مشاوره جهت خرید و راه اندازی خط تولید کاغذ سنگ

مشاوره جهت خرید و راه اندازی خط تولید کاغذ سنگ

مشاوره جهت خرید و راه اندازی خط تولید کاغذ سنگ
برای مشاوره جهت خرید و راه اندازی خط تولید کاغذ سنگ می توان از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه کمک گرفت و از دانش آنها استفاده نمود.
برای راه اندازی خط تولید کاغذ سنگ باید با افراد خبره مشورت کرده زیرا آنها نیاز بازار و تمام اطلاعات لازم در مورد کاغذ سنگ را داشته و با آگاهی از همه موارد راهنمایی های لازم را انجام می دهند.
قبل از راه اندازی خط تولید باید بررسی های لازم و تحقیقات در زمینه کاغذ سنگ انجام شده باشد تا در هنگام شروع فعالیت با مشکلی مواجه نشد.

راه اندازی خط تولید کاغذ سنگ

برای راه اندازی خط تولید کاغذ سنگ بیشتر از هر چیزی به ماده اولیه به نام سنگ آهک نیاز است که در صورت عدم وجود این سنگ پروژه راه اندازی خط تولید به کلی کنسل خواهد شد.
در کارخانه های دیگر از چوب درختان، ضایعات پلاستیکی و مواد دیگر برای تولید کاغذ استفاده می شود اما کاغذ سنگی به دلیل عدم استفاده از این مواد باعث حفاظت از منابع طبیعی می شود.

راه اندازی خط تولید کاغذ سنگ

راه اندازی خط تولید کاغذ سنگ برای کشور ایران بسیار مفید بوده و به عبارتی باعث شده تا مصرف کنندگان برای استفاده از انواع کاغذها بی نیاز بوده و از واردات کاغذهای معمولی به میزان زیادی جلوگیری شده است.

اولین خط تولید کاغذ سنگی در ایران

اولین خط تولید کاغذ سنگی در سال 1395 در ایران و در استان یزد افتتاح شد.
این خط تولید سالانه 5000 تن کاغذ سنگی مرغوب را تولید کرده و نیاز کشور ما به واردات را از بین برده است همچنین بازارهای داخلی را به طور کامل پوشش داده و موجب شده تا این بازارها با کمبود کاغذ مواجه نشوند.
خط تولید کاغذ سنگ یزد در تلاش است تا بتواند تولید کاغذ سنگی را به سالانه 15000 تن رسانده و خط تولید خود را گسترش دهد.
خط تولید کاغذ سنگی یزد با تولید انبوه کاغذ می تواند صادرات آن را به کشورهای دیگر انجام دهد زیرا کاغذ های تولید شده در ایران کیفیتی دو برابر کاغذ های دیگر کشورها دارد.

تجهیزات خط تولید کاغذ سنگ

تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز برای خط تولید کاغذ سنگ در کشورهای معدودی تولید شده و به ایران وارد می شود.
این ماشین آلات و تجهیزات برای راه اندازی خط تولید مهم بوده که قسمتی از آن از کشورهای تولید کننده وارد شده و بخش دیگر آن توسط متخصصین ایرانی در داخل کشور طراحی و تولید شده است.

تجهیزات خط تولید کاغذ سنگ

ماشین آلات و تجهیزات هیچ مخزنی برای ورود آب نداشته و برای تولید کاغذ سنگ به قطره ای آب نیازی ندارد زیرا از پلی اتیلن برای ترکیب مواد اولیه استفاده می کند.
ماشین آلات تولید کاغذ های معمولی دارای مخازن آب بوده و از صدها لیتر آب برای تولید این کاغذ استفاده می شود.
به همین دلیل تجهیزات خط تولید کاغذ سنگ با کاغذ های معمولی در تمام مراحل متفاوت بوده و کاغذهایی تولید می کنند که ویژگی های کاملا مختلف و گوناگونی دارند.

مشاوره جهت خرید و راه اندازی خط تولید کاغذ سنگ

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.