مرکز خرید ضایعات کاغذ سنگی، stone paper

مرکز خرید ضایعات کاغذ سنگی

مرکز خرید ضایعات کاغذ سنگی
مجتمع کاغذ سنگی یزد مرکزی است که برای خرید ضایعات حاصل از کاربرد کاغذ سنگی در برخی صنایع اقدام نموده است. این شرکت با خرید این ضایعات باری را از دوش مصرف کنندگان کاغذ سنگ برداشته تا با فراغ بال از این کاغذ استفاده نمایند.
ضایعات کاغذ سنگی مصرف شده توسط صنایع مختلف، برای این صنایع کاربردی نداشته و صاحبین کسب و کار نمی توانند با روش هایی که ضایعات دیگر کاغذها را بازیافت می نمایند، این ضایعات را نیز بازیافت نموده و مورد مصرف قرار دهند.
اما این ضایعات در کارخانه های تولید کاغذ سنگی مورد استفاده بوده و تولید کنندگان این محصول می توانند به سادگی و بدون مصرف آب و تزریق مواد اولیه آن ها را در تولید کاغذ سنگی های جدید استفاده نمایند.

فروش ضایعات کاغذ سنگی

فروش ضایعات کاغذ تولید شده از سنگ آهک به هیچ کدام از پایگاه هایی که برای بازیافت کاغذهای سلولزی راه اندازی شده اند، امکان پذیر نبوده و این پایگاهها قادر به بازیافت نمودن این ضایعات با تکنولوژی مورد استفاده در بازیافت دیگر کاغذها نخواهند بود.

فروش ضایعات کاغذ سنگی، stone paper

اما فروش این ضایعات به تولید کنندگان کاغذ سنگی به شرطی که در میان آنها ضایعات کاغذهای سلولزی وجود نداشته و براساس شرکت تولید کننده مجزا شده باشند، می تواند چاره حل این مشکل باشد.

استفاده از ضایعات کاغذ سنگی

تولید کنندگان کاغذ سنگی از ضایعات ایجاد شده در پی مصرف این کاغذ در برخی صنایع همانند چاپ و بسته بندی و نیز صحافی ها و… می توانند برای تولید مجدد کاغذ سنگی در گرید های مختلف استفاده نمایند.

استفاده از ضایعات کاغذ سنگی، stone paper

کاغذ سنگی تولید شده با ضایعات کاغذ سنگی های قدیمی از کیفیتی کاملا مشابه کاغذ سنگی های تولید شده با پودر سنگ را داشته و علت این امر نیز آسیب پذیر نبودن و تغییر شکل ندادن مواد اولیه مورد استفاده در تولید این کاغذ است.

مرکز خرید ضایعات کاغذ سنگی

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.