طرح تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم
در کارخانه استان یزد طرح تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم اجرا شده و به بهره برداری رسیده از همین رو افراد زیادی هستند که در این کارخانه مشغول به فعالیت می باشند و بهترین نمونه های این کاغذ را در دسترس مشتریان قرار می دهند.

قیمت خرید دستگاه تولید کاغذ از سنگ آهک

برای خرید و اطلاع از قیمت دستگاه تولید کاغذ از سنگ آهک می توان به سایت نمایندگی های رسمی مراجعه کرده و با مشاهده تمامی نرخ های ثبت شده این دستگاه ها را خریداری کرد.
در کارخانه های تولید کاغذ از سنگ آهک از دستگاه های بروز و جدیدی استفاده می شود که می توان از نمایندگی های انحصاری فروش، آن را خریداری کرد.
به طور کلی می توان گفت 75 درصد ماده تشکیل دهنده کاغذ سنگی از کربنات کلسیم است.

قیمت خرید دستگاه تولید کاغذ از سنگ آهک

سنگ آهک غنی ترین منبع کره زمین می باشد و بیشترین سنگی که بر روی کره زمین وجود دارد سنگ هایی با پایه آهکی می باشد که می توان کربنات کلسیم را از آن استخراج کرد.
در اطراف ایران معادن زیادی است که مملو از سنگ هایی با پایه آهکی می باشد و همین دلیل موجب شده تا کارخانه های ایران سیمان زیادی داشته باشند.
شاید تولید این نمونه از کاغذ برای کشورهای دیگر به صرفه نباشد اما در کشور ایران تولید کاغذ سنگی بسیار به صرفه است.
گفتنی است 20 درصد بقیه مواد تشکیل دهنده این کاغذ از مواد پلی پروپیلین و پلی اتیلن است.
برای اتصال کربنات کلسیم و مواد رزینی که همان پلی پروپلین و پلی اتیلن است از موادی به نام coupling agent به میزان 5 درصد استفاده می شود.

فروش کاغذ سنگی در تناژ بالا

کاغذ سنگی در مراکز فروش با قیمت های مناسبی عرضه می شود و می توان آن را در تناژ بالا خریداری کرد.
کاغذ سنگی دوستدار محیط زیست بوده و باعث کاهش بسیار زیاد مصرف انرژی می ‌گردد.
در این فرآیند دیگر احتیاجی به آب، دیگ بخار، افزودن اسید، آلکیل ها، سفید کننده ‌ها نمی ‌باشد و نیازی به دفع گاز و آب ندارد و از نظر اقتصادی صددرصد قابل بازیافت است.
همچنین ماشین آلات تولید کاغذ سنگی از بهترین نمونه های تجهیزات می باشد که می توان با اطمینان از کیفیت در تولید این نوع کاغذ خرید خود را انجام داد.
کاغذ سنگی بیشتر از اینکه بتواند جایگزین مناسبی برای محصول کاغذ باشد می‌ تواند جایگزینی مناسب برای مصارف بیشمار پلاستیک در زندگی امروزه شود و کمک شایانی در حفظ محیط زیست می کند.
از این کاغذ می توان در حوزه بسته‌ بندی‌ های پلاستیکی همچنین بخش خدمات تکمیلی کاغذ مانند: کاغذ های ضد آب، گلاسه و بسته ‌بندی استفاده کرد.

مرکز خرید کاغذ از سنگ در ایران

در کشور ایران مرکز های خرید زیادی واقع شده است که می توان کاغذ از سنگ را با نرخ های خوبی خریداری کرد.
کاغذ سنگی به دلیل استفاده از مواد اولیه طبیعی و قابل تجزیه پذیر و قابل برگشت به طبیعت برای چاپ تمامی کتاب ها مناسب می باشد.
کتاب های آشپزی، کتاب های نفیس و ماندگار، کتاب های کودکان برای استفاده در حمام، کتابچه های راهنما یا کاتالوگ ها از این دسته کتاب هایی هستند که می توان در تولید آن از کاغذ سنگی استفاده کرد.

مرکز خرید کاغذ از سنگ در ایران

یکی از کتاب هایی که بهتر است با کاغذ سنگ تولید شود کتاب های آشپزی می باشد زیرا ممکن است در طول کار کردن با این کتاب ها و همزمان آشپزی کردن کتاب کثیف شود و یا آب یا روغن روی آن بریزد و صفحه کتاب خراب شود یا از بین برود که کاغذ سنگی به دلیل ویژگی های خوبی که دارد در برابر هر گونه لک و پارگی مصون می باشد و از مقاومت بالایی برخوردار است.

طرح تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

همچنین ببینید

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران

تنوع تولید کاغذ سنگی در ایران تولید کاغذ سنگی در ایران از تنوع بالایی برخوردار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.