قیمت خرید لیبل کاغذ سنگی، stone paper

قیمت خرید لیبل کاغذ سنگی

قیمت خرید لیبل کاغذ سنگی
فروش لیبل کاغذ سنگی با قیمت مطلوبی که با کیفیت آن تناسب داشته باشد، موجب روی آوردن صنایع زیادی به خریداری آن ها شده است. لیبل های کاغذ سنگی محصولاتی حامی طبیعت و سبز هستند.
قیمت لیبل های کاغذ سنگی با کیفیت آن و نیز مزیت هایی که در هنگام استفاه دارند، کاملا متناسب است. این لیبل ها مقاومت خوبی داشته و برعکس لیبل های کاغذی دیگر از دوام و ماندگاری بسیار بالایی برخوردارند.
خیس و چرب شدن لیبل های تولید شده از کاغذ سنگ نمی تواند موجب آسیب دیدن آن ها شده و حتی حشرات و جوندگانی که از بافت دیگر لیبل های کاغذی تغذیه می نمایند نیز، به بافت کاغذ تولید شده از سنگ حمله نمی کنند.

لیبل های کاغذ سنگی دوستدار طبیعت

برای تولید لیبل های کاغذ سنگی قطره ای آب و اسید مصرف نشده و به همین دلیل گفته می شود این لیبل ها ضمن صرفه جویی در مصرف آب، از آلودگی آن ها نیز جلوگیری نموده و حتی پساب صنعتی نیز تولید نمی کنند.

لیبل های کاغذ سنگی دوستدار طبیعت، stone paper

با استفاده کردن از لیبل های تولید شده با کاغذ سنگ آهک نگرانی هایی که پیرامون استفاده از لیبل های کاغذی دیگر به جهت قطع نمودن میلیون ها درخت بوجود می آید، پایان می یابد. زیرا این لیبل ها با پودر سنگ آهک تولید می شوند.

مرکز خرید لیبل های کاغذ سنگی

برای خرید لیبل هایی که با استفاده از کاغذ سنگی و یا بهتر است بگوییم با استفاده از کربنات کلسیم موجود در سنگ‌‌ آهک تولید می شوند، ابتدا بایستی مراکزی را یافت که بتوانند این لیبل ها را باکیفیت بالایی تولید نمایند.

مرکز خرید لیبل های کاغذ سنگی، stone paper

اگر شما نیز به دنبال این مراکز گشته و بیش از پیش سردرگم شده اید، پیشنهاد می کنیم که با مجتمع کاغذ سنگی یزد ارتباط گرفته و پس از پرسیدن تمامی سوالات و یافتن جواب ابهامات خود، این لیبل ها را با قیمت مناسبی خریداری نمایید.

قیمت خرید لیبل کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.