فروش لیبل کاغذ سنگی یزد، stone paper

فروش لیبل کاغذ سنگی یزد

فروش لیبل کاغذ سنگی یزد
فروش لیبل های تولید شده با کاغذ سنگی یزد سبب شده است تا مشتریان این محصول بتوانند ضمن استفاده از لیبل های کاغذی، از مزیت های لیبل های تولید شده با دیگر موادی همچون پلاستیک نیز بهره مند شوند.
لیبل هایی که با استفاده از کاغذ سنگی یزد تولید می شوند، همان ویژگی های لیبل های تولید شده با کاغذ pvc را دارند. با این تفاوت که برای چاپ شدن نیازی به مرکب های مخصوص و انجام خدمات تکمیلی نیازمند نمی باشند.
ضمن اینکه مشکلاتی که بر سر راه تجزیه و بازیافت کاغذ های pvc وجود دارند نیز برای لیبل های کاغذ سنگی وجود نداشته و این لیبل ها را به سادگی و با قرار دادن در معرض نور خورشید می توان تجزیه نموده و یا به روش تجاری بازیافت کرد.

کاربرد های لیبل کاغذ سنگی یزد

لیبل های تولید شده با کاغذ سنگی یزد را می توان بصورت های رول و شیت تهیه نموده و در صنعت لیبل به کار برد. کاربرد این لیبل ها با توجه به داشتن ویژگی های خاص و بی نظیر خود بسیار گسترده بوده و این لیبل ها می توانند جایگزین تمامی لیبل ها باشند.

کاربرد های لیبل کاغذ سنگی یزد، stone paper

در صنایع مواد غذایی، پتروشیمی، تحریر، مد و لباس، دکوراسیون و… می توان از لیبل های رولی، تحریری و نیز پشت چسبدار تولید شده با کاغذ سنگی استفاده نموده و از مزیت های این لیبل ها بهره مند شد.

خرید لیبل های کاغذ سنگی یزد

لیبل های تولید شده با کاغذ سنگی یزد را می توان از مجتمع کاغذ سنگی یزد خریداری نمود. این شرکت و نیز نمایندگی های فروش فعال و معتبری که در سراسر کشور اخذ نموده است این محصول را در دسترس مشتریان قرار می دهند.

خرید لیبل های کاغذ سنگی یزد، stone paper

خرید این لیبل ها و استفاده از آن ها در صنعت سبب می شود که بحران های پیش آمده از انباشته شدن زباله های پلاستیکی و نیز قطع شدن درختان و مصرف زیاد آب و اسید را پایان داده و به طبیعت کمک نمود.

فروش لیبل کاغذ سنگی یزد

همچنین ببینید

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران تولید کاغذ سنگی در ایران از تنوع بالایی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.