چاپ طلاکوب کاغذ سنگ

چاپ طلاکوب کاغذ سنگ

چاپ طلاکوب کاغذ سنگ
چاپ کاغذ سنگ دارای کیفیت بالایی است و چاپ طلاکوب روشی از چاپ است که در طی آن با استفاده از فویل های رنگی که عموما به رنگ طلایی هستند بخش های ویژه ای از کار را براقیت می بخشد.

چاپ پذیری کاغذ سنگ با تمامی مرکب ها

کاغذ سنگ دارای چاپ پذیری با تمامی مرکب ها می باشد و می توان از کلیه مرکب های معمولی مورد استفاده در چاپ کاغذهای تحریر و گلاسه استفاده کرد.
یکی از مزیت های استفاده از کاغذ سنگی برای چاپ مصرف پایین مرکب می باشد زیرا این نوع کاغذ بافتی منسجم و بدون روزنه بوده و مرکب را به میزان بسیار کمتری نسبت به کاغذهای دیگر مصرف می کند.
میزان مرکب استفاده شده در کاغذ سنگ یسیار مقرون به صرفه می باشد و می توان در مقدار هزینه های پرداختی صرفه جویی کرد.

چاپ پذیری کاغذ سنگ با تمامی مرکب ها

کار چاپی انجام شده بر روی کاغذ سنگی دارای زیبایی چشم نوازی می باشد زیرا رنگ ها به زیبایی بر روی کاغذ سنگ نقش بسته و زیبایی آن را دو برابر کرده است.
شکستگی مرکب بر روی کاغذهای معمولی به دلیل وجود الیاف های سلولزی می باشد اما از آنجاییکه کاغذ سنگ دارای الیاف نبوده بافت نرم و یکنواختی دارد و چاپ بر روی آن به زیبایی انجام می شود.

دستگاه مناسب برای چاپ روی کاغذ سنگ

برای چاپ بر روی کاغذ سنگ می توان از دستگاه های چاپی مناسب برای آن استفاده کرد که در ادامه توضیحاتی بیان می شود.
کاغذ سنگ با تمامی دستگاه های چاپ مانند افست، لترپرس و فلکسو سازگار بوده و می توان کارهای چاپی را با کیفیت بالا و قیمت های پایینی انجام داد.
کاغذ سنگ با دستگاه های لیزری و پرینترهای جوهر افشان که از اشعه uv برای پاشش مرکب استفاده می کنند سازگاری ندارد.
زیرا ساختار کاغذ سنگ به گونه ای است که نسبت به اشعه ماورابنفش حساس بوده و بافت آن را تخریب می کند زیرا این کاغذ نسبت به گرمای شدید حساس می باشد.
همین نکته اشاره به تجزیه پذیر بودن کاغذ سنگ در برابر اشعه خورشید دارد که می توان نتیجه گرفت کاغذ سنگ در محیط زیست به راحتی تجزیه شده و قابلیت بازیافت را دارد.
کاغذ سنگ برای چاپ را می توان از نمایندگی فعال و باتجربه ای که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند در مقادیر مورد نیاز خریداری کرده و از این کاغذ در صنعت چاپ استفاده نمود.

خرید عمده کاغذ سنگ برای چاپخانه ها

کاغذ سنگ برای چاپخانه ها انتخاب مناسبی است و می توان این نمونه از کاغذ را به صورت عمده از مراکز فروش خریداری کرد.
بسیاری از چاپخانه ها به دلیل مزایای فراوانی که کاغذ سنگ نسبت به دیگر کاغذها دارد و از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه است آن را خریداری می نمایند.
کاغذ سنگ در صنعت چاپ بیشترین استفاده را دارد و می توان برای چاپ انواع کتاب ها و موارد دیگر از آن بدون هیچگونه نگرانی و با تضمین کیفیت استفاده کرد.
به طور کلی می توان گفت کاغذی که از کربنات کلسیم تولید می شود خلل و فرجی نداشته و عاری از هرگونه روزنه می باشد از همین رو بافتی یکدستی دارد و مستعد کارهای چاپی می باشد.

خرید عمده کاغذ سنگ برای چاپخانه ها

زیرا همین روزنه ها در کاغذهای معمولی وجود دارد که موجب می شود کار چاپی بر روی آنها جالب نشده و عملیات چاپ را با مشکل مواجه می کند.
از همین رو کاغذ سنگ با داشتن این ویژگی در بین چاپخانه ها از محبوبیت فراوانی برخوردار است.
گفتنی است کاغذهای معمولی برای پوشاندن مشکلات در زمان چاپ به عملیات تکیملی نیاز دارند زیرا این عملیات یک نوع پوششی است که بصورت لایه ای بر روی کاغذهای معمولی قرار گرفته و مانع از رسیدن آب، رطوبت و موارد دیگر به کاغذ می شود.
اما با توجه به اینکه کاغذ سنگ دارای ماهیت ضد آبی است نیازی به خدمات تکمیلی برای چاپ ندارد و همین مزیت در هزینه های چاپی تا حد زیادی صرفه جویی می شود.

چاپ طلاکوب کاغذ سنگ

همچنین ببینید

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم

طرح توجیهی خط تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم برای آگاهی از طرح توجیهی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.