قیمت فروش پوشال کاغذ سنگی، stone paper

قیمت فروش پوشال کاغذ سنگی

قیمت فروش پوشال کاغذ سنگی
خرید پوشال های حاصل از کاربرد کاغذ سنگی در مصارفی همچون صحافی توسط مجتمع کاغذ سنگی یزد انجام می شود. مشتریان می توانند ضایعات کار خود را با قیمت خوبی به این شرکت فروخته و نگران آنها نباشند.
استفاده نمودن از کاغذ سنگی در برخی از صنایع مستلزم برش دادن آن است. که نتیجه این امر برجای ماندن پوشال و یا ضایعاتی است که با دستگاه های بازیافت کاغذ های سلولزی قابل بازیافت نمی باشند.
به همین دلیل مجتمع کاغذ سنگی یزد با خریداری این پوشال ها از مشتریان کاغذ سنگی سبب می شود تا دغدغه ای بابت این ضایعات در صنایع مختلف ایجاد نشود. این پوشال ها را با دستگاه های خاصی می توان بازیافت نموده و مورد استفاده قرار داد.

نکات مهم در خرید پوشال کاغذ سنگی

برای خرید پوشال های کاغذ سنگی نکات مهمی وجود دارد که مصرف کنندگان کاغذ تولید شده از سنگ بایستی آن ها را رعایت نمایند. بطور مثال پوشال های کاغذ سنگی را با پوشال های کاغذ های سلولزی مخلوط ننمایند.

نکات مهم در خرید پوشال کاغذ سنگی، stone paper

دیگر اینکه حتی پوشال کاغذ سنگی هایی که در شرکت های مختلف تولید می شود نیز، با هم مخلوط نشود. زیرا هر یک از این کاغذهای سنگی با روش مختلفی تولید شده بعنوان مثال: نبایستی پوشال کاغذ سنگی یزد را با پوشال کاغذ سنگی تبریز ترکیب نمود.

کاغذ سنگی محصولی قابل بازیافت است

کاغذ سنگی را به طور صد در صدی و بدون افزودن مواد اولیه دست اول و حتی افزودن آب می توان بازیافت نمود. قابلیت بازیافت کاغذ سنگی سبب می شود تا این کاغذ در مراحل بعدی به زباله تبدیل نشده و در چرخه مصرف مورد استفاده قرار بگیرد.

کاغذ سنگی محصولی قابل بازیافت است، stone paper

اما نکته مهم در مورد بازیافت این کاغذ، عدم بازیافت پذیری با دستگاههایی است که برای بازیافت نمودن کاغذ های سلولزی استفاده می شوند. بدین معنا که این کاغذ را نمی توان همراه دیگر کاغذها بازیافت نموده و مجددا مورد استفاده قرار داد.

قیمت فروش پوشال کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.