Astra Pro - en to fa_IR translation catalogue (1401 entries)

en: Footer Widgets
fa_IR: ابزارک‌های پابرگ

en: Footer Widget Area 1
fa_IR: ناحیهٔ ابزارک ۱ پابرگ

en: Footer Widget Area 2
fa_IR: ناحیهٔ ابزارک 2 پابرگ

en: Footer Widget Area 3
fa_IR: ناحیهٔ ابزارک 3 پابرگ

en: Footer Widget Area 4
fa_IR: ناحیهٔ ابزارک 4 پابرگ

en: Footer Widget Area 5
fa_IR: ناحیهٔ ابزارک 5 پابرگ

en: Disable Footer Widgets
fa_IR: غیرفعال کردن ابزارک‌های پابرگ

en: Click here to assign a widget for this area.
fa_IR: برای اختصاص دادن یک ابزارک به این ناحیه، اینجا کلیک کنید.

en: Layout
fa_IR: طرح

en: Disable
fa_IR: غیرفعال کردن

en: Layout 1
fa_IR: طرح 1

en: Layout 2
fa_IR: طرح 2

en: Layout 3
fa_IR: طرح 3

en: Layout 4
fa_IR: طرح 4

en: Layout 5
fa_IR: طرح 5

en: Layout 6
fa_IR: طرح 6

en: Layout 7
fa_IR: طرح 7

en: Width
fa_IR: عرض

en: Full Width
fa_IR: تمام عرض

en: Content Width
fa_IR: عرض محتوا

en: Padding
fa_IR: پدینگ

en: Top
fa_IR: بالا

en: Right
fa_IR: راست

en: Bottom
fa_IR: پایین

en: Left
fa_IR: چپ

en: Widget Title Font
fa_IR: فونت عنوان ابزارک

en: Font Family
fa_IR: نوع فونت

en: Font Size
fa_IR: اندازه فونت

en: Font Weight
fa_IR: ضخامت فونت

en: Text Transform
fa_IR: تبدیل متن

en: Inherit
fa_IR: تابع مادر

en: None
fa_IR: هیچ‌کدام

en: Capitalize
fa_IR: با حروف بزرگ نوشتن

en: Uppercase
fa_IR: حروف بزرگ

en: Lowercase
fa_IR: حروف کوچک

en: Line Height
fa_IR: ارتفاع خطی

en: Widget Content Font
fa_IR: فونت محتوای ابزارک

en: Home
fa_IR: صفحه اصلی

en: Archives for
fa_IR: بایگانی برای

en: You searched for
fa_IR: شما جستجو کردید برای

en: Error 404: Page not found
fa_IR: خطای 404: صفحه‌ای که دنبال آن بودید یافت نشد

en: Split
fa_IR: دو بخشی

en: Merge
fa_IR: ادغام کردن

en: Edit
fa_IR: ویرایش

[ctx: advanced-header general name]
en: Page Headers
fa_IR: سربرگ‌های صفحه

[ctx: advanced-header singular name]
en: Page Header
fa_IR: سربرگ صفحه

en: Search Page Header
fa_IR: سربرگ صفحه جستجو

en: All Page Headers
fa_IR: همه سربرگ‌های صفحه

en: Edit Page Header
fa_IR: ویرایش سربرگ صفحه

en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: Update Page Header
fa_IR: آپدیت سربرگ صفحه

en: New Page Header Name
fa_IR: نام سربرگ صفحه جدید

en: Clear
fa_IR: پاک‌سازی

en: Clear color
fa_IR: پاک‌سازی رنگ

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Select default color
fa_IR: رنگ پیش‌فرض را انتخاب کنید

en: Select Color
fa_IR: انتخاب رنگ

en: Color value
fa_IR: مقدار رنگ

en: Page Headers
fa_IR: سربرگ‌های صفحه

note: translators: %s: singular custom post type name
en: %s updated.
fa_IR: %s به‌روزرسانی شد.

note: translators: %s: singular custom post type name
en: Custom %s updated.
fa_IR: %s سفارشی به‌روزرسانی شد.

note: translators: %s: singular custom post type name
en: Custom %s deleted.
fa_IR: %s سفارشی حذف شد.

note: translators: %1$s: singular custom post type name ,%2$s: date and time of the revision
en: %1$s restored to revision from %2$s
fa_IR: %1$s برای بازبینی %2$s بازگردانده شد

note: translators: %s: singular custom post type name
en: %s published.
fa_IR: %s منتشر شد.

note: translators: %s: singular custom post type name
en: %s saved.
fa_IR: %s ذخیره شد.

note: translators: %s: singular custom post type name
en: %s submitted.
fa_IR: %s تأیید شد.

note: translators: %s: singular custom post type name
en: %s scheduled for.
fa_IR: %s برنامه‌ریزی شده برای.

note: translators: %s: singular custom post type name
en: %s draft updated.
fa_IR: %s آپدیت شد.

en: Display Rules
fa_IR: نمایش قوانین

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Add Custom HTML
fa_IR: افزودن HTML سفارشی

en: No Page Headers Found
fa_IR: هیچ سربرگ صفحه‌ای یافت نشد

en: Page Header
fa_IR: سربرگ صفحه

en: Page Headers Settings
fa_IR: تنظیمات سربرگ صفحه

en: Site Header
fa_IR: سربرگ سایت

en: Page Header: Center Aligned
fa_IR: سربرگ صفحه: وسط چین

en: Page Header: Inline
fa_IR: سربرگ صفحه: خطی

en: No Page Header
fa_IR: بدون سربرگ صفحه

en: Display Breadcrumb
fa_IR: نمایش مسیریاب

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Text Color
fa_IR: رنگ متن

en: Breadcrumb
fa_IR: مسیریاب

en: Link Color
fa_IR: رنگ پیوند

en: Link Hover Color
fa_IR: رنگ پیوند در هنگام هاور

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Background Size
fa_IR: اندازه پس‌زمینه

en: Custom Size can be given any positive number with or without units as "5" or "5px". Default unit is "%"
fa_IR: اندازه سفارشی می‌تواند هر عدد مثبت با واحد یا بدون واحد مانند "5" یا "5px" باشد. واحد پیش‌فرض "%" است

en: Custom Size
fa_IR: اندازه سفارشی

en: Full screen
fa_IR: تمام صفحه

en: Top Padding
fa_IR: پدینگ بالا

en: Bottom Padding
fa_IR: پدینگ پایین

en: Background
fa_IR: پس‌زمینه

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Select Image
fa_IR: انتخاب تصویر

en: Remove Image
fa_IR: حذف تصویر

en: Override this image with the featured image on individual posts & pages.
fa_IR: در نوشته‌ها و صفحه‌های جداگانه این تصویر را به‌جای تصویر شاخص قرار بده.

en: Overlay Background Color
fa_IR: رنگ پوشش پس‌زمینه

en: Parallax
fa_IR: پارالاکس

en: Desktop + Mobile
fa_IR: دسکتاپ + موبایل

en: Desktop
fa_IR: دسکتاپ

en: Mobile
fa_IR: موبایل

en: Merge Page Header with Site Header
fa_IR: ادغام کردن سربرگ صفحه با سربرگ سایت

en: Site Identity
fa_IR: شناسه سایت

en: Different Logo for Page Header?
fa_IR: لوگوی متفاوت برای سربرگ صفحه؟

en: Logo
fa_IR: لوگو

en: Select logo
fa_IR: انتخاب لوگو

en: Remove Logo
fa_IR: حذف لوگو

en: Different Logo for retina devices?
fa_IR: لوگوی متفاوت برای دستگاه‌های رتینا؟

en: Retina Logo
fa_IR: لوگو با کیفیت رتینا

en: Logo Width
fa_IR: عرض لوگو

en: Customize Site Header
fa_IR: سفارشی سازی سربرگ سایت

en: Background Overlay Color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه پوششی

en: Site Title Color
fa_IR: رنگ عنوان سایت

en: Site Title Hover Color
fa_IR: رنگ عنوان سایت هنگام هاور

en: Site Tagline Color
fa_IR: رنگ معرفی کوتاه سایت

en: Border Bottom Size
fa_IR: اندازه کادر پایین

en: Bottom Border Color
fa_IR: رنگ کادر پایین

en: Primary Menu
fa_IR: فهرست اصلی

en: Background Color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه

en: Link / Text Color
fa_IR: رنگ پیوند / متن

en: Link Active Color
fa_IR: رنگ پیوند فعال

en: Submenu Background Color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه زیرفهرست

en: Submenu Link / Text Color
fa_IR: رنگ پیوند / متن زیرفهرست

en: Submenu Link Hover Color
fa_IR: رنگ هاور پیوند زیرفهرست

en: Submenu Link Active Color
fa_IR: رنگ پیوند فعال زیرفهرست

en: Select Primary Menu
fa_IR: انتخاب فهرست اصلی

en: Custom Menu Item
fa_IR: آیتم فهرست سفارشی

en: Customizer Setting
fa_IR: تنظیمات سفارشی ساز

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Text / HTML
fa_IR: متن / HTML

en: Widget
fa_IR: ابزارک

en: Search Style
fa_IR: استایل جستجو

en: Slide Search
fa_IR: جستجوی اسلایدی

en: Full Screen Search
fa_IR: جستجوی تمام صفحه

en: Header Cover Search
fa_IR: جستجوی پوششی سربرگ

en: Search Box
fa_IR: جعبه جستجو

en: Take custom menu item outside
fa_IR: آیتم فهرست سفارشی را از فهرست خارج کنید

en: Custom Menu Text / HTML
fa_IR: متن / HTML فهرست سفارشی

en: Above Header
fa_IR: بالای سربرگ

en: Display Above Header
fa_IR: نمایش بالای سربرگ

en: Below Header
fa_IR: پایین سربرگ

en: Display Below Header
fa_IR: نمایش پایین سربرگ

en: Primary Header
fa_IR: سربرگ اصلی

en: Display On
fa_IR: نمایش در

en: Add locations for where this Advanced Header should appear.
fa_IR: مکان‌هایی را که این سربرگ پیشرفته باید ظاهر شود اضافه کنید.

en: Add Display Rule
fa_IR: افزودن قانون نمایش

en: Do Not Display On
fa_IR: عدم نمایش در

en: This Advanced Header will not appear at these locations.
fa_IR: این سربرگ پیشرفته در این مکان ظاهر نخواهد شد.

en: Exclude On
fa_IR: استثنا برای

en: Add Exclusion Rule
fa_IR: افزودن قانون محرومیت

en: User Roles
fa_IR: نقش‌های کاربری

en: Targer header based on user role.
fa_IR: سربرگ را بر اساس نقش کاربری هدف گذاری کنید.

en: Users
fa_IR: کاربران

en: Add User Rule
fa_IR: افزودن نقش کاربری

en: Force Disable Transparency on Archives?
fa_IR: غیرفعال کردن شفافیت در بایگانی‌ها؟

en: Merge Page Header with Site Header is generally not recommended on achieve pages such as search, 404, etc. If you would like to enable it, use this setting.
fa_IR: ادغام کردن سربرگ صفحه با سربرگ سایت در صفحات دستیابی مانند جستجو، 404 و... بطور کلی توصیه نمی‌شود. اگر مایل هستید که آن را فعال کنید، از این تنظیمات استفاده کنید.

en: Yes
fa_IR: بله

note: translators: %s: singular  post name;
en: Add locations for where this %s should appear.
fa_IR: مکان‌هایی را که این %s باید ظاهر شود اضافه کنید.

en: Add Location Rule
fa_IR: افزودن قانون مکان

note: translators: %s: singular  post name;
en: This %s will not appear at these locations.
fa_IR: این %s در این مکان‌ها ظاهر نخواهد شد.

en: Choose...
fa_IR: انتخاب کنید...

en: Site Builder
fa_IR: سایت ساز

en: Sorry, you cannot list resources.
fa_IR: متاسفانه نمی‌توانید منابع را لیست کنید.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
fa_IR: با عرض معذرت، شما اجازه ندارید این آیتم را به زباله‌دان منتقل کنید.

en: You do not have permission to delete this item.
fa_IR: شما اجازه حذف این مورد را ندارید.

en: Before HTML
fa_IR: قبل از HTML

en: Body Top
fa_IR: بالای بدنه

en: Before Header
fa_IR: قبل از سربرگ

en: Main Header Bar Bottom
fa_IR: پایین نوار سربرگ اصلی

en: After Header
fa_IR: بعد از سربرگ

en: Before Content
fa_IR: قبل از محتوا

en: Primary Content Top
fa_IR: بالای محتوای اصلی

en: Content Loop
fa_IR: محتوای حلقه

en: Before Entry
fa_IR: قبل از ورودی

en: Before Single Header
fa_IR: قبل از سربرگ تکی

en: Single Header Top
fa_IR: بالای سربرگ تکی

en: Before Single Post Breadcrumb
fa_IR: قبل از مسیریاب تک نوشته

en: After Single Post Breadcrumb
fa_IR: بعد از مسیریاب تک نوشته

en: Before Single Post Title
fa_IR: قبل از عنوان تک نوشته

en: After Single Post Title
fa_IR: بعد از عنوان تک نوشته

en: Before Single Post Excerpt
fa_IR: قبل از چکیده تک نوشته

en: After Single Post Excerpt
fa_IR: بعد از چکیده تک نوشته

en: Before Single Post Meta
fa_IR: قبل از متای تک نوشته

en: After Single Post Meta
fa_IR: بعد از متای تک نوشته

en: Before Single Post Featured Image
fa_IR: قبل از تصویر شاخص تک نوشته

en: After Single Post Featured Image
fa_IR: بعد از تصویر شاخص تک‌ نوشته

en: Before Blog Banner Title
fa_IR: قبل از عنوان بنر وبلاگ

en: After Blog Banner Title
fa_IR: بعد از عنوان بنر وبلاگ

en: Before Blog Banner Breadcrumb
fa_IR: قبل از مسیریاب بنر وبلاگ

en: After Blog Banner Breadcrumb
fa_IR: بعد از مسیریاب بنر وبلاگ

en: Before Blog Banner Description
fa_IR: قبل از توضیحات بنر وبلاگ

en: After Blog Banner Description
fa_IR: بعد از توضیحات بنر وبلاگ

en: Single Header Bottom
fa_IR: پایین سربرگ تکی

en: After Single Header
fa_IR: بعد از سربرگ تکی

en: Before Entry Content
fa_IR: قبل از محتوای ورودی

en: After Entry Content
fa_IR: بعد از محتوای ورودی

en: Entry Bottom
fa_IR: پایین ورودی

en: After Entry
fa_IR: بعد از ورودی

en: Primary Content Bottom
fa_IR: پایین محتوای اصلی

en: Content Bottom
fa_IR: پایین محتوا

en: After Content
fa_IR: بعد از محتوا

en: Before Comments
fa_IR: قبل از دیدگاه‌ها

en: After Comments
fa_IR: بعد از دیدگاه‌ها

en: Before Sidebars
fa_IR: قبل از نوار کناری

en: After Sidebars
fa_IR: بعد از نوار کناری

en: Before Footer
fa_IR: قبل از پابرگ

en: Footer Content Top
fa_IR: محتوای بالای پابرگ

en: Footer Content Bottom
fa_IR: پایین محتوای پابرگ

en: After Footer
fa_IR: بعد از پابرگ

en: Body Bottom
fa_IR: پایین بدنه

en: WP Footer
fa_IR: پابرگ وردپرس

en: Before Main Content
fa_IR: قبل از محتوای اصلی

en: After Main Content
fa_IR: بعد از محتوای اصلی

en: Sidebar
fa_IR: نوار کناری

en: Before Template Part
fa_IR: قبل از بخش الگو

en: After Template Part
fa_IR: بعد از بخش الگو

en: Archive Description
fa_IR: توضیحات بایگانی

en: Before Shop Loop
fa_IR: قبل از حلقه فروشگاه

en: Before Shop Loop Item Title
fa_IR: قبل از عنوان آیتم حلقه فروشگاه

en: After Shop Loop Item Title
fa_IR: بعد از عنوان آیتم حلقه فروشگاه

en: Before Woo Shop Category
fa_IR: قبل از دسته‌بندی فروشگاه ووکامرس

en: After Woo Shop Category
fa_IR: بعد از دسته‌بندی فروشگاه ووکامرس

en: Before Woo Shop Title
fa_IR: قبل از عنوان فروشگاه ووکامرس

en: After Woo Shop Title
fa_IR: بعد از عنوان فروشگاه ووکامرس

en: Before Woo Shop Rating
fa_IR: قبل از امتیاز فروشگاه ووکامرس

en: After Woo Shop Rating
fa_IR: بعد از امتیاز فروشگاه ووکامرس

en: Before Woo Shop Price
fa_IR: قبل از قیمت فروشگاه ووکامرس

en: After Woo Shop Price
fa_IR: بعد از قیمت فروشگاه ووکامرس

en: Before Woo Shop Add To Cart
fa_IR: قبل از افزودن به سبد خرید فروشگاه ووکامرس

en: After Woo Shop Add To Cart
fa_IR: بعد از افزودن به سبد خرید فروشگاه ووکامرس

en: After Shop Loop
fa_IR: بعد از حلقه فروشگاه

en: Before Single Product
fa_IR: قبل از تک محصول

en: Before Single Product Summary
fa_IR: قبل از خلاصه تک محصول

en: Single Product Summary
fa_IR: خلاصه تک محصول

en: After Single Product Summary
fa_IR: بعد از خلاصه تک محصول

en: Simple Add To Cart
fa_IR: افزودن به سبد خرید ساده

en: Before Add To Cart Form
fa_IR: قبل از فرم افزودن به سبد خرید

en: Before Add To Cart Button
fa_IR: قبل از دکمه افزودن به سبد خرید

en: Before Add To Cart Quantity
fa_IR: قبل از تعداد افزودن به سبد خرید

en: After Add To Cart Quantity
fa_IR: بعد از تعداد افزودن به سبد خرید

en: After Add To Cart Button
fa_IR: بعد از دکمه افزودن به سبد خرید

en: After Add To Cart Form
fa_IR: بعد از فرم افزودن به سبد خرید

en: Product Meta Start
fa_IR: شروع متای محصول

en: Product Meta End
fa_IR: پایان متای محصول

en: Share
fa_IR: اشتراک‌گذاری

en: After Single Product
fa_IR: بعد از تک محصول

en: Cart Reset
fa_IR: بازنشانی سبدخرید

en: Cart Updated
fa_IR: سبدخرید به‌روز شده

en: Cart Is Empty
fa_IR: سبد خرید خالی است

en: Before Cart
fa_IR: قبل از سبدخرید

en: Before Cart Table
fa_IR: قبل از جدول سبدخرید

en: Before Cart Contents
fa_IR: قبل از محتوای سبدخرید

en: Cart Contents
fa_IR: محتویات سبدخرید

en: After Cart Contents
fa_IR: بعد از محتوای سبدخرید

en: Cart Coupon
fa_IR: کد تخفیف سبدخرید

en: Cart Actions
fa_IR: اقدام‌های سبدخرید

en: After Cart Table
fa_IR: بعد از جدول سبدخرید

en: Before Cart Totals
fa_IR: قبل از جمع کل سبد خرید

en: After Cart Totals
fa_IR: بعد از جمع کل سبد‌خرید

en: After Cart
fa_IR: بعد از سبدخرید

en: Checkout Billing
fa_IR: صورت‌حساب پرداخت

en: Before Checkout Billing Form
fa_IR: قبل از فرم پرداخت صورتحساب

en: After Checkout Billing Form
fa_IR: بعد از فرم پرداخت صورتحساب

en: Before Order Notes
fa_IR: قبل از یادداشت سفارش

en: After Order Notes
fa_IR: بعد از یادداشت سفارش

en: Checkout Shipping
fa_IR: حمل و نقل پرداخت

en: Checkout Before Order Review
fa_IR: پرداخت قبل از بررسی سفارش

en: Review Order Before Cart Contents
fa_IR: بررسی سفارش قبل از محتوای سبدخرید

en: Review Order After Cart Contents
fa_IR: بررسی سفارش بعد از محتوای سبدخرید

en: Review Order Before Order Total
fa_IR: بررسی سفارش قبل از مجموع سفارش

en: Review Order After Order Total
fa_IR: بررسی سفارش بعد از مجموع سفارش

en: Review Order Before Payment
fa_IR: بررسی سفارش قبل از پرداخت

en: Review Order Before Submit
fa_IR: بررسی سفارش قبل از ارسال

en: Review Order After Submit
fa_IR: بررسی سفارش بعد از ارسال

en: After Checkout Form
fa_IR: بعد از فرم پرداخت

en: Before Account Navigation
fa_IR: قبل از پیمایش محصول

en: Account Navigation
fa_IR: پیمایش حساب کاربری

en: After Account Navigation
fa_IR: بعد از پیمایش محصول

en: Custom Hook
fa_IR: هوک سفارشی

en: Placement
fa_IR: جایگاه

en: Shortcode
fa_IR: کدکوتاه

en: Make sure to set display rule to post/page where you will be adding the Shortcode.
fa_IR: مطمئن شوید که قانون نمایش را روی پست یا صفحه‌ای تنظیم کنید که در آن کدکوتاه اضافه می‌کنید.

en: Quick View
fa_IR: مشاهده سریع

en: Enable/Disable
fa_IR: فعال/غیرفعال کردن

en: Copy to Clipboard
fa_IR: کپی در کلیپ‌بورد

[ctx: advanced-hooks general name]
en: Site Builder
fa_IR: سایت ساز

[ctx: advanced-hooks singular name]
en: Site Builder Layout
fa_IR: طرح بندی سایت ساز

en: Search Layout
fa_IR: جستجو طرح بندی

en: All Layouts
fa_IR: همه طرح‌ها

en: Edit Layout
fa_IR: ویرایش طرح

en: View Layout
fa_IR: مشاهده طرح

en: Update Layout
fa_IR: آپدیت چیدمان

en: New Layout Name
fa_IR: نام طرح بندی جدید

en: After certain number of blocks
fa_IR: بعد از شماره خاصی از بلوک‌های تیتر

en: Before certain number of Heading blocks
fa_IR: قبل از شماره خاصی از بلوک‌های تیتر

en: — Select —
fa_IR: — انتخاب —

en: Header
fa_IR: سربرگ

en: Footer
fa_IR: پابرگ

en: 404 Page
fa_IR: صفحه 404

en: Hooks
fa_IR: قلاب‌ها

en: Inside Post/Page Content
fa_IR: محتوای داخلی پست/صفحه

en: Custom Template
fa_IR: الگو سفارشی

en: Close modal panel
fa_IR: بستن پنل مودال

en: Display On:
fa_IR: نمایش در:

en: Do Not Display On:
fa_IR: عدم نمایش در:

en: Display for Users:
fa_IR: نمایش برای کاربران:

en: Display on Devices:
fa_IR: نمایش در دستگاه‌ها:

en: Time Rule:
fa_IR: قانون زمان:

en: Status:
fa_IR: وضعیت:

en: Published date:
fa_IR: تاریخ انتشار:

en: Edit this layout
fa_IR: ویرایش این طرح

en: No Conditions
fa_IR: بدون شرط

en: Tablet
fa_IR: تبلت

en: Visibility
fa_IR: قابلیت مشاهده

en: Not visible
fa_IR: غیر قابل مشاهده

en: Visible
fa_IR: قابل مشاهده

en: Start Date:
fa_IR: تاریخ شروع:

en: End Date:
fa_IR: تاریخ پایان:

en: (no title)
fa_IR: (بدون عنوان)

en: Head
fa_IR: رأس

en: astra_html_before - Placement to add your content or snippet just before the opening of <html> tag.
fa_IR: astra_html_before -> این گزینه، فقط قبل از باز شدن تگ <html>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_head_top - Placement to add your content or snippet at top of the <head> tag.
fa_IR: astra_head_top -> این گزینه، در بالای تگ <head>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_head_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom of the <head> tag.
fa_IR: astra_head_bottom -> این گزینه، در پایین تگ <head>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: wp_head - Action to add custom style, script and meta at the bottom of <head> tag.
fa_IR: wp_head -> این گزینه، در پایین تگ <head>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_body_top - Placement to add your content or snippet at top of the <body> tag.
fa_IR: astra_body_top -> این گزینه، در بالای تگ <body>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_header_before - Placement to add your content or snippet just before the opening <header> tag.
fa_IR: astra_header_before -> این گزینه، فقط قبل از باز شدن تگ <header>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_masthead_top - Placement to add your content or snippet at  top of the <header> tag.
fa_IR: astra_masthead_top -> این گزینه، در بالای تگ <header>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_main_header_bar_top - Placement to add your content or snippet at top of the Main header.
fa_IR: astra_main_header_bar_top -> این گزینه، در بالای سربرگ اصلی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_masthead_content - Placement to add your content or snippet in <header> tag.
fa_IR: astra_masthead_content -> این گزینه، در داخل تگ <header>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_masthead_toggle_buttons_before - Placement to add your content or snippet before responsive menu toggle button.
fa_IR: astra_masthead_toggle_buttons_before -> این گزینه، قبل از دکمه تاگل فهرست رسپانسیو، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_masthead_toggle_buttons_after - Placement to add your content or snippet after responsive menu toggle button.
fa_IR: astra_masthead_toggle_buttons_after -> این گزینه، بعد از دکمه تاگل فهرست رسپانسیو، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_main_header_bar_bottom - Placement to add your content or snippet after at bottom of the Main header.
fa_IR: astra_main_header_bar_bottom -> این گزینه، بعد از پایین سربرگ اصلی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_masthead_bottom - Placement to add your content or snippet at  bottom of the <header> tag.
fa_IR: astra_masthead_bottom -> این گزینه، در پایین تگ <header>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_header_after - Placement to add your content or snippet after the closing <header> tag.
fa_IR: astra_header_after -> این گزینه، بعد از بسته شدن تگ <header>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: Content
fa_IR: محتوا

en: astra_content_before - Placement to add your content or snippet before main content.
fa_IR: astra_content_before -> این گزینه، قبل از محتوای اصلی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_content_top - Placement to add your content or snippet at top of main content.
fa_IR: astra_content_top -> این گزینه، در بالای محتوای اصلی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_primary_content_top - Placement to add your content or snippet at top of the primary content.
fa_IR: astra_primary_content_top -> این گزینه، در بالای محتوای اصلی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_content_loop - Placement to add your content or snippet at top of the primary content loop.
fa_IR: astra_content_loop -> این گزینه، در بالای حلقه محتوای اصلی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_template_parts_content_none - Placement to add your content or snippet at top of the primary content.
fa_IR: astra_template_parts_content_none -> این گزینه، در بالای محتوای اصلی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_content_while_before - Placement to add your content or snippet before loop start.
fa_IR: astra_content_while_before -> این گزینه، قبل از شروع حلقه، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_template_parts_content_top - Placement to add your content or snippet at top of the primary template content.
fa_IR: astra_template_parts_content_top -> این گزینه، در بالای محتوای الگوی اصلی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_template_parts_content - Placement to add your content or snippet at top of the primary template content.
fa_IR: astra_template_parts_content -> این گزینه، در بالای محتوای الگوی اصلی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_entry_before - Placement to add your content or snippet before <article> tag.
fa_IR: astra_entry_before -> این گزینه، قبل از تگ <article>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_entry_top - Placement to add your content or snippet at top of the <article> tag.
fa_IR: astra_entry_top -> این گزینه، در بالای تگ <article>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_single_header_before - Placement to add your content or snippet before single post header.
fa_IR: astra_single_header_before -> این گزینه، قبل از سربرگ تک نوشته، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_single_header_top - Placement to add your content or snippet at top of the single post header.
fa_IR: astra_single_header_top -> این گزینه، در بالای سربرگ تک نوشته، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_single_post_banner_breadcrumb_before - Placement to add your content before post breadcrumb for singular post.
fa_IR: astra_single_post_banner_breadcrumb_before -> این گزینه، قبل از مسیریاب نوشته برای تک نوشته، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_single_post_banner_breadcrumb_after - Placement to add your content after post breadcrumb for singular post.
fa_IR: astra_single_post_banner_breadcrumb_after -> این گزینه، بعد از مسیریاب نوشته برای تک نوشته، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_single_post_banner_title_before - Placement to add your content before post title for singular post.
fa_IR: astra_single_post_banner_title_before -> این گزینه، قبل از عنوان نوشته برای نوشته تکی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_single_post_banner_title_after - Placement to add your content after post title for singular post.
fa_IR: astra_single_post_banner_title_after -> این گزینه، بعد از عنوان نوشته برای نوشته تکی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_single_post_banner_excerpt_before - Placement to add your content before post excerpt for singular post.
fa_IR: astra_single_post_banner_excerpt_before -> این گزینه، قبل از خلاصه نوشته برای نوشته تکی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_single_post_banner_excerpt_after - Placement to add your content after post excerpt for singular post.
fa_IR: astra_single_post_banner_excerpt_after -> این گزینه، بعد از خلاصه نوشته برای نوشته تکی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_single_post_banner_meta_before - Placement to add your content before post meta for singular post.
fa_IR: astra_single_post_banner_meta_before -> این گزینه، قبل از متای نوشته برای نوشته تکی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_single_post_banner_meta_after - Placement to add your content before post meta for singular post.
fa_IR: astra_single_post_banner_meta_after -> این گزینه، قبل از متای نوشته برای نوشته تکی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_blog_single_featured_image_before - Placement to add your content before post featured image for singular post.
fa_IR: astra_blog_single_featured_image_before -> این گزینه، قبل از تصویر شاخص نوشته نوشته برای نوشته تکی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_blog_single_featured_image_after - Placement to add your content after post featured image for singular post.
fa_IR: astra_blog_single_featured_image_after -> این گزینه، بعد از تصویر شاخص نوشته برای نوشته تکی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_blog_archive_title_before - Placement to add your content before archive title for post archive.
fa_IR: astra_blog_archive_title_before -> این گزینه، قبل از عنوان بایگانی برای بایگانی نوشته، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_blog_archive_title_after - Placement to add your content after archive title for post archive.
fa_IR: astra_blog_archive_title_after -> این گزینه، بعد از عنوان بایگانی برای بایگانی نوشته، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_blog_archive_breadcrumb_before - Placement to add your content before archive breadcrumb for post archive.
fa_IR: astra_blog_archive_breadcrumb_before -> این گزینه، قبل از مسیریاب بایگانی برای بایگانی نوشته، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_blog_archive_breadcrumb_after - Placement to add your content after archive breadcrumb for post archive.
fa_IR: astra_blog_archive_breadcrumb_after -> این گزینه، بعد از مسیریاب بایگانی برای بایگانی نوشته، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_blog_archive_description_before - Placement to add your content before archive description for post archive.
fa_IR: astra_blog_archive_description_before -> این گزینه، قبل از توضیحات بایگانی در بایگانی نوشته، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_blog_archive_description_after - Placement to add your content after archive description for post archive.
fa_IR: astra_blog_archive_description_after -> این گزینه، بعد از توضیحات بایگانی برای بایگانی نوشته، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_single_header_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom of the single post header.
fa_IR: astra_single_header_bottom -> این گزینه، در پایین سربرگ تک نوشته، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_single_header_after - Placement to add your content or snippet after single post header.
fa_IR: astra_single_header_after -> این گزینه، بعد از سربرگ تک نوشته، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_entry_content_before - Placement to add your content or snippet before post content.
fa_IR: astra_entry_content_before -> این گزینه، قبل از محتوای نوشته، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_entry_content_after - Placement to add your content or snippet after post content
fa_IR: astra_entry_content_after -> این گزینه، بعد از محتوای نوشته، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند

en: astra_entry_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom of the <article> tag.
fa_IR: astra_entry_bottom -> این گزینه، در پایین تگ <article>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_entry_after - Placement to add your content or snippet after closing <article> tag.
fa_IR: astra_entry_after -> این گزینه، بعد از بسته شدن تگ <article>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_template_parts_content_bottom - Placement to add your content or snippet after closing <article> tag.
fa_IR: astra_template_parts_content_bottom -> این گزینه، بعد از بسته شدن تگ <article>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_primary_content_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom of the primary content.
fa_IR: astra_primary_content_bottom -> این گزینه، در پایین محتوای اصلی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_content_while_after - Placement to add your content or snippet after loop end.
fa_IR: astra_content_while_after -> این گزینه، بعد از پایان حلقه، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_content_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom of the main content.
fa_IR: astra_content_bottom -> این گزینه، در پایین محتوای اصلی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_content_after - Placement to add your content or snippet after main content.
fa_IR: astra_content_after -> این گزینه، بعد از محتوای اصلی، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: Comment
fa_IR: دیدگاه

en: astra_comments_before - Placement to add your content or snippet before opening of comment start.
fa_IR: astra_comments_before -> این گزینه، قبل از باز شدن شروع دیدگاه، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_comments_after - Placement to add your content or snippet after closing of comment wrapper.
fa_IR: astra_comments_after -> این گزینه، بعد از بسته شدن دربرگیرنده دیدگاه، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_sidebars_before - Placement to add your content or snippet before opening of sidebar wrapper.
fa_IR: astra_sidebars_before -> این گزینه، قبل از باز شدن دربرگیرنده نوارکناری، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_sidebars_after - Placement to add your content or snippet after closing of sidebar wrapper.
fa_IR: astra_sidebars_after -> این گزینه، بعد از بسته شدن دربرگیرنده نوارکناری، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_footer_before - Placement to add your content or snippet before the opening <footer> tag.
fa_IR: astra_footer_before -> این گزینه، قبل از باز شدن تگ <footer>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_footer_content_top - Placement to add your content or snippet at top in the <footer> tag.
fa_IR: astra_footer_content_top -> این گزینه، در بالای تگ <footer>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_footer_inside_container_top - Placement to add your content or snippet at top of the footer container.
fa_IR: astra_footer_inside_container_top -> این گزینه، در بالای دربرگیرنده پابرگ، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_footer_inside_container_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom of the footer container.
fa_IR: astra_footer_inside_container_bottom -> این گزینه، در پایین دربرگیرنده پابرگ، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_footer_content_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom in the <footer> tag.
fa_IR: astra_footer_content_bottom -> این گزینه، در پایین تگ <footer>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_footer_after - Placement to add your content or snippet after the closing <footer> tag.
fa_IR: astra_footer_after -> این گزینه، بعد از بسته شدن تگ <footer>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: astra_body_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom of the <body> tag.
fa_IR: astra_body_bottom -> این گزینه، در پایین تگ <body>، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: wp_footer - Placement to add your content or snippet at end of the document.
fa_IR: wp_footer -> این گزینه، در پایان سند، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما می‌کند.

en: WooCommerce - Global
fa_IR: ووکامرس - سراسری

en: Placement to add your content before the WooCommerce main content.
fa_IR: این گزینه، قبل از محتوای اصلی ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after the WooCommerce main content.
fa_IR: این گزینه، بعد از محتوای اصلی ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on WooCommerce sidebar action.
fa_IR: این گزینه، در اقدام نوار کناری ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on WooCommerce breadcrumb action.
fa_IR: این گزینه، در اقدام مسیریاب ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce template part.
fa_IR: این گزینه، قبل از بخش الگوی ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce template part.
fa_IR: این گزینه، بعد از بخش الگوی ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: WooCommerce - Shop
fa_IR: ووکامرس - فروشگاه

en: Placement to add your content on archive_description action.
fa_IR: این گزینه، در اقدام توضیحات بایگانی، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce shop loop.
fa_IR: این گزینه، قبل از حلقه فروشگاه ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce shop loop item.
fa_IR: این گزینه، قبل از آیتم حلقه فروشگاه ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce shop loop item.
fa_IR: این گزینه، بعد از آیتم حلقه فروشگاه ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce shop category.
fa_IR: این گزینه، قبل از دسته‌بندی فروشگاه ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce shop category.
fa_IR: این گزینه، بعد از دسته‌بندی فروشگاه ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce shop title.
fa_IR: این گزینه، قبل از عنوان فروشگاه ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce shop title.
fa_IR: این گزینه، بعد از عنوان فروشگاه ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce shop rating.
fa_IR: این گزینه، قبل از امتیازات فروشگاه ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce shop rating.
fa_IR: این گزینه، بعد از امتیازات فروشگاه ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce shop price.
fa_IR: این گزینه، قبل از قیمت فروشگاه ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce shop price.
fa_IR: این گزینه، بعد از قیمت فروشگاه ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce shop cart.
fa_IR: این گزینه، قبل از سبد خرید فروشگاه ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce shop cart.
fa_IR: این گزینه، بعد از سبد خرید فروشگاه ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce shop loop.
fa_IR: این گزینه، بعد از حلقه فروشگاه ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: WooCommerce - Product
fa_IR: ووکامرس - محصول

en: Placement to add your content before WooCommerce single product.
fa_IR: این گزینه، قبل از تک محصول ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce single product summary.
fa_IR: این گزینه، قبل از خلاصه تک محصول ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on WooCommerce single product summary action.
fa_IR: این گزینه، در اقدام خلاصه تک محصول ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce single product summary.
fa_IR: این گزینه، بعد از خلاصه تک محصول ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on simple add to cart action.
fa_IR: این گزینه، در اقدام افزودن به سبد خرید ساده ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce add to cart form.
fa_IR: این گزینه، قبل از فرم افزودن به سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce add to cart button.
fa_IR: این گزینه، قبل از دکمه افزودن به سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce add to cart quantity.
fa_IR: این گزینه، قبل از تعداد افزودن به سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce add to cart quantity.
fa_IR: این گزینه، بعد از تعداد افزودن به سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce add to cart button.
fa_IR: این گزینه، بعد از دکمه افزودن به سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce add to cart form.
fa_IR: این گزینه، بعد از فرم افزودن به سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on WooCommerce product meta start action.
fa_IR: این گزینه، در اقدام شروع متای محصول ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on WooCommerce product meta end action.
fa_IR: این گزینه، در اقدام پایان متای محصول ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on share action.
fa_IR: این گزینه، در اقدام اشتراک‌گذاری، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce single product.
fa_IR: این گزینه، بعد از تک محصول ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: WooCommerce - Cart
fa_IR: ووکامرس - سبد خرید

en: Placement to add your content on check cart items action.
fa_IR: این گزینه، در بخش اقدام بررسی آیتم‌های سبد خرید، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on cart reset.
fa_IR: این گزینه، در بخش بازنشانی سبد خرید، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on cart update.
fa_IR: این گزینه، در بخش به‌روزرسانی سبد خرید، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on check cart is empty.
fa_IR: این گزینه، در بخش سبد خرید شما خالی است، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce calculate totals.
fa_IR: این گزینه، قبل از بخش جمع‌بندی کلی سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on cart calculate fees.
fa_IR: این گزینه، قبل از بخش جمع‌بندی قیمت‌های سبد خرید، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce calculate totals.
fa_IR: این گزینه، بعد از بخش جمع‌بندی کلی سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce cart.
fa_IR: این گزینه، قبل از سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce cart table.
fa_IR: این گزینه، قبل از جدول سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce cart contents.
fa_IR: این گزینه، قبل از محتواهای سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on cart contents.
fa_IR: این گزینه، در محتواهای سبد خرید، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce cart contents.
fa_IR: این گزینه، بعد از محتواهای سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on cart coupon.
fa_IR: این گزینه، در بخش کد تخفیف سبد خرید، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on cart actions.
fa_IR: این گزینه، در بخش اقدام‌های سبد خرید، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce cart table.
fa_IR: این گزینه، بعد از جدول سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on cart collaterals.
fa_IR: این گزینه، در بخش ضمانت‌های سبد خرید، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce cart totals.
fa_IR: این گزینه، قبل از جمع کل سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce order total.
fa_IR: این گزینه، قبل از جمع کل سفارش ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce order total.
fa_IR: این گزینه، بعد از جمع کل سفارش ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on proceed to checkout action.
fa_IR: این گزینه، در بخش اقدام ادامه جهت تسویه حساب، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce cart totals.
fa_IR: این گزینه، بعد از جمع کل سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce cart.
fa_IR: این گزینه، بعد از سبد خرید ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: WooCommerce - Checkout
fa_IR: ووکامرس - پرداخت

en: Placement to add your content before WooCommerce checkout form.
fa_IR: این گزینه، قبل از فرم پرداخت ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce customer details.
fa_IR: این گزینه، قبل از جزئیات مشتری ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce customer details.
fa_IR: این گزینه، بعد از جزئیات مشتری ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on checkout billing.
fa_IR: این گزینه، در بخش پرداخت صورت حساب، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce checkout billing form.
fa_IR: این گزینه، قبل از فرم پرداخت صورت حساب ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce checkout billing form.
fa_IR: این گزینه، بعد از فرم پرداخت صورت ‌حساب ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce order notes.
fa_IR: این گزینه، قبل از یادداشت‌های سفارش ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce order notes.
fa_IR: این گزینه، بعد از یادداشت‌های سفارش ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on checkout shipping action.
fa_IR: این گزینه، در بخش اقدام حمل و نقل پرداخت، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce checkout order review.
fa_IR: این گزینه، قبل از بررسی سفارش صفحه پرداخت ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on checkout order review action.
fa_IR: این گزینه، در اقدام بررسی سفارش صفحه پرداخت، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce review order cart contents.
fa_IR: این گزینه، قبل از بررسی محتواهای سبد خرید سفارش ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce review order cart contents.
fa_IR: این گزینه، بعد از بررسی محتواهای سبد خرید سفارش ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce review order total.
fa_IR: این گزینه، قبل از بررسی جمع سفارش ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce review order total.
fa_IR: این گزینه، بعد از بررسی جمع سفارش ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce order payment.
fa_IR: این گزینه، قبل از پرداخت سفارش ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content before WooCommerce order submit.
fa_IR: این گزینه، قبل از ثبت سفارش ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce order submit.
fa_IR: این گزینه، بعد از ثبت سفارش ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce order payment.
fa_IR: این گزینه، بعد از پرداخت سفارش ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce checkout order review.
fa_IR: این گزینه، بعد از بررسی سفارش صفحه پرداخت ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce checkout form.
fa_IR: این گزینه، بعد از فرم پرداخت صورت حساب ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: WooCommerce - Distraction Free Checkout
fa_IR: ووکامرس - صفحه پرداخت بدون حواس‌پرتی

en: Placement to add your content on WooCommerce checkout masthead top.
fa_IR: این گزینه، در بالای دربرگیرنده صفحه پرداخت ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on WooCommerce checkout main header bar top.
fa_IR: این گزینه، در بالای نوار سربرگ اصلی صفحه پرداخت ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on WooCommerce checkout main header bar bottom.
fa_IR: این گزینه، در پایین نوار سربرگ اصلی صفحه پرداخت ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on WooCommerce checkout masthead bottom.
fa_IR: این گزینه، در پایین دربرگیرنده صفحه پرداخت ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on WooCommerce checkout footer content top.
fa_IR: این گزینه، در بالای محتوای پابرگ صفحه پرداخت ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on WooCommerce checkout footer content bottom.
fa_IR: این گزینه، در پایین محتوای پابرگ صفحه پرداخت ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: WooCommerce - Account
fa_IR: ووکامرس - حساب کاربری

en: Placement to add your content before WooCommerce account navigation.
fa_IR: این گزینه، قبل از پیمایش حساب کاربری ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content on WooCommerce account navigation.
fa_IR: این گزینه، در پیمایش حساب کاربری ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: Placement to add your content after WooCommerce account navigation.
fa_IR: این گزینه، بعد از پیمایش حساب کاربری ووکامرس، اقدام به افزودن محتوای شما می‌کند.

en: astra_header_above_container_before - Placement to add your content or snippet at top of the Above header.
fa_IR: astra_header_above_container_before -> این گزینه، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما در بالای سربرگ بالا می‌کند.

en: astra_header_above_container_after - Placement to add your content or snippet at bottom of the Above header.
fa_IR: astra_header_above_container_after -> این گزینه، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما در پایین سربرگ بالا می‌کند.

en: astra_header_primary_container_before - Placement to add your content or snippet at top of the Primary header.
fa_IR: astra_header_primary_container_before -> این گزینه، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما در بالای سربرگ اصلی می‌کند.

en: astra_header_primary_container_after - Placement to add your content or snippet at bottom of the Primary header.
fa_IR: astra_header_primary_container_after -> این گزینه، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما در پایین سربرگ اصلی می‌کند.

en: astra_header_below_container_before - Placement to add your content or snippet at top of the Below header.
fa_IR: astra_header_below_container_before -> این گزینه، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما در بالای سربرگ پایین می‌کند.

en: astra_header_below_container_after - Placement to add your content or snippet at bottom of the Below header.
fa_IR: astra_header_below_container_after -> این گزینه، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما در پایین سربرگ پایین می‌کند.

en: astra_footer_above_container_before - Placement to add your content or snippet at top of the Above Footer.
fa_IR: astra_footer_above_container_before -> این گزینه، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما در بالای پابرگ بالا می‌کند.

en: astra_footer_above_container_after - Placement to add your content or snippet at bottom of the Above Footer.
fa_IR: astra_footer_above_container_after -> این گزینه، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما در پایین پابرگ بالا می‌کند.

en: astra_footer_primary_container_before - Placement to add your content or snippet at top of the Primary header.
fa_IR: astra_footer_primary_container_before -> این گزینه، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما در بالای سربرگ اصلی می‌کند.

en: astra_footer_primary_container_after - Placement to add your content or snippet at bottom of the Primary header.
fa_IR: astra_footer_primary_container_after -> این گزینه، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما در پایین سربرگ اصلی می‌کند.

en: astra_footer_below_container_before - Placement to add your content or snippet at top of the Below Footer.
fa_IR: astra_footer_below_container_before -> این گزینه، اقدام به افزودن محتوا یا کد سفارشی شما در بالای پابرگ پایین می‌کند.

en: astra_footer_below_container_after - Placement to add your content or snippet at bottom of the Below Footer.
fa_IR: astra_footer_below_container_after -> قرار دادن برای افزودن محتوا یا قطعه خود در پایین پاورقی زیر.

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Trigger your content or snippet on your custom action.
fa_IR: محتوا یا قطعه کد خود را در اقدام سفارشی خود فعال کنید.

note: translators: %s layout.
en: Another %s Layout is selected for the same display rules.
fa_IR: طرح %s دیگر برای همین قوانین نمایش، انتخاب شده است.

en: Custom Layout Settings
fa_IR: تنظیمات طرح سفارشی

en: Enable Code Editor
fa_IR: فعال سازی ویرایشگر کدنویسی

en: Enable WordPress Editor
fa_IR: فعال سازی ویرایشگر وردپرس

en: Select
fa_IR: انتخاب

en: This option will be applicable only for the posts/pages created with the block editor.
fa_IR: این گزینه فقط برای همه پست‌ها و صفحه‌هایی ایجاد می‌شود که در آن‌ها ویرایشگر بلوکی (گوتنبرگ) قابل استفاده باشد.

en: Disable Primary Header
fa_IR: سربرگ اصلی را غیرفعال کنید

en: Disable Footer Bar
fa_IR: غیرفعال کردن نوار پابرگ

en: Location on post/page
fa_IR: موقعیت در پست/صفحه

en: Layout will be inserted at a selected location on page/post in the block editor.
fa_IR: این طرح در یک مکان انتخاب شده در صفحه/پست در ویرایشگر بلوکی درج خواهد شد.

en: Block Number
fa_IR: شماره بلوک

en: Add layout after
fa_IR: افزودن طرح بعد از

en: Block(s)
fa_IR: بلوک(ها)

en: Layout will be inserted after the selected number of blocks. Example - If you set it 3, the layout will be added after the first 3 blocks.
fa_IR: این طرح سفارشی بعد از شماره بلوک انتخاب شده درج خواهد شد. مثال: اگر آن را 3 تنظیم کنید، این طرح بعد از 3 بلوک اول اضافه می‌شود.

en: Heading Block Number
fa_IR: شماره بلوک تیتر

en: Add content before
fa_IR: افزودن محتوا قبل از

en: Heading Block(s)
fa_IR: بلوک(های) تیترها

en: Layout will be inserted before the selected number of Heading blocks. Example - If you set it 3, the layout will be added just before 3rd Heading block on page.
fa_IR: این طرح سفارشی قبل از شماره بلوک تیتر درج خواهد شد. مثال: اگر آن را 3 تنظیم کنید، این طرح دقیقاً قبل از بلوک تیتر سوم در صفحه اضافه می‌شود.

en: Stick
fa_IR: چسباندن

en: Shrink
fa_IR: کوچک شدن

en: Stick On
fa_IR: چسباندن به

en: Action
fa_IR: اقدام

en: Custom Hook Name
fa_IR: نام هوک سفارشی

en: Priority
fa_IR: اولویت

en: Spacing
fa_IR: فاصله

en: Spacing can be given any positive number with or without units as &quot;5&quot; or &quot;5px&quot;. Default unit is &quot;px&quot;
fa_IR: فاصله‌گذاری می‌تواند به‌صورت هر عدد مثبت با واحد یا بدون واحد مانند "5" یا "5px" اعمال شود. واحد پیش‌فرض "px" می‌باشد;

en: Top Spacing
fa_IR: فاصله بالا

en: Bottom Spacing
fa_IR: فاصله پایین

en: Add locations for where this Custom Layout should appear.
fa_IR: مکان‌هایی را که این طرح سفارشی باید در آن ظاهر شود اضافه کنید.

en: This Custom Layout will not appear at these locations.
fa_IR: این طرح سفارشی در این مکان‌ها ظاهر نخواهد شد.

en: Target this Custom Layout based on user role.
fa_IR: طرح سفارشی را بر اساس نقش کاربری هدف گذاری کنید.

en: Responsive Visibility
fa_IR: قابلیت مشاهده در واکنشگرایی

en: Select Device for where this Custom Layout should appear.
fa_IR: دستگاهی را انتخاب کنید که این طرح سفارشی نشان داده شود.

en: Time Duration
fa_IR: مدت زمان

en: Select Time Duration in which this Custom Layout should appear.
fa_IR: مدت زمانی را که باید این طرح سفارشی نشان داده شود، انتخاب کنید.

en: Enable
fa_IR: فعال کردن

en: Start Date/Time
fa_IR: زمان یا تاریخ شروع

en: Click to pick a date
fa_IR: برای انتخاب یک تاریخ کلیک کنید

en: End Date/Time
fa_IR: زمان یا تاریخ پایان

en: Timezone:
fa_IR: منطقه زمانی:

en: Search...
fa_IR: جستجو...

en: Slide
fa_IR: اسلاید

en: Full Screen
fa_IR: تمام صفحه

en: Header Cover
fa_IR: پوشش سربرگ

en: Only the Search Box style will work within the Off Canvas section.
fa_IR: فقط سبک جعبه جستجو در بخش Off Canvas کار می کند.

en: Placeholder Text
fa_IR: متن نگهدارنده

en: Modal Box Style
fa_IR: سبک جعبه مودال

en: Light
fa_IR: روشن

en: Dark
fa_IR: تیره

en: Modal Box Heading
fa_IR: عنوان جعبه مودال

en: Heading Text
fa_IR: متن تیتر

en: Read Post »
fa_IR: ادامه مطلب »

en: Read More »
fa_IR: ادامه مطلب »

en: Load More
fa_IR: بارگذاری بیشتر

en: Facebook
fa_IR: فیس‌بوک

en: Twitter / X
fa_IR: توییتر

en: Linkedin
fa_IR: لینکدین

en: Share your love
fa_IR: عشق خود را به اشتراک بگذارید

en: Twitter
fa_IR: توییتر

en: Pinterest
fa_IR: پینترست

en: No more posts to show.
fa_IR: هیچ نوشته دیگری برای نمایش وجود ندارد.

en: Show Comments
fa_IR: نمایش نظرات

en: minute of reading
fa_IR: دقیقه برای مطالعه

en: minutes of reading
fa_IR: دقیقه برای مطالعه

en: All
fa_IR: همه

en: No of Columns
fa_IR: تعداد ستون ها

en: Add Space Between Posts
fa_IR: افزودن فاصله بین نوشته‌ها

en: Masonry Layout
fa_IR: طرح آجرچینی

en: Highlight First Post
fa_IR: برجسته کردن نوشته اول

en: This will not work if Masonry Layout is enabled.
fa_IR: زمانی که طرح آجری فعال باشد، این گزینه کار نمی‌کند.

en: Equal Grids
fa_IR: شبکه های برابر

en: Reveal Effect
fa_IR: افکت ظاهرسازی

en: Row Reverse
fa_IR: ستون برعکس

en: This option reverses the position of post-content and featured image.
fa_IR: این گزینه موقعیت پس از محتوا و تصویر برجسته را معکوس می کند.

en: Remove Image Padding
fa_IR: حذف پدینگ تصویر

en: This option will not work on full width layouts.
fa_IR: این گزینه بر روی طرح‌های تمام عرض کار نمی‌کند.

en: Enable Date Box
fa_IR: فعال سازی جعبه تاریخ

en: Date Box Style
fa_IR: استایل جعبه تاریخ

en: Square
fa_IR: مربع

en: Circle
fa_IR: دایره‌ای

en: Meta
fa_IR: متا

en: Comments
fa_IR: دیدگاه‌ها

en: Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌ها

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Published Date
fa_IR: تاریخ انتشار

en: Tags
fa_IR: برچسب‌ها

en: Read Time
fa_IR: زمان مطالعه

en: Excerpt Count
fa_IR: تعداد چکیده

en: Text
fa_IR: متن

en: As Button
fa_IR: به عنوان دکمه

en: Pagination
fa_IR: صفحه‌بندی

en: Post Pagination
fa_IR: صفحه‌بندی نوشته

en: Number
fa_IR: شماره

en: Infinite Scroll
fa_IR: اسکرول نامحدود

en: Infinite Scroll cannot be previewed in the Customizer.
fa_IR: اسکرول بینهایت در سفارشی ساز نمی‌تواند نمایش داده شود.

en: Event to Trigger Infinite Loading
fa_IR: رویداد برای تریگیر بارگذاری بینهایت

en: Scroll
fa_IR: اسکرول

en: Click
fa_IR: کلیک

en: Post Pagination Style
fa_IR: استایل صفحه‌بندی نوشته

en: Load More Text
fa_IR: متن بارگذاری بیشتر

en: Prefix Label
fa_IR: برچسب پیشوند

en: Author Avatar
fa_IR: آواتار نویسنده

en: Image Size
fa_IR: اندازه تصویر

en: Post Filter
fa_IR: فیلتر پست

en: Style
fa_IR: استایل

en: Style 1
fa_IR: استایل 1

en: Style 2
fa_IR: استایل 2

en: Filter source
fa_IR: منبع فیلتر

en: Categories Exclude
fa_IR: مستثنی کردن دسته‌ها

en: Tags Exclude
fa_IR: برچسب ها حذف می شوند

en: Alignment
fa_IR: ترازبندی

en: Center
fa_IR: مرکز

en: Text Font
fa_IR: فونت متن

en: Font Extras
fa_IR: فونت‌های اضافی

en: Normal
fa_IR: معمولی

en: Hover
fa_IR: هاور

en: Active
fa_IR: فعال

en: Margin
fa_IR: مارجین

en: Outside
fa_IR: خارج

en: Inside
fa_IR: داخل

en: Border Radius
fa_IR: انحنای کادر

en: Featured Images Size
fa_IR: اندازه تصویر شاخص

en: Auto
fa_IR: خوکار

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Apply Size
fa_IR: اعمال‌کردن اندازه

en: This custom size will be used for the title area and content before featured images.
fa_IR: این اندازه سفارشی برای قسمت عنوان و محتوای قبل از تصاویر برجسته استفاده می شود.

en: Category
fa_IR: دسته‌بندی

en: Publish Date
fa_IR: تاریخ انتشار

en: Tag
fa_IR: برچسب

en: Auto Load Previous Posts
fa_IR: بارگذاری خودکار نوشته‌های قبلی

en: Auto load previous posts cannot be previewed in the customizer.
fa_IR: بارگذاری خودکار نوشته‌های قبلی در سفارشی ساز نمی‌تواند نمایش داده شود.

en: Post Navigation
fa_IR: پیمایش نوشته

en: Disable Navigation
fa_IR: غیرفعال‌سازی ناوبری

en: Navigation Style
fa_IR: استایل پیمایش

en: Badge
fa_IR: نشان

en: Author Box
fa_IR: جعبه نویسنده

en: Author Info
fa_IR: اطلاعات نویسنده

en: Section Placement
fa_IR: قرار دادن بخش

en: Decide whether to isolate or integrate the module with the entry content area.
fa_IR: تصمیم بگیرید که آیا ماژول را با قسمت محتوای ورودی جدا کنید یا ادغام کنید.

en: Contained
fa_IR: محاط

en: Separated
fa_IR: جدا از هم

en: Open Link in New Tab
fa_IR: بازکردن پیوند در زبانه جدید

en: Social Icons
fa_IR: آیکون‌های شبکه اجتماعی

en: Overall Alignment
fa_IR: ترازبندی کلی

en: Social Sharing
fa_IR: اشتراک‌گذاری شبکه‌های اجتماعی

en: Enable Heading
fa_IR: فعال‌سازی تیتر

en: Heading text
fa_IR: متن تیتر

en: Heading Position
fa_IR: موقعیت تیترها

en: Above
fa_IR: بالای

en: Below
fa_IR: زیر

en: Enable Label
fa_IR: فعال‌سازی برچسب

en: Label Position
fa_IR: موقعیت برچسب

en: Icon Position
fa_IR: جایگاه آیکون

en: Left and Right Sticky Social Share options are for desktop use only to prevent floating UI issues on responsive devices.
fa_IR: گزینه های چپ و راست Sticky Social Share فقط برای استفاده از دسکتاپ برای جلوگیری از مشکلات UI شناور در دستگاه های پاسخگو هستند.

en: Below Post Title
fa_IR: پایین عنوان نوشته

en: Below Post
fa_IR: پایین نوشته

en: Left Content
fa_IR: محتوای چپ

en: Right Content
fa_IR: محتوای راست

en: Note: Explore social icons design settings by navigating to the Design tab within the parent Single Post section.
fa_IR: توجه: تنظیمات طراحی آیکون‌های اجتماعی را با رفتن به برگه Design در بخش Single Post والد کاوش کنید.

en: These design choices are applicable to both the Author Box and post Social Sharing elements.
fa_IR: این انتخاب‌های طراحی برای هر دو بخش نویسنده جعبه و عناصر اشتراک‌گذاری اجتماعی پست قابل اجرا هستند.

en: Color Type
fa_IR: نوع رنگ

en: Official
fa_IR: رسمی

en: Icon Color
fa_IR: رنگ آیکون

en: Icon Background
fa_IR: پس‌زمینه آیکون

en: Label Color
fa_IR: رنگ برچسب

en: Heading Color
fa_IR: رنگ تیتر

en: Icon Size
fa_IR: اندازه آیکون

en: Icon Spacing
fa_IR: فاصله آیکون

en: Icon Background Space
fa_IR: فاصله پس‌زمینه آیکون

en: Icon Radius
fa_IR: انحنای کادر آیکون

en: Heading Font
fa_IR: فونت تیتر‌ها

en: Label Font
fa_IR: فونت برچسب

en: Background
fa_IR: پس‌زمینه

en: Note: Explore social icons additional design settings by navigating to the Design tab within the parent Single Post section.
fa_IR: توجه: تنظیمات طراحی اضافی نمادهای اجتماعی را با رفتن به برگه طراحی در بخش والد Single Post کاوش کنید.

en: About The Author
fa_IR: درباره نویسنده

en: Content Color
fa_IR: رنگ محتوا

en: This option applies solely to post cards without a featured image.
fa_IR: این گزینه فقط برای کارت پستال های بدون تصویر ویژه اعمال می شود.

en: Post Title Color
fa_IR: رنگ عنوان نوشته

en: Excerpt Color
fa_IR: رنگ خلاصه

en: Meta Color
fa_IR: رنگ متا

en: Taxonomy Color
fa_IR: رنگ تاکسونومی

en: Read More Color
fa_IR: رنگ بیشتر بدانید

en: Meta Link Color
fa_IR: رنگ پیوند متا

en: Taxonomy Text Color
fa_IR: رنگ متن تاکسونومی

en: Taxonomy Background
fa_IR: پس‌زمینه تاکسونومی

en: Taxonomy Border Color
fa_IR: رنگ کادر تاکسونومی

en: Box Shadow
fa_IR: سایه

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Blur
fa_IR: مات

en: Spread
fa_IR: کشیده

en: Position
fa_IR: جایگاه

en: Outline
fa_IR: تو خالی

en: Inset
fa_IR: درج

en: Colors and Background
fa_IR: رنگ‌ها و پس‌زمینه

en: Heading 1
fa_IR: تیتر H1

en: Heading 2
fa_IR: تیتر H2

en: Heading 3
fa_IR: تیتر H3

en: Heading 4
fa_IR: تیتر H4

en: Heading 5
fa_IR: تیتر H5

en: Heading 6
fa_IR: تیتر H6

en: Text / Link
fa_IR: متن / پیوند

en: Submenu Color
fa_IR: رنگ زیرفهرست

en: Mega Menu Heading
fa_IR: تیتر مگامنو

en: Colors
fa_IR: رنگ‌ها

en: Link
fa_IR: پیوند

en: Menu Color
fa_IR: رنگ فهرست

en: Login Popup
fa_IR: ورود پاپ‌آپ

en: Input Text Color
fa_IR: رنگ متن ورودی

en: Input Border Color
fa_IR: رنگ کادر ورودی

en: Button Text Color
fa_IR: رنگ متن دکمه

en: Button Background Color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه دکمه

en: Popup Background Color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه پاپ‌آپ

en: Link Colors
fa_IR: رنگ‌های پیوند

en: Search Height
fa_IR: ارتفاع جستجو

en: Overlay Text Color
fa_IR: رنگ متن پوشش

en: Icon Hover Color
fa_IR: رنگ آیکون هنگام هاور

en: Box Background
fa_IR: پس‌زمینه جعبه

en: Border Color
fa_IR: رنگ کادر

en: Border Width
fa_IR: عرض کادر

en: Text / Placeholder Color
fa_IR: رنگ متن / نگهدارنده

en: Link / text
fa_IR: پیوند / متن

en: Content Link
fa_IR: پیوند محتوا

en: Content Title
fa_IR: عنوان محتوا

en: Content Text
fa_IR: متن محتوا

en: Colors & Background
fa_IR: رنگ‌ها و پس‌زمینه

en: General
fa_IR: عمومی

en: Checkout Page
fa_IR: صفحه پرداخت

en: Product Font & Colors
fa_IR: رنگ و فونت محصول

en: Product Title
fa_IR: عنوان محصول

en: Product Price
fa_IR: قیمت محصول

en: Product Content
fa_IR: محتوای محصول

en: Checkout Options
fa_IR: گزینه های پرداخت

en: Display Apply Coupon Field
fa_IR: نمایش فیلد اعمال کد تخفیف

en: Distraction Free Checkout
fa_IR: صفحه پرداخت بدون حواس‌پرتی

en: Checkout Form Width
fa_IR: عرض فرم پرداخت

en: Custom Width
fa_IR: عرض سفارشی

en: Icon
fa_IR: آیکون

en: Cart
fa_IR: سبد خرید

en: Bag
fa_IR: کیف

en: Basket
fa_IR: سبد

en: Count Color
fa_IR: رنگ محتوا

en: Header Cart Icon
fa_IR: آیکون سبد خرید سربرگ

en: Fill
fa_IR: تو پُر

en: Display Cart Totals
fa_IR: نمایش جمع کل سبد خرید

en: Display Cart Title
fa_IR: نمایش عنوان سبد خرید

en: EDD Cart
fa_IR: سبد خرید ای‌دی‌دی

en: Grid View
fa_IR: نمایش شبکه‌ای

en: List View
fa_IR: نمایش لیستی

en: Product Structure
fa_IR: ساختار محصول

en: The Image option cannot be sortable if the Product Style is selected to the List Style
fa_IR: اگر استایل محصول به‌صورت استایل لیستی انتخاب شده باشد، گزینه تصویر نمی‌تواند قابل مرتب‌سازی باشد

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Short Description
fa_IR: توضیح کوتاه

en: Add To Cart
fa_IR: افزودن به سبد خرید

en: Product Styling
fa_IR: استایل‌گذاری محصول

en: Content Alignment
fa_IR: ترازبندی محتوا

en: Box Hover Shadow
fa_IR: سایه هنگام هاور

en: Button
fa_IR: دکمه

en: Vertical Padding
fa_IR: پدینگ عمودی

en: Horizontal Padding
fa_IR: پدینگ افقی

en: Display Page Title
fa_IR: نمایش عنوان صفحه

en: Product Title Font
fa_IR: فونت عنوان محصول

en: Product Price Font
fa_IR: فونت قیمت محصول

en: Product Content Font
fa_IR: فونت محتوای محصول

en: Disable Add To Cart Button
fa_IR: غیرفعال کردن دکمه افزودن به سبد خرید

en: Product Navigation
fa_IR: پیمایش محصول

en: 1-800-000-000 — hello@example.com
fa_IR: شماره تماس: 09123456789 -- ایمیل: hello@example.com

en: Main Menu
fa_IR: فهرست اصلی

en: Site Navigation
fa_IR: پیمایش سایت

en: Assign Above Header Menu
fa_IR: اختصاص به فهرست بالای سربرگ

en: Assign Below Header Menu
fa_IR: اختصاص به فهرست پایین سربرگ

en: Above Header Menu
fa_IR: فهرست بالای سربرگ

en: Below Header Menu
fa_IR: فهرست پایین سربرگ

en: Above Header First Widget
fa_IR: ابزارک اول بالای سربرگ

en: Above Header Second Widget
fa_IR: ابزارک دوم بالای سربرگ

en: Below Header First Widget
fa_IR: ابزارک اول پایین سربرگ

en: Below Header Second Widget
fa_IR: ابزارک دوم پایین سربرگ

en: Disable Above Header
fa_IR: غیرفعال کردن بالای سربرگ

en: Disable Below Header
fa_IR: غیرفعال کردن پایین سربرگ

en: Colors and background
fa_IR: رنگ‌ها و پس‌زمینه

en: Menu
fa_IR: فهرست

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: Section 1
fa_IR: بخش 1

en: Text/HTML
fa_IR: متن/HTML

en: Section 2
fa_IR: بخش 2

en: Bottom Border
fa_IR: کادر دکمه

en: Menu Font
fa_IR: فونت فهرست

en: Submenu Font
fa_IR: فونت زیرفهرست

en: Content Font
fa_IR: فونت محتوا

en: Menu Colors
fa_IR: رنگ‌های فهرست

en: Submenu Colors
fa_IR: رنگ‌های زیرفهرست

en: Submenu
fa_IR: زیرفهرست

en: Submenu Container Animation
fa_IR: انیمیشن دربرگیرنده زیرفهرست

en: Slide Down
fa_IR: اسلاید پایین

en: Slide Up
fa_IR: اسلاید بالا

en: Fade
fa_IR: ظاهر شدن

en: Container Border
fa_IR: کادر دربرگیرنده

en: Submenu Divider
fa_IR: جدا کننده زیرفهرست

en: Divider Color
fa_IR: رنگ جدا کننده

en: Mobile Header
fa_IR: سربرگ موبایل

en: Display on Mobile Devices
fa_IR: نمایش در موبایل‌ها

en: Merge Menu on Mobile Devices
fa_IR: ادغام فهرست در موبایل‌ها

en: You can merge menu with primary menu in mobile devices by enabling this option.
fa_IR: شما می‌توانید با فعال سازی این گزینه، فهرست را با فهرست اصلی در موبایل‌ها ادغام کنید.

en: Swap Sections on Mobile Devices
fa_IR: تعویض بخش‌ها در موبایل‌ها

en: Inline
fa_IR: توکار

en: Stack
fa_IR: دسته

en: Menu Label
fa_IR: برچسب فهرست

en: Below Header Submenu
fa_IR: زیرفهرست پایین سربرگ

en: Container Animation
fa_IR: انیمیشن دربرگیرنده

en: Title Color
fa_IR: رنگ عنوان

en: Separator Color
fa_IR: رنگ جدا کننده

en: Complete
fa_IR: تکمیل شده

en: Incomplete
fa_IR: تکمیل نشده

en: Check this if you wish to overwrite LearnDash Colors
fa_IR: اگر می‌خواهید رنگ‌های لرن‌دش را جایگزین کنید، این گزینه را تیک بزنید

en: Distraction Free Learning
fa_IR: صفحه آموزش بدون حواس‌پرتی

en: Remove extra links in the header and footer in LearnDash learning pages
fa_IR: پیوندهای اضافه در سربرگ و پابرگ صفحه‌های آموزشی لرن‌دش را حذف کنید

en: Display Student's Gravatar in Primary Header
fa_IR: نمایش گراواتار دانشجو در سربرگ اصلی

en: Profile Picture Links to:
fa_IR: پیوند تصویر پروفایل به:

en: Highlight Color
fa_IR: رنگ برجسته

en: Highlight Text Color
fa_IR: رنگ متن برجسته

en: Progress Color
fa_IR: رنگ پیشرفت

en: Enable Distraction Free Learning
fa_IR: صفحه آموزش بدون حواس‌پرتی

en: Table Border Radius
fa_IR: انحنای کادر جدول

en: Header Font
fa_IR: فونت سربرگ

en: Course / Lesson
fa_IR: دوره / درس

en: Stick Primary Header
fa_IR: چسباندن سربرگ اصلی

en: Stick Above Header
fa_IR: چسباندن بالای سربرگ

en: Stick Below Header
fa_IR: چسباندن پایین سربرگ

en: Page Header
fa_IR: سربرگ صفحه

en: Sticky Header
fa_IR: سربرگ چسبان

en: Enabled
fa_IR: فعال

en: Transparent Header
fa_IR: سربرگ شفاف

en: LifterLMS profile link
fa_IR: لینک پروفایل لیفترال‌ام‌اس

en: Student View
fa_IR: نمایش دانشجو

en: Enable Featured Image
fa_IR: فعال سازی تصویر شاخص

en: Enable Course Description
fa_IR: فعال سازی توضیحات دوره

en: Enable Course Meta
fa_IR: فعال سازی متای دوره

en: Enable Instructor Detail
fa_IR: فعال سازی جزئیات استاد

en: Visitor View
fa_IR: نمایش بازدید کننده

en: Enable Syllabus
fa_IR: فعال سازی سرفصل‌ها

en: Enable Progress Bar
fa_IR: فعال سازی نوار پیشرفت

en: Course Columns
fa_IR: ستون‌های دوره

en: Membership Columns
fa_IR: ستون‌های عضویت

en: Enable Header Profile Link
fa_IR: فعال سازی پیوند پروفایل سربرگ

en: Checkout
fa_IR: پرداخت

en: My Account
fa_IR: حساب من

en: Display Tabs Vertically
fa_IR: نمایش زبانه‌های عمودی

en: Dropdown
fa_IR: بازشونده

en: Flyout
fa_IR: پرواز

en: Full-Screen
fa_IR: تمام صفحه

en: No Toggle (Deprecated)
fa_IR: بدون تاگل (منسوخ شده)

en: No Toggle style will no longer supported. We recommend you to choose different menu style.
fa_IR: دیگر هیچ استایل تاگلی پشتیبانی نمی‌شود. ما به شما توصیه می‌کنیم استایل فهرست متفاوتی را انتخاب کنید.

en: No Toggle option has been deprecated.
fa_IR: هیچ گزینه تاگلی منسوخ نشده است.

en: Menu Style
fa_IR: استایل فهرست

en: Flyout Menu Alignment
fa_IR: ترازبندی فهرست پرواز

en: Toggle Button Style
fa_IR: استایل دکمه تاگِل

en: Minimal
fa_IR: حداقل

en: Toggle Button Color
fa_IR: رنگ دکمه تاگِل

en: Menu Items Border
fa_IR: کادر آیتم‌های فهرست

en: Menu Items Border Color
fa_IR: رنگ کادر آیتم‌های فهرست

en: Border for Menu Items
fa_IR: کادر برای آیتم‌های فهرست

en: Menu Toggle
fa_IR: تاگل فهرست

en: Search Pages/ Posts / Reusable Blocks
fa_IR: صفحه‌های جستجو/ نوشته‌ها / بلوک‌های دوباره قابل استفاده

en: Search Pages/ Posts
fa_IR: جستجوی صفحه‌ها/نوشته‌ها

en: Saving ..
fa_IR: در حال ذخیره سازی...

en: Saved
fa_IR: ذخیره شد

en: %1$s Menu Settings
fa_IR: %1$s تنظیمات فهرست

en: As Heading
fa_IR: به‌عنوان تیتر

en: Mega Menu
fa_IR: مگامنو

en: Hide Menu Label
fa_IR: مخفی‌کردن برچسب فهرست

en: Disable Link
fa_IR: غیرفعال کردن پیوند

en: Mega Menu Width
fa_IR: عرض مگامنو

en: Menu Container Width
fa_IR: عرض دربرگیرنده فهرست

en: Full Width Stretched
fa_IR: تمام عرض کشیده

en: Before Menu Label
fa_IR: قبل از برچسب فهرست

en: After Menu Label
fa_IR: بعد از برچسب فهرست

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Content Source
fa_IR: منبع محتوا

en: Custom Text
fa_IR: متن سفارشی

en: Template
fa_IR: الگو

en: Widget List
fa_IR: لیست ابزارک

en: Highlight Labels
fa_IR: برچسب‌های برجسته

en: Menu Highlight Label
fa_IR: برچسب برجسته فهرست

en: Change menu highlight label text
fa_IR: متن برچسب برجسته فهرست را تغییر دهید

en: Background Type
fa_IR: نوع پس‌زمینه

en: No Repeat
fa_IR: بدون تکرار

en: Repeat All
fa_IR: تکرار همه

en: Repeat Horizontally
fa_IR: تکرار افقی

en: Repeat Vertically
fa_IR: تکرار عمودی

en: Cover
fa_IR: پوشش

en: Contain
fa_IR: حاوی

en: Left Top
fa_IR: چپ بالا

en: Left Center
fa_IR: چپ وسط

en: Left Bottom
fa_IR: چپ پایین

en: Right Top
fa_IR: راست بالا

en: Right Center
fa_IR: راست وسط

en: Right Bottom
fa_IR: راست پایین

en: Center Top
fa_IR: وسط بالا

en: Center Center
fa_IR: وسط وسط

en: Center Bottom
fa_IR: وسط پایین

en: Heading
fa_IR: تیتر

en: Text/Link
fa_IR: متن/پیوند

en: View
fa_IR: نمایش

en: Stacked
fa_IR: انباشته

en: Framed
fa_IR: فریم‌دار

en: Primary Color
fa_IR: رنگ اصلی

en: Secondary Color
fa_IR: رنگ فرعی

en: Corner Radius
fa_IR: انحنای کادر

en: Top left
fa_IR: بالا چپ

en: Top Right
fa_IR: بالا راست

en: Bottom Left
fa_IR: پایین چپ

en: Bottom Right
fa_IR: پایین راست

note: translators: %s Index
en: Divider
fa_IR: جدا کننده

en: Solid
fa_IR: یکپارچه

en: Dotted
fa_IR: نقطه‌چین

en: Dashed
fa_IR: خط چین

en: Double
fa_IR: دوخطی

en: Top Border Width
fa_IR: عرض کادر بالا

en: Column Width
fa_IR: عرض ستون

en: Row Width
fa_IR: عرض ردیف

en: Top Border
fa_IR: کادر بالا

en: Column Divider
fa_IR: جدا کننده ستون

en: Highlight Label Color
fa_IR: رنگ برچسب برجسته

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Saving...
fa_IR: در حال ذخیره سازی...

en: Error Saving
fa_IR: خطا در هنگام ذخیره‌سازی

en: Insufficient permissions
fa_IR: شما مجوز کافی ندارید

en: Astra Menu Widgets
fa_IR: ابزارک‌های فهرست آسترا

en: Astra Nav Menu widgets.
fa_IR: ابزراک‌های فهرست پیمایش آسترا.

en: Delete
fa_IR: حذف کردن

en: Close
fa_IR: بستن

en: Save
fa_IR: ذخیره کردن

en: Mega Menu Column Heading
fa_IR: تیتر ستون مگامنو

en: Megamenu Heading Space
fa_IR: فاصله تیتر مگامنو

en: Mega Menu Heading Font
fa_IR: فونت تیتر مگامنو

en: Site Layout
fa_IR: طرح سایت

en: Max Width
fa_IR: حداکثر عرض

en: Padded
fa_IR: حاشیه دار

en: Fluid
fa_IR: متغیر

en: Space Outside Body
fa_IR: فاصله بیرون بدنه

en: Top & Bottom Margin
fa_IR: مارجین بالا و پایین

en: Left & Right Padding
fa_IR: پدینگ چپ و راست

en: Header Space
fa_IR: فاصله سربرگ

en: Menu Space
fa_IR: فاصله فهرست

en: Submenu Space
fa_IR: فاصله زیرفهرست

en: Post Spacing
fa_IR: فاصله پست

en: Container Spacing
fa_IR: فاصله دربرگیرنده

en: Footer Space
fa_IR: فاصله پابرگ

en: Megamenu Heading
fa_IR: تیتر مگامنو

en: Item Spacing
fa_IR: فاصله آیتم

en: Submenu Spacing
fa_IR: فاصله زیرفهرست

en: Menu Spacing
fa_IR: فاصله فهرست

en: Sidebar Spacing
fa_IR: فاصله نوار کناری

en: Site Identity Space
fa_IR: فاصله شناسه سایت

en: Sticky Header
fa_IR: سربرگ چسبان

en: Background Blur
fa_IR: پس‌زمینه مات

en: Background blur is dependent on the background color opacity
fa_IR: ماتی پس‌زمینه به میزان شفافیت رنگ پس‌زمینه بستگی دارد

en: Background Blur Intensity
fa_IR: شدت ماتی پس‌زمینه

en: Active/Hover
fa_IR: فعال/هاور

en: Active / Hover
fa_IR: فعال / هاور

en: Sticky Header Option
fa_IR: گزینه سربرگ چسبان

en: Sticky Header Options
fa_IR: گزینه‌های سربرگ چسبان

en: Sticky Header Padding
fa_IR: پدینگ سربرگ چسبان

en: Primary Header Colors
fa_IR: رنگ‌های سربرگ اصلی

en: Different Logo for Sticky Header?
fa_IR: لوگوی متفاوت برای سربرگ چسبان؟

en: Sticky Logo
fa_IR: لوگوی چسبان

en: Sticky Retina Logo
fa_IR: لوگوی چسبان رتینا

en: Sticky Logo Width
fa_IR: عرض لوگوی چسبان

en: Enable Shrink Effect
fa_IR: فعال سازی حالت کوچک شدن

en: It will shrink the sticky header height, logo, and menu size. Sticky header will display in a compact size.
fa_IR: ارتفاع سربرگ چسبان، لوگو و اندازه فهرست را کاهش می‌دهد. سربرگ چسبان در اندازه فشرده نمایش داده می‌شود.

en: Hide When Scrolling Down
fa_IR: مخفی شدن هنگام اسکرول به پایین

en: Select Animation
fa_IR: انتخاب انیمیشن

en: Enable On
fa_IR: فعال کردن

en: Header Button
fa_IR: دکمه سربرگ

en: Border
fa_IR: کادر

en: Above Header Colors
fa_IR: رنگ‌های بالای سربرگ

en: Below Header Colors
fa_IR: رنگ‌های پایین سربرگ

en: Logo Color
fa_IR: رنگ لوگو

en: Logo SVG Icon Color
fa_IR: رنگ آیکون لوگو svg

en: Tagline
fa_IR: معرفی کوتاه

en: Cart Color
fa_IR: رنگ سبد خرید

en: Link / Text
fa_IR: پیوند / متن

en: Link/Text
fa_IR: پیوند/متن

en: Outside Item
fa_IR: آیتم خارجی

en: Hover Color
fa_IR: رنگ هنگام هاور

en: Note: You can find all the Sticky Header related design options in the individual Elements for Logo, Primary Menu, Button etc.
fa_IR: توجه: شما می‌توانید تمام گزینه‌های طراحی مربوط به سربرگ چسبان را در المان‌های جداگانه برای لوگو، فهرست اصلی، دکمه و غیره پیدا کنید.

en: Sticky Header Button
fa_IR: دکمه سربرگ چسبان

en: Post Fonts
fa_IR: فونت های پست

en: Post Title Font
fa_IR: فونت عنوان نوشته

en: Meta Font
fa_IR: فونت متا

en: Taxonomy Font
fa_IR: فونت طبقه بندی

en: Excerpt Font
fa_IR: فونت گزیده

en: Read More Font
fa_IR: فونت بیش تر بخوانید

en: Pagination Font
fa_IR: فونت صفحه‌بندی

en: Content Font Extras
fa_IR: فونت های اضافی محتوا

en: Login Popup Font
fa_IR: فونت پاپ‌آپ ورود

en: Label / Input Text Size
fa_IR: اندازه متن برچسب / ورودی

en: Button Font Size
fa_IR: اندازه فونت دکمه

en: Typography
fa_IR: نویسه‌نگاری

en: Outside menu item
fa_IR: آیتم خارج از فهرست

en: Font
fa_IR: فونت

en: Title Font
fa_IR: فونت عنوان

en: Widget Title Size
fa_IR: اندازه عنوان ابزارک

en: Widget Font Size
fa_IR: اندازه فونت ابزارک‌ها

en: Zoom
fa_IR: بزرگ‌نمایی

en: Zoom Fade
fa_IR: بزرگ‌نمایی ظاهر‌شونده

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Recently Viewed Products
fa_IR: محصولات اخیراً بازدید شده

en: Free shipping on orders over $50!
fa_IR: ارسال برای تمامی سفارشات بالای 500 هزار تومان رایگان می‌باشد!

en: No-Risk Money Back Guarantee!
fa_IR: محصولات با ضمانت بازگشت وجه بدون ریسک ارائه می‌شوند!

en: No Hassle Refunds
fa_IR: ضمانت بازگشت وجه محصولات

en: Secure Payments
fa_IR: پرداخت‌های امن

en: « Back to Cart
fa_IR: « بازگشت به سبد خرید

en: Place Order
fa_IR: ثبت سفارش

en: Checkout Notes
fa_IR: یادداشت‌های صفحه پرداخت

en: For Special Offer Click Here
fa_IR: برای دریافت پیشنهاد ویژه اینجا را کلیک کنید

en: Yes! I want this offer!
fa_IR: آره! من این پیشنهاد را می خواهم!

en: Shipping
fa_IR: حمل و نقل

en: Where to ship it?
fa_IR: ارسال به کجا؟

en: Payment
fa_IR: پرداخت

en: Of your order
fa_IR: از سفارش شما

en: Have a coupon?
fa_IR: کد تخفیف دارید؟

en: Coupon code
fa_IR: کد تخفیف

en: Apply
fa_IR: اعمال‌کردن

en: Customer information
fa_IR: اطلاعات مشتری

en: Show Order Summary
fa_IR: نمایش خلاصه سفارش

en: Hide Order Summary
fa_IR: مخفی کردن خلاصه سفارش

en: Downloads
fa_IR: دانلودها

en: Downloads Remaining:
fa_IR: دانلودهای باقی مانده:

en: Expires:
fa_IR: منقضی می‌شود:

en: Never
fa_IR: هرگز

en: Not a member?
fa_IR: عضو نیستید؟

en: Register
fa_IR: ثبت‌نام

en: Already a member?
fa_IR: قبلا عضو شده‌اید؟

en: Login
fa_IR: ورود

en: Close Off-Canvas Sidebar
fa_IR: بستن نوار کناری کشویی

en: Shop Filters
fa_IR: فیلترهای فروشگاه

en: This sidebar will show product filters on Shop page. Uncheck "Disable Off Canvas" option from `Customizer > Layout > Woocommerce > Shop` to enable this on Shop page.
fa_IR: این نوار کناری فیلترهای محصول را در صفحه فروشگاه نمایش خواهد داد. تیک گزینه "غیر فعال کردن ناحیه کشویی" را از مسیر `سفارشی ساز > طرح > ووکامرس > فروشگاه` بردارید تا این گزینه بر روی فروشگاه فعال شود.

en: No more products to show.
fa_IR: هیچ محصول دیگری برای نمایش وجود ندارد.

en: Back to my details
fa_IR: بازگشت به جزئیات من

en: Proceed to payment
fa_IR: ادامه فرآیند خرید

en: View cart
fa_IR: مشاهده سبد خرید

en: Entered user detail is not a valid.
fa_IR: جزئیات کاربر وارد شده نامعتبر است.

en: This user is already registered. Please enter the password to continue.
fa_IR: این کاربر قبلا ثبت‌نام شده است. لطفا برای ادامه رمز عبور را وارد کنید.

en: Sale!
fa_IR: حراج!

en: Shopping Cart
fa_IR: سبد خرید

en: Checkout details
fa_IR: جزئیات پرداخت

en: Order Complete
fa_IR: سفارش تکمیل شده

en: Exist.
fa_IR: وجود دارد.

en: Not exist
fa_IR: وجود ندارد

note: translators: %1$s: Link HTML start, %2$s Link HTML End
en: Already have an account? %1$1s Log in%2$2s
fa_IR: از قبل حساب کاربری دارید؟ %1$1s ورود %2$2s

en: Username or Email Address
fa_IR: نام‌کاربری یا آدرس ایمیل

en: Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Password
fa_IR: رمزعبور

en: Lost your password?
fa_IR: آیا رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Login is optional, you can continue with your order below.
fa_IR: ورود به حساب کاربری اختیاری است، می‌توانید سفارش خود را ادامه دهید.

en: Create an account?
fa_IR: ایجاد حساب کاربری؟

en: Account username
fa_IR: نام کاربری حساب

en: Create account password
fa_IR: ایجاد رمز عبور حساب

note: translators: %1$s: username, %2$s emailid
en:  Welcome Back %1$s (%2$s)
fa_IR:  خوش آمدید %1$s (%2$s)

en: Select a country / region&hellip; *
fa_IR: انتخاب کشور/منطقه… *

en: Select an option&hellip; *
fa_IR: یک گزینه را انتخاب کنید&hellip; *

en: coupon:
fa_IR: کد تخفیف:

en: Your Cart Is Empty Let's Fix That.
fa_IR: سبد خرید شما خالی است. بیایید آن را برطرف کنیم.

en: Billing details
fa_IR: جزئیات صورت‌حساب

en: Payments
fa_IR: مبلغ پرداخت

en: Your order
fa_IR: سفارش شما

en: Enable Modern Layout
fa_IR: فعال‌سازی طرح مدرن

en: Dashboard
fa_IR: پیشخوان

en: Enable User Gravatar
fa_IR: فعال سازی گراواتار کاربر

en: Orders
fa_IR: سفارشات

en: Enable Grid View
fa_IR: فعال‌سازی نمایش شبکه‌ای

en: My Account Text
fa_IR: متن حساب کاربری

en: Download Text
fa_IR: متن دانلود

en: Download Remaining Text
fa_IR: متن باقی مانده دانلود

en: Download Expire Text
fa_IR: متن انقضا دانلود

en: Download Expire Alt Text
fa_IR: متن جایگزین دانلود منقضی شده است

en: Login and Register
fa_IR: ورود و ثبت‌نام

en: Register Text
fa_IR: متن ثبت‌نام

en: Register Description
fa_IR: توضیحات ثبت‌‎نام

en: Login Text
fa_IR: متن ورود

en: Login Description Text
fa_IR: متن توضیحات ورود

en: Checkout Layout
fa_IR: طرح پرداخت

en: Modern
fa_IR: مدرن

en: Modern Checkout Layout
fa_IR: طرح پرداخت مدرن

en: One Column Layout
fa_IR: طرح یک ستونی

en: Two Column Layout
fa_IR: طرح دو ستون

en: Button Text
fa_IR: متن دکمه

en: Payment Text
fa_IR: متن پرداخت

en: Customer information Text
fa_IR: متن اطلاعات مشتری

en: Show Summary Text
fa_IR: نمایش متن خلاصه

en: Hide Summary Text
fa_IR: مخفی کردن متن خلاصه

en: Enable Button Padlock
fa_IR: فعال‌سازی قفل دکمه

en: Enable Button Price
fa_IR: فعال‌سازی دکمه قیمت

en: Display Product Images
fa_IR: نمایش تصاویر محصول

en: Enable Modern Order Received
fa_IR: سفارش مدرن دریافت شده را فعال کنید

en: Enable Sticky Order Review
fa_IR: فعال‌سازی بررسی سفارش چسبان

en: Two Step Checkout
fa_IR: پرداخت دو مرحله‌ای

en: Enable Checkout Note
fa_IR: فعال سازی یادداشت پرداخت

en: Note Text
fa_IR: متن یادداشت

en: Step One Title
fa_IR: عنوان مرحله یک

en: Step One Sub Title
fa_IR: عنوان فرعی مرحله اول

en: Step Two Title
fa_IR: عنوان مرحله دو

en: Step Two Sub Title
fa_IR: عنوان فرعی مرحله دوم

en: Offer Button Title
fa_IR: عنوان دکمه پیشنهاد

en: Offer Button Sub Title
fa_IR: عنوان فرعی دکمه پیشنهاد

en: Display Order Note
fa_IR: نمایش یادداشت سفارش

en: Use Labels as Placeholders
fa_IR: استفاده از برچسب‌ها در نگهدارنده

en: Back to Cart Button
fa_IR: دکمه بازگشت به سبد خرید

en: Adds back to cart button below place order button.
fa_IR: دکمه بازگشت به سبد خرید را در زیر دکمه ثبت سفارش اضافه می‌کند.

en: Back to Cart Text
fa_IR: متن بازگشت به سبد خرید

en: Persistent Checkout Form Data
fa_IR: اطلاعات فرم پرداخت دائمی

en: Retain the Checkout form fields even if the visitor accidentally reloads the checkout page.
fa_IR: فیلدهای فرم پرداخت را حفظ کنید حتی اگر بازدید کننده به صورت تصادفی صفحه پرداخت را دوباره بارگیری کند.

en: Checkout Form Fields
fa_IR: فیلدهای فرم پرداخت

en: Order Summary
fa_IR: خلاصه سفارش

en: Content Background
fa_IR: پس‌زمینه محتوا

en: Payment Option
fa_IR: گزینه پرداخت

en: Product Rating Color
fa_IR: رنگ امتیاز محصول

en: Input Field Style
fa_IR: استایل فیلد ورودی

en: Change input field style for all Woocommerce pages.
fa_IR: استایل فیلد ورودی را برای همه صفحات ووکامرس تغییر دهید.

en: Sale Notifications
fa_IR: اعلان‎‌های حراج

en: Sale Notification
fa_IR: اعلان حراج

en: Change sale badge ui for all products.
fa_IR: تغییر رابط کاربری نشان فروش برای همه محصولات.

en: Custom String
fa_IR: متن سفارشی

en: Quantity Plus and Minus
fa_IR: تعداد مثبت و منفی

en: Quantity Plus Minus Button
fa_IR: دکمه تعداد مثبت و منفی

en: Merged
fa_IR: ادغام شد

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: Quantity Colors
fa_IR: رنگ‌های کمیت

en: Steps Navigation
fa_IR: پیمایش مراحل

en: Enable Steps Navigation
fa_IR: فعال‌سازی مرحله پیمایش

en: Display steps navigation at top of the cart, checkout & thank you page.
fa_IR: پیمایش مراحل را در بالای صفحه سبد خرید، پرداخت و تشکر نمایش دهید.

en: Enable Step Number
fa_IR: فعال ‌سازی شماره مرحله

en: Steps Navigation Styling
fa_IR: استایل پیمایش مراحل

en: Steps Size
fa_IR: اندازه مراحل

en: Small
fa_IR: کوچک

en: Smaller
fa_IR: کوچتر

en: Steps Font Case
fa_IR: فونت حروف مرحله‌ها

en: Sale % Value
fa_IR: درصد ارزش حراج

en: Display custom value for sale badge notification. You can use [value] shortcode to display sale percentage.
fa_IR: نمایش اعلان نشان ارزش سفارشی برای فروش. می‌توانید از کد کوتاه [value] برای نمایش درصد فروش استفاده کنید.

en: Sale Bubble Style
fa_IR: استایل حباب حراج

en: Circle Outline
fa_IR: دایره تو خالی

en: Square Outline
fa_IR: مربع تو خالی

en: Enable Custom Border Radius
fa_IR: فعال‌سازی انحنای کادر سفارشی

en: General Colors
fa_IR: رنگ‌های عمومی

en: Sale Badge Color
fa_IR: رنگ نشان حراج

en: Show Featured Product
fa_IR: نمایش محصولات شاخص

en: Show featured product inside flyout cart when cart is empty
fa_IR: وقتی سبد خرید خالی است، محصول ویژه در داخل سبد خرید نمایش داده شود

en: Coupon Inputs
fa_IR: ورودی‌های کد تخفیف

en: Coupon Text
fa_IR: متن کد تخفیف

en: Coupon Input Text
fa_IR: متن ورودی کد تخفیف

en: Coupon Apply Text
fa_IR: متن اعمال کوپن

en: Enable Modern Cart Layout
fa_IR: فعال‌سازی طرح سبد خرید مدرن

en: Sticky Cart Totals
fa_IR: جمع کل سبد خرید چسبان

en: Real-Time Quantity Updater
fa_IR: به‌روزرسانی تعداد در لحظه

en: Cross Sells
fa_IR: محصولات مشابه

en: Easy List View
fa_IR: نمایش لیستی ساده

en: Toolbar Structure
fa_IR: ساختار نوار ابزار

en: Result Count
fa_IR: تعداد نتایج

en: Sorting
fa_IR: مرتب سازی

en: Enable Description
fa_IR: فعال سازی توضیحات

en: List Columns
fa_IR: لیست ستون‌ها

en: Product Background
fa_IR: پس‌زمینه محصول

en: Quick View Background
fa_IR: نمایش سریع پس زمینه

en: Filter Background
fa_IR: پس زمینه فیلتر

en: Content Padding
fa_IR: پدینگ محتوا

en: Vertical Content alignment
fa_IR: ترازبندی عمودی محتوا

en: Product Image Hover Style
fa_IR: تصویر محصول در حالت هاور

en: Swap Images
fa_IR: تعویض تصاویر

en: Button Padding
fa_IR: حاشیه‌داخلی دکمه

en: Shop Pagination
fa_IR: صفحه‌بندی فروشگاه

en: Shop Pagination Style
fa_IR: استایل صفحه‌بندی فروشگاه

en: Shop Structure Options
fa_IR: گزینه‌های ساختار فروشگاه

en: Enable Sticky Sidebar
fa_IR: فعال‌سازی نوار‌کناری چسبان

en: Change Filter List To Buttons
fa_IR: تغییر لیست فیلتر به دکمه

en: Enable Filter Accordion
fa_IR: فعال سازی فیلتر آکوردئون

en: Display Active Filters
fa_IR: نمایش فیلترهای فعال

en: Shop Filter Button
fa_IR: دکمه فیلتر فروشگاه

en: Custom Class
fa_IR: کلاس سفارشی

en: Shop Filter Button Text
fa_IR: متن دکمه فیلتر فروشگاه

en: Filter Panel Layout
fa_IR: طرح پنل فیلتر

en: Top Collapsible
fa_IR: تاشو از بالا

en: Filter columns
fa_IR: فیلتر ستون‌‌ها

en: Enable Scrollbar Max Height
fa_IR: فعال‌سازی حداکثر ارتفاع نوارپیمایش

en: Scrollbar Max Height
fa_IR: حداکثر ارتفاع نوار پیمایش

en: On Image
fa_IR: روی تصویر

en: On Image Click
fa_IR: کلیک بر روی تصویر

en: After Summary
fa_IR: بعد از خلاصه

en: Stick Add to Cart Button
fa_IR: چسباندن دکمه افزودن به سبد خرید

en: If contents of the popup is larger then the button will stick at the end of the popup.
fa_IR: اگر محتواهای پاپ‌آپ بزرگ‌تر باشند، دکمه به انتهای پاپ‌آپ می‌چسبد.

en: Category Color
fa_IR: رنگ دسته‌بندی

en: Price Color
fa_IR: رنگ قیمت

en: Breadcrumb Color
fa_IR: رنگ مسیریاب

en: First Image Large
fa_IR: اولین تصویر بزرگ

en: Vertical Slider
fa_IR: اسلایدر عمودی

en: Horizontal Slider
fa_IR: اسلایدر افقی

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: Single Product Gallery
fa_IR: گالری تک محصول

en: Gallery Layout
fa_IR: طرح گالری

en: Thumbnail Columns
fa_IR: ستون‌های بند‌انگشتی

en: Enable Image Zoom Effect
fa_IR: فعال سازی حالت بزرگ‌نمایی تصویر

en: Enable Sticky Product Image
fa_IR: تصویر چسبنده محصول را فعال کنید

en: Sticky Image Top Offset
fa_IR: بالا افست تصویر چسبنده

en: Image Width
fa_IR: عرض تصویر

en: Sticky Product Summary
fa_IR: خلاصه محصول چسبان

en: Sticks the product summary on the top while scrolling.
fa_IR: هنگام پیمایش، خلاصه محصول را در بالای صفحه نمایش می‌چسباند.

en: Adds a product navigation control on the top of product summary section.
fa_IR: یک کنترل پیمایش محصول را در بالای بخش خلاصه محصول اضافه می‌کند.

en: Enable Navigation Preview
fa_IR: فعال‌سازی پیش‌نمایش پیمایش

en: Product Navigation Colors
fa_IR: رنگ‌های پیمایش محصول

en: Navigation Color
fa_IR: رنگ پیمایش

en: Product Variation
fa_IR: تنوع محصول

en: Change Dropdown to Buttons
fa_IR: تغییر بازشونده به دکمه‌

en: Product Description
fa_IR: توضیحات محصول

en: Enable Product Description
fa_IR: فعال سازی توضیحات محصول

en: Accordion
fa_IR: آکوردئون

en: Distributed
fa_IR: توزیع شده

en: Description Colors
fa_IR: رنگ توضیحات

en: Heading color
fa_IR: رنگ تیتر

en: Accordion Inside Summary
fa_IR: خلاصه آکوردئون داخلی

en: Related, Recent & Up Sell
fa_IR: فروش مرتبط، اخیر و بالا

en: Display Related Products
fa_IR: نمایش محصولات مرتبط

en: Recently Viewed Products Text
fa_IR: متن محصولات اخیراً بازدید شده

en: Display Up Sells
fa_IR: نمایش محصولات گران‌تر

en: Columns
fa_IR: ستون‌ها

en: No. of Products
fa_IR: تعداد محصولات

en: Add To Cart Action
fa_IR: اقدام افزودن به سبد خرید

en: Real Time Add To Cart
fa_IR: افزودن به سبد خرید لحظه‌ای

en: Slide In Cart
fa_IR: سبد خرید اسلایدی

en: Redirect To Cart Page
fa_IR: ریدایرکت به صفحه سبد خرید

en: Redirect To Checkout Page
fa_IR: ریدایرکت به صفحه پرداخت

en: Please save and see changes in frontend.<br />[Slide in cart requires Cart added inside Header Builder]
fa_IR: لطفاً تغییرات را ذخیره کنید و نتیجه را در فرانت‌اند سایت مشاهده نمائید.<br />[برای حالت اسلایدی، لازم است که المان سبد خرید را از طریق سربرگ‌ساز در سفارشی‌سازی به سربرگ خود اضافه کنید]

en: General Fonts
fa_IR: فونت‌های عمومی

en: Category Font
fa_IR: فونت دسته بندی

en: Price Font
fa_IR: فونت قیمت

en: Breadcrumb Font
fa_IR: فونت مسیریاب

note: translators: 1: Active user name.
en: Hello %1$s
fa_IR: سلام %1$s

en: Awaiting product image
fa_IR: در انتظار تصویر محصول

en: Status -
fa_IR: وضعیت -

note: translators: 1: formatted order total 2: total order items
en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
fa_IR[0]: %1$s برای %2$s آیتم
fa_IR[1]: %1$s برای %2$s آیتم

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Browse products
fa_IR: مرور محصولات

en: No order has been made yet.
fa_IR: هیچ سفارشی هنوز ثبت نشده است.

en: Quick View Close
fa_IR: بستن مشاهده سریع

en: Placeholder
fa_IR: نگهدارنده مکان

en: No Versions Found!
fa_IR: هیچ نسخه‌ای یافت نشد!

en: Rollback
fa_IR: بازگشت به نسخه قبلی

note: translators: %s: whitelable name
en: Rollback %s Version
fa_IR: بازگردانی %s به نسخه قبلی

note: translators: %s: whitelable name
en: Are you sure you want to rollback %s to version #VERSION#?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید %s را به نسخه #VERSION# بازگردانی کنید؟

en: Cancel
fa_IR: لغو کردن

en: Continue
fa_IR: ادامه دهید

note: translators: %s: whitelable name and version
en: Rollback %1$s to version %2$s
fa_IR: بازگردانی %1$s به نسخه %2$s

en: Astra
fa_IR: آسترا

note: translators: %s product name
en: Want to help make <strong>%1s</strong> even more awesome? Allow us to collect non-sensitive diagnostic data and usage information.
fa_IR: آیا می‌خواهید به <strong>%1s</strong> کمک کنید که جذاب‌تر شود؟ لطفاً به ما اجازه دهید که داده‌های تشخیصی غیرحساس را جمع‌آوری کنیم.

en: This will be applicable for all sites from the network.
fa_IR: این تنظیمات برای همه سایت‌های وردپرس شبکه قابل اجرا خواهد بود.

note: translators: %s usage doc link
en:  Know More.
fa_IR:  بیشتر بدانید.

en: Yes! Allow it
fa_IR: البته! اجازه می‌دهم

en: No Thanks
fa_IR: نه، ممنونم

en: Usage Tracking
fa_IR: ردیابی استفاده

note: translators: %s Product title
en: Allow %s products to track non-sensitive usage tracking data.
fa_IR: به محصولات %s اجازه دهید که برای بهبود آپدیت‌های آینده داده‌های غیرحساس را ردیابی کند.

en:  This will be applicable for all sites from the network.
fa_IR:  این تنظیمات برای همه سایت‌های وردپرس شبکه قابل اجرا خواهد بود.

en: Learn More.
fa_IR: بیشتر بدانید.

en: Please
fa_IR: لطفاً

en: activate
fa_IR: فعال کنید

en: your copy of the
fa_IR: افزونه خود را

en: to get update notifications, access to support features & other resources!
fa_IR: برای اینکه بتوانید اطلاعیه‌های به‌روزرسانی، دسترسی به ویژگی‌های پشتیبانی و منابع دیگر را دریافت کنید!

en: Sign Up & Activate
fa_IR: ثبت نام و فعال سازی

en: Deactivate License
fa_IR: غیرفعال کردن لایسنس

en: Updates & Support Registration - <span class="not-active">Not Active!</span>
fa_IR: آپدیت‌ها و ثبت پشتیبانی - <span class="not-active">فعال نیست!</span>

en: Click on the button below to activate your license and subscribe to our newsletter.
fa_IR: بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا لایسنس خود را فعال کنید و در خبرنامه ما عضو شوید.

en: Product id is missing.
fa_IR: شناسه محصول وجود ندارد.

en: Activate License
fa_IR: فعال سازی لایسنس

en: Enter your purchase key and activate automatic updates.
fa_IR: کلید خرید خود را وارد کنید و آپدیت‌های خودکار را فعال کنید.

en: Your license is active.
fa_IR: لایسنس شما فعال است.

en: License
fa_IR: لایسنس

en: Your license is not active!
fa_IR: لایسنس شما فعال نیست!

en: Your license is activated!
fa_IR: لایسنس شما فعال است!

en: Rollback #PRODUCT_NAME# Version
fa_IR: بازگردانی #PRODUCT_NAME# به نسخه قبلی

en: Are you sure you want to rollback #PRODUCT_NAME# to version #VERSION#?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید #PRODUCT_NAME# را به نسخه #VERSION# بازگردانی کنید؟

note: translators: %1$s: $parent_name %2%s: $registration_page
en:  <br>This plugin is came bundled with the <i>%1$s</i>. For receiving updates, you need to register license of <i>%2$s</i> <a href="%3$s">here</a>.
fa_IR:  <br>این افزونه به صورت بسته‌ای همراه با <i>%1$s</i> می‌باشد. برای دریافت آپدیت‌ها، شما باید لایسنس <i>%2$s</i> را از <a href="%3$s">اینجا</a> ثبت کنید.

note: translators: %1$s: $registration_page %2%s: search term
en: Please <a href="%1$s">activate your license</a> to update the plugin.
fa_IR: لطفاً <a href="%1$s">کد لایسنس را وارد کنید</a> تا افزونه بطور خودکار آپدیت شود. (توجه: لایسنس شما فعال است، آپدیت اتوماتیک باعث از بین رفتن کدهای راستچین و ترجمه‌های فارسی می‌شود. لطفاً آپدیت‌ها را از <a href="https://zhaket.com">ژاکِت </a> دریافت کنید).

en: Downloading the update...
fa_IR: در حال دانلود به‌روزرسانی...

en: You are not authorized to perform this action.
fa_IR: شما مجاز به انجام این اقدام نیستید.

en: No plugin specified
fa_IR: هیچ افزونه‌ای مشخص نشده است

en: Plugin Activated
fa_IR: افزونه فعال شد

en:  requires following plugins to be active :
fa_IR:  برای فعال شدن نیازمند افزونه‌های زیر می‌باشد:

en:  requires following plugins to be installed and activated :
fa_IR:  برای نصب و فعال شدن نیازمند افزونه‌های زیر می‌باشد:

en: Begin activating plugins
fa_IR: شروع به فعال سازی افزونه‌ها

en: Begin installing plugins
fa_IR: شروع به نصب افزونه‌ها

en: Dismiss This Notice
fa_IR: بستن این اعلان

note: translators: %1$s: strong tag %2%s: strong tag  %3%s: anchor tag %4%s: closing anchor tag
en: Looks like you are on a WordPress Multisite, you will need to install and network activate %1$s Brainstorm Updater for Multisite %2$s plugin. Download it from %3$s here %4$s
fa_IR: به‌نظر می‌رسد که شما بر روی یک مولتی‌سایت وردپرسی هستید، شما نیاز به نصب و فعال سازی افزونه %1$s Brainstorm Updater for Multisite %2$s خواهید داشت.آن را از %3$s در اینجا %4$s دانلود کنید

en: WordPress Environment
fa_IR: محیط وردپرس

en: Server Environment
fa_IR: محیط سرور

en: Theme Information
fa_IR: اطلاعات قالب

en: Installed Plugins
fa_IR: افزونه‌های نصب شده

en: Extensions
fa_IR: افزودنی‌ها

en: Available Extensions
fa_IR: افزودنی‌های در دسترس

en: No extensions available yet!
fa_IR: هنوز هیچ افزودنی در دسترس نیست!

en: Refresh Bundled Products
fa_IR: تازه سازی محصولات بسته‌ای

en: Installed Extensions
fa_IR: افزودنی‌های نصب شده

en: Extensions
fa_IR: افزودنی‌ها

en: iMedica Extensions
fa_IR: افزودنی iMedica

en: All available extensions have been installed!
fa_IR: همه افزودنی‌های موجود نصب شده اند!

en: Downloading
fa_IR: در حال دانلود

en: Install
fa_IR: نصب

en: Validate Purchase
fa_IR: تأیید اعتبار خرید

en: Installed
fa_IR: نصب شده

en: Knowledge Base
fa_IR: پایگاه دانش

en: CORE
fa_IR: هسته

en: PRO
fa_IR: پرو

en: License activated
fa_IR: لایسنس شما فعال است

en: License not activated
fa_IR: لایسنس شما فعال نیست

en: Page Content
fa_IR: محتوای صفحه

en: Sorry, you are not allowed to do this operation.
fa_IR: متأسفانه، شما مجاز به انجام این اقدام نیستید.

en: Nonce validation failed
fa_IR: تأیید کلید سری وردپرس با خطا مواجه شد

en: Sorry, something went wrong.
fa_IR: متأسفانه، خطایی رخ داده است.

en: No post data found!
fa_IR: هیچ داده‌ نوشته ‌ای یافت نشد!

note: translators: %s - Astra theme install URL.
en: Astra Pro requires <strong> Astra </strong> to be your active theme. <a href="%s">Install and activate now.</a>
fa_IR: برای اینکه افزونه Astra Pro کار کند، لازم است که قالب فعال شما <strong> Astra </strong> باشد. <a href="%s">همین الان آسترا را نصب و فعال کنید.</a>

en: Get the license »
fa_IR: دریافت لایسنس »

[ctx: label]
en: Search for:
fa_IR: جستجوی:

en: Extra Small
fa_IR: خیلی کوچک

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Extra Large
fa_IR: خیلی بزرگ

en: Divider %s
fa_IR: جدا کننده %s

note: translators: %1$s builder type param
en: If the Divider don't seem to be visible please check if elements are added in the current %1$s row.
fa_IR: اگر جدا کننده به صورت قابل مشاهده به نظر نمی‌رسد، بررسی کنید که آیا المان‌ها در ردیف %1$s فعلی اضافه شده‌اند یا نه.

en: Thickness
fa_IR: ضخامت

en: Language Switcher
fa_IR: تعویض‌کننده زبان

en: Select Languages
fa_IR: انتخاب زبان

en: Show Country Flag
fa_IR: نمایش پرچم کشور

en: Show Name
fa_IR: نمایش نام

en: Show Translated Name
fa_IR: نمایش نام ترجمه شده

en: Show Language Code
fa_IR: نمایش کد زبان

en: Flag Size
fa_IR: اندازه پرچم

en: Flag & Text Spacing
fa_IR: فاصلهٔ متن و پرچم

en: Type
fa_IR: نوع

en: Stack On
fa_IR: انباشه در

en: Click to edit this element.
fa_IR: برای ویرایش این المان کلیک کنید.

en: English
fa_IR: انگلیسی

en: LifterLMS
fa_IR: لیفترال‌ام‌اس

en: WooCommerce
fa_IR: ووکامرس

en: Profile Action
fa_IR: اقدام جایگاه

en: Show Menu On
fa_IR: نمایش منو در

en: Link Type
fa_IR: نوع پیوند

en: Use WooCommerce Account Menu
fa_IR: استفاده از فهرست حساب کاربری ووکامرس

en: Configure Menu from Here.
fa_IR: فهرست را از اینجا پیکربندی کنید.

en: Click Action
fa_IR: اقدام کلیک

en: Select Icon
fa_IR: انتخاب آیکون

en: Select Account
fa_IR: انتخاب حساب

en: <b>Note:</b> For responsive devices, the menu will be replaced with the WooCommerce "My Account" link.
fa_IR: <b>نکته:</b> برای دستگاه‌های واکنشگرا، فهرست با لینک "حساب کاربری من" در ووکامرس جایگزین خواهد شد.

en: <b>Note:</b> For responsive devices, the menu will be replaced with the LifterLMS "My Account" link.
fa_IR: <b>نکته:</b> برای دستگاه‌های واکنشگرا، فهرست با لینک "حساب من" در لیفترال‌ام‌اس جایگزین خواهد شد.

en: <b>Note:</b> For responsive devices, the menu will be replaced with the Link provided in the Link Tab.
fa_IR: <b>نکته:</b> برای دستگاه‌های واکنشگرا، فهرست با لینک موجود در زبانه لینک جایگزین خواهد شد.

en: Close popup
fa_IR: بستن پاپ آپ

en: Popup Width ( % )
fa_IR: عرض پاپ‌آپ (%)

en: Toggle Button
fa_IR: دکمه تاگِل

en: Off-Canvas Menu
fa_IR: فهرست ناحیه کشویی

en: Untitled
fa_IR: بدون عنوان

en: Edit Shortcode Layouts
fa_IR: ویرایش کدکوتاه طرح‌ها

note: translators: 1: file location
en: %s does not exist.
fa_IR: %s وجود ندارد.

en: View Astra Pro settings
fa_IR: نمایش تنظیمات آسترا پرو

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
fa_IR: دنبال یک قالب هستید؟ می‌توانید در فهرست قالب‌های WordPress.org بگردید یا جستجو کنید، قالب‌ها را با پیش‌نمایش ببینید و نصب کنید، سپس آنها را از همین‌جا فعال نمائید.

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
fa_IR: شما در حین مشاهده پیش‌نمایش یک قالب جدید، می‌توانید به چیزهایی مثل ابزارک‌ها و فهرست‌ها بپردازید و گزینه‌های خاص قالب را بررسی کنید.

note: translators: %1$1s: Theme Name, %2$2s: Minimum Required version of the Astra Theme
en: Please update %1$1s Theme to version %2$2s or higher. Ignore if already updated.
fa_IR: لطفاً قالب %1$1s را به نسخه %2$2s یا بالاتر آپدیت کنید. اگر قبلاً این کار را کرده‌اید، این پیام را نادیده بگیرید.

en: Customize
fa_IR: سفارشی‌سازی

en:  | Customize
fa_IR:  | سفارشی‌سازی

en:  | Settings
fa_IR:  | تنظیمات

en: Stylish, Lightning Fast & Easily Customizable!
fa_IR: قالب وردپرسی به زیبایی ستاره، به سرعت نور و کاملاً قابل سفارشی سازی!

note: translators: %s is the page title
en: Edit %1$s with %2$s
fa_IR: ویرایش %1$s با %2$s

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Astra Pro
fa_IR: آسترا پرو

note: translators: %d Time interval
en: Every %d Minutes
fa_IR: هر %d دقیقه

en: Search Page
fa_IR: صفحه جستجو

en: Blog / Posts Page
fa_IR: صفحه نوشته‌ها / بلاگ

en: Front Page
fa_IR: صفحه اول

en: Date Archive
fa_IR: بایگانی تاریخ

en: Author Archive
fa_IR: بایگانی نویسنده

en: WooCommerce Shop Page
fa_IR: صفحه فروشگاه ووکامرس

en: Entire Website
fa_IR: سرتاسر وبسایت

en: All Singulars
fa_IR: همه تکی‌ها

en: All Archives
fa_IR: همه بایگانی‌ها

en: Basic
fa_IR: پایه

en: Special Pages
fa_IR: صفحات ویژه

en: Specific Target
fa_IR: هدف خاص

en: Specific Pages / Posts / Taxonomies, etc.
fa_IR: صفحات خاص / نوشته‌های خاص / طبقه‌بندی‌های خاص و...

en: Logged In
fa_IR: وارد شده

en: Logged Out
fa_IR: خارج شده

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Please enter
fa_IR: لطفاً وارد شوید

en: Please delete
fa_IR: لطفاً حذف کنید

en: or more characters
fa_IR: یا کاراکترهای بیشتر

en: character
fa_IR: کاراکتر

en: Loading more results…
fa_IR: در حال بارگذاری نتایج بیشتر…

en: You can only select
fa_IR: شما فقط می‌توانید انتخاب کنید

en: item
fa_IR: آیتم

en: No results found
fa_IR: نتیجه‌ای یافت نشد

en: Searching…
fa_IR: در حال جستجو…

en: The results could not be loaded.
fa_IR: بارگذاری نتایج انجام نشد.

en: Search pages / post / categories
fa_IR: جستجوی صفحه‌ها / نوشته‌ها / دسته‌ها

en: Add Rule
fa_IR: افزودن قانون

note: translators: %s post label
en: All %s
fa_IR: همه %s

note: translators: %s post label translators: %s taxonomy label
en: All %s Archive
fa_IR: همه بایگانی‌های %s

note: translators: %s post title.
en: The same display setting is already exist in %s post/s.
fa_IR: تنظیمات نمایش مشابهی در نوشته(های) %s از قبل وجود دارد.

note: Description of the plugin/theme
en: This plugin is an add-on for the Astra WordPress Theme. It offers premium features & functionalities that enhance your theming experience at next level.
fa_IR: این افزونه یک افزونه جانبی برای قالب وردپرسی آسترا می‌باشد. این افزونه به شما امکانات و ویژگی‌‌هایی را ارائه می‌دهد که تجربه کاربری سایت شما را به شدت افزایش می‌دهد. <strong>{{ هشدار }}: نسخه‌های جدید را فقط از ژاکِت دانلود کنید. در صورت به‌روزرسانی مستقیم از شرکت اصلی، لایسنس شما و تمام ترجمه‌ها و کدهای راستچین از بین میروند!!</strong>.

note: Author of the plugin/theme
en: Brainstorm Force
fa_IR: Zhaket.Com

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.brainstormforce.com
fa_IR: https://www.zhaket.com/web/astra-pro-wordpress-theme
