فروشگاه کاغذ سنگی در مشهد، stone paper

فروشگاه کاغذ سنگی در مشهد

فروشگاه کاغذ سنگی در مشهد
کاغذ سنگی تولید شده در ایران در فروشگاه کاغذ سنگی واقع در مشهد نیز بفروش می رسد. در واقع این فروشگاه یکی از نمایندگی های مجاز و رسمی مجتمع کاغذ سنگی یزد بوده و کاغذ سنگی را مستقیما از این شرکت تهیه می نماید.
فروش کاغذ سنگی در هر شهر و منطقه با کمک نمایندگی ها و شعب فروشی که در آن منطقه راه اندازی شده و تبلیغاتی که از جانب این اشخاص برای معرفی این محصول نو ظهور و شگفت انگیز انجام می شود، صورت می گیرد.
کاغذ سنگ عرضه شده در این فروشگاهها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مجتمع کاغذ سنگی یزد خود این کاغذ را برای این شعب تهیه می نماید. ضمن اینکه قیمت فروش کاغذ سنگی در این فروشگاهها همان قیمت تعیین شده توسط شرکت است.

خرید از فروشگاه کاغذ سنگی در مشهد

مشتریانی که در شهر مشهد و یا شهرهای حومه آن حضور داشته و امکان خرید کاغذ سنگی از شرکت اصلی برای آنان مهیا نمی باشد، می توانند با خرید از فروشگاه کاغذ سنگی مشهد کاغذ سنگی خود را تهیه نمایند.

خرید از فروشگاه کاغذ سنگی در مشهد، stone paper

این مشتریان به هیچ عنوان کاغذ سنگی را با قیمت بالاتری خریداری نمی کنند. زیرا این فروشگاه تحت نظارت کامل شرکت بوده و بازرسین این شرکت کنترل کاملی بر قیمت کاغذ سنگی در نقاط مختلف کشور دارند.

مزیت استفاده از کاغذ سنگ

استفاده از کاغذ سنگ و بکار گیری آن در صنایعی که بطور معمول حجم های بالایی از کاغذ های سلولزی را مصرف می نمایند، می تواند مانع از رشد فراگیر جنگل زدایی و تخریب طبیعت برای تولید کاغذ از چوب درختان بشود.

مزیت استفاده از کاغذ سنگ، stone paper

با این کار می توان جلوی قطع شدن میلیون ها درخت برای تولید نمودن کاغذ که محصولی مصرفی بوده و پس از تولید به زباله ای بی فایده تبدیل می شود، را گرفته و با کمک سنگ آهک نیاز خود به کاغذ را تامین نمود.

فروشگاه کاغذ سنگی در مشهد

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.