قیمت فروش برچسب کاغذ سنگی، stone paper

قیمت فروش برچسب کاغذ سنگی

قیمت فروش برچسب کاغذ سنگی
برچسب های تولید شده با کاغذ سنگی که می توانند جایگزین مناسبی برای انواع برچسب مورد استفاده در کلیه صنایع باشند، با قیمت مناسبی بفروش می رسند. قیمت تمام شده برای تولید این برچسب ها از نمونه های دیگر پایین تر است.
برچسب های کاغذ سنگی که ویژگی های منحصر به فردی داشته و برای استفاده شدن در تمامی محیط ها مناسب هستند، هم اکنون بفروش رسیده و مشتریان این محصول می توانند برای خریداری آن اقدام نمایند.
تولید کنندگان انواع برچسب نیز می توانند با خریداری کاغذ تولید شده از سنگ آهک، برچسب هایی از جنس کاغذ سنگی تولید نموده و در اختیار مشتریان خود قرار دهند. تا آنان نیز بتوانند از مزیت های این نوع برچسب ها استفاده نمایند.

مزیت های برچسب های کاغذ سنگی

مزیت هایی که برای برچسب های کاغذ سنگی بیان می شود، همان مزیت هایی است که در بافت کاغذ تولید شده از کربنات کلسیم وجود داشته و در تمامی محصولات تولید شده با این کاغذ نیز، یافت می شوند.

مزیت های برچسب های کاغذ سنگی، stone paper

این برچسب ها بافتی کاملا مقاوم در برابر کشش و پارگی، آسیب حشرات و جوندگان و نیز آغشته شدن با مواد و مایعات مختلف بویژه آب و روغن داشته و با قرار گرفتن در برابر تغییرات دمایی محیط بافت خود را حفظ می نمایند.

خرید برچسب کاغذ سنگی

مجتمع کاغذ سنگی یزد در راستای نیاز مصرف کنندگان انواع برچسب و نیز پاسخگویی به نیاز مشتریان این محصول اقدام به عرضه برچسب هایی از جنس کربنات کلسیم نموده است. این برچسب ها با کاغذ کربنات کلسیم تولید می شوند.

خرید برچسب کاغذ سنگی، stone paper

مشتریان می توانند انواع سفارش خود را از طریق واحد فروش این شرکت ثبت نموده و این محصول را به سادگی خریداری نمایند. فروش این برچسب ها به سراسر کشور و تمامی شهرها و استان های کشور انجام می شود.

قیمت فروش برچسب کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.