فروشگاه عرضه کاغذ سنگی ایران، stone paper

فروشگاه عرضه کاغذ سنگی ایران

فروشگاه عرضه کاغذ سنگی ایران
کاغذ سنگی تولید شده در ایران توسط مجتمع کاغذ سنگی یزد به فروشگاه های سراسر کشور عرضه می شود. مشتریان این کاغذ تمامی مصرف کنندگان کاغذ و مقواهای سلولزی بوده که می توانند این محصول را جایگزین آنها نمایند.
تولید کاغذ سنگی در ایران در شهر یزد انجام شده و این کاغذ که به لحاظ داشتن کیفیت بالا و نیز خصوصیات شگفت انگیز توان رقابتی خوبی با کاغذ سنگی های وارداتی دارد، در سراسر کشور بفروش می رسد.
فروش این کاغذ توسط نمایندگی های مجتمع کاغذ سنگی در هر منطقه و نیز واحد فروش اصلی این شرکت انجام شده و برای خریداری از محصولات این شرکت هیچگونه شرایط جغرافیایی خاصی بیان نشده است.

عرضه کاغذ سنگی ایران با قیمت مناسب

عرضه کاغذ سنگی تولید شده در ایران با قیمتی مناسب تر از کاغذ سنگی های وارداتی و حتی کاغذ و مقواهای معمولی انجام می شود. قیمت این کاغذ در بازار کنونی کشور به نسبت قیمت دیگر کاغذها بسیار پایین است.

عرضه کاغذ سنگی ایران با قیمت مناسب، stone paper

خرید کاغذ سنگی نیز در فروشگاه های کاغذ سنگی سراسر کشور انجام شده و مشتریان می توانند کاغذ مورد نیاز خود را از این فروشگاه ها و یا بصورت مستقیم از مجتمع کاغذ سنگی و یا حتی نمایندگی های فروش آن خریداری نمایند.

مزیت استفاده از کاغذ سنگ ایرانی

استفاده نمودن از کاغذ سنگ ایرانی مزیت های زیادی داشته و موجب صرفه جویی در زمان و هزینه های انجام شده در هر صنعت می شوند. این کاغذ کاملا ضد آب و روغن بوده و نیازی به مراقبت و پوشش دهی ندارد.

مزیت استفاده از کاغذ سنگ ایرانی، stone paper

پاره نشدن کاغذ سنگ ایرانی در حین کار کردن بر روی آن و نیز مقاوم بودن در برابر آسیب حشرات و جوندگان و نیز شعله ور شدن در هنگام سوختن از دیگر مزیت های کاغذ معدنی بوده و موجب افزایش طول عمر آن می شود.

فروشگاه عرضه کاغذ سنگی ایران

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.