل کاغذ سنگی در سراسر کشور، stone paper

این شرکت می تواند امکاناتی را برای ارسال و جابجایی این رول ها مهیا نماید که آسیب بسیار کمی به آن ها وارد شده و مشتریانی از سراسر کشور بتوانند رول های کاغذ سنگی را به سادگی خریداری نمایند.

عرضه رول لیبل کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.